3,9

Pani doktor z powodu dużej ilości pacjentów,nie poświęca tyle czasu na pacjenta ile byśmy chcieli. Wizyty to zaliczanie kolejnych pacjentów, które odbywają się w pośpiechu,przez co nie ma czasu na szczegółową rozmowę. Wizyty są bardzo drogie w porównaniu z innymi tego typu specjalistami

My:4 osobowa rodzina - Doktor zawsze pomaga i dzięki Niej starsza Córka przestała chorować.... dzieki - Marcin D.

Dopiero Pani Doktor postawila prawidlowa diagnoze. Rewelacyjna i godna zaufania. Wszystko wytlumaczyla i pokazala. Od nas same 5 !!! Polecam z calego serca.

Serdecznie polecam P. Doktor. Gdyby nie Pani Dr byłabym caly czas leczona w zupelnie innym kierunku niż powinnam. Bardzo kompetentna, jako jedna z niewielu lekarzy widzi nie tylko swoja dziedzinę ale cały organizm człowieka. POLECAM W 100% !!!

Pani doktor jest miła,zadbana,ale z powodu dużej ilości pacjentów,nie poświęca tyle uwagi ile byśmy sobie życzyli.Wizyty zazwyczaj odbywają się w pośpiechu,co powoduje,że zapominamy zapytac o wiele istotnych rzeczy.Taki stan rzeczy jest bardzo stresujacy,ponieważ wizyty są drogie i nie stac nas na to,żeby często dojeżdżać do Bydgoszczy.

Po przejrzeniu opinii w serwisie znany lekarz mimo wszystko zdecydowałam się na wizytę (polecona przez znajomego) i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona dla mnie ta Pani Doktor jest na piątkę, nie miałam żadnych zastrzeżeń. Bardzo miła i ciepła, spokojna, budzi zaufanie, zrobiła szeroki wywiad i poświęciła nam dużo czasu. Dlatego daje same 5.

Wyprowadziła nam córkę na prostą. Wszyscy przed nią tylko pogłębiali problem.

Wyprowadziła nam córkę na prostą. Wszyscy przed nią tylko pogłębiali problem.

Pani doktor mimo dokładnego opisu objawów i zdjęc dziecka nie rozpoznała rumienia zakaźnrego - stwierdziła silna alergie przepisała zastrzyki, które nie pomogły przy kolejne wizycie zleciła kolejne gdyz wysypa sie utrzymywała. Wykonano pełen panel badan na aletgie - niestety wyniki zagineły. generalnie tragedia - absolutnie nie polecam.

Alergolog dziecięcy, Laryngolog dziecięcy to zdecydowanie za mało, ta Pani ma jeszcze wiele innych specjalizacji, przeszedłem juz 6 operacji, i dopiero Pani Ludwikowska wyjaśniła mi co mi jest. Czuje sie o wiele lepiej. Przeżyłem koszmar w klinice w poznaniu, po wyjściu ze szpitala naszpikowali mnie lekami ktore znowu wywołaly poprzednia chorobę, gdybym do niej nie trafił to znowu bym tam leżał. sławek

Dobry laryngolog polecam wszystkim. Profesjonalnie podchodzi do problemu i chętnie służy pomocą.