Niesamowicie skromna lekarka z dużą wiedzą i doświadczeniem;wie co robi moja córeczka ma4latka a od 2jest pod jej opieką.serdecznie polecam

Z leczenia u PAni Doktor korzystam osobiscie, jak równiez trzy moje córki Nie wyobrażam sobie,żebym mogła leczyc się u innego lekarza. Polecam Pania doktor , gdzie tylko mogę .Jest wspaniała i leczy publicznie tak samo jak prywatnie.Też spotkałam się z tym,że wykonała w swoim gabinicie badanie , którego nie udało się przeprowadzić w przychodni na ul. Gajowej z powodu braku sprzętu.( wewn.USG) - nie pobierająć z tego tytułu pieniędzy. Życzymy sobie więcuj takich lekarzy również innych specjalności.BARDZO JĄ UWIELBIAMY I ZYCZYMY ZDROWIA ,ZDROWIA i JESZCZE RAZ ZDROWIA. MAM WIESIA

Bardzo mila, moglam zadawac jej duzo pytan a na kazde odpowiadala, widac wiedze i doświadczenie. To juz bedzie moja Pani Doktor:)

Wspaniały lekarz.Leczę się w poradni przy ul.Gajowej.Jedno z badań wymagało specjalistycznej aparatury ,której przychodnia nie posiadała.Badanie przeprowadziła Pani doktor w swoim prywatnym gabinecie (2 wizyty) i nie przyjęła żadnej zapłaty.To niespotykane.! Polecam lekarza,bo jest kompetentna bardzo rzetelna.U.L.

Tak naprawdę dowiedziałam się o Pani Doktor od znajomej. Bałam się iść, bo miałam nie miłe spotkanie z innym lekarzem, który w ogóle nie raczył zainteresować się mną i wiecznie mówiła to samo. Pani Doktor Fagas już przy pierwszym spotkaniu zleciła wiele badań, wiedziała co sprawdzić, wyjaśniła i mniej więcej oceniła co może być. Nie wspomnę nic to tym, że była bardzo uprzejma i słuchała co człowiek do niej mówił. Jak najbardziej polecam Panią Doktor!

To lekarz który swoim wieloletnim leczeniem nabyła tak ogromne doświadczenie, że bez obawy poleciłabym ją każdemu. Co bardzo rzuca się w oczy to fakt, że Pani doktor z zamiłowaniem tłumaczy, tłumaczy i jeszcze raz tłumaczy wszystko. Nie drwi z niewiedzy pacjentów, ona po prostu wyjaśnia wszystko to, na czym zwykły szary pacjent nie musi się znać. Serdecznie polecam.

Pani doktor tak ustawiła mi leczenie, że wróciły mi miesiączki. Nie dokonał tego nawet pan prof. Zgliczyński w Warszawie (wybitny specjalista zajmujący się problemami przysadki). Bardzo polecam panią doktor wszystkim paniom, które mają problemy ginekologiczne o podłożu endokrynologicznym.

Pani doktor z prawdziwego zdarzenia. Bardzo sympatyczna,wszystko wyjaśnia dokładnie , chodzę do pani doktor już od dawna prowadziła mi dwie ciąże POLECAM

pani doktor zglebia problem tlumaczy wysyla na badania a nie w slepo wali tabletki. jest naprawde dobrym specjalista kiedys chdzilam prywtnie a teraz panstwowo i w uprzejmosci jest taka sama. to co mi zalecila slucham sie jej i mi pomaga na moj problem . jestem zadowolona bo jest uprzejma na swoj sposob i w spokojny sposob tez wytlumaczy problem. polecam

Wspaniały lekarz,zawsze trafna diagnoza,chodzę do pani dr.fagas od 12 lat i już kilka zabiegów mam za sobą,wspaniale prowadzona ciąża,polecam serdecznie.A co do gabinetu,to owszem nie jest najnowszej generacji,ale cóż nam ze wspaniałej poczekalni,skórzanych sofek jeśli lekarz niekompetentny?TO juz wolę poczekać na fachowca w swej dziedzinie na tym plastikowym krzesełku.:)Oby więcej takich lekarzy!!!!!!!!!!