lekarz Bożena Fagas

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Niesamowicie skromna lekarka z dużą wiedzą i doświadczeniem;wie co robi moja córeczka ma4latka a od 2jest pod jej opieką.serdecznie polecam

Bardzo mila, moglam zadawac jej duzo pytan a na kazde odpowiadala, widac wiedze i doświadczenie. To juz bedzie moja Pani Doktor:)

Pani doktor tak ustawiła mi leczenie, że wróciły mi miesiączki. Nie dokonał tego nawet pan prof. Zgliczyński w Warszawie (wybitny specjalista zajmujący się problemami przysadki). Bardzo polecam panią doktor wszystkim paniom, które mają problemy ginekologiczne o podłożu endokrynologicznym.

Właściwa osoba na właściwym miejscu.

Właściwa osoba na właściwym miejscu.

Z leczenia u PAni Doktor korzystam osobiscie, jak równiez trzy moje córki Nie wyobrażam sobie,żebym mogła leczyc się u innego lekarza. Polecam Pania doktor , gdzie tylko mogę .Jest wspaniała i leczy publicznie tak samo jak prywatnie.Też spotkałam się z tym,że wykonała w swoim gabinicie badanie , którego nie udało się przeprowadzić w przychodni na ul. Gajowej z powodu braku sprzętu.( wewn.USG) - nie pobierająć z tego tytułu pieniędzy. Życzymy sobie więcuj takich lekarzy również innych specjalności.BARDZO JĄ UWIELBIAMY I ZYCZYMY ZDROWIA ,ZDROWIA i JESZCZE RAZ ZDROWIA. MAM WIESIA

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Bydgoszcz"?

Pomorska 39
85-071 Bydgoszcz