lek. dent. Bożena Szatan

Tacy stomatolodzy, jak Pani doktor Bożena Szatan kreują w naszym kraju nowe standardy zarówno podejścia do pacjenta, jak i wykonywania wszelkich usług związanych z tym zawodem. Jest to przemiła, ciepła, wrażliwa i przyjazna osoba, która nikogo nie traktuje z góry. Zawsze znajdzie czas na chwilkę pogawędki przygotowując się do zabiegów, odpowie na wszystkie pytania i cierpliwie wytłumaczy jeśli pacjent czegoś nie rozumie. Poza tym to świetny fachowiec, który ma duże doświadczenie w pracy zawodowej, wie co, kiedy i po co robi a także jakie efekty mają zostać osiągnięte. Polecam każdemu z całego serca!

Świetni specjaliści! Trafiłam przypadkiem, a ostanę na dłużej. Przyszłam na wizytę doraźną, z bólem zęba. Ząb oczywiście zabezpieczony został, wyleczony, a do tego uzyskałam wiele cennych rad i informacji. W gabinecie zrobiono mi od razu higienizację. Pani doktor bardzo miła i cierpliwa, wytłumaczyła pewne rzeczy, na które mój poprzedni dentysta nie zwracał uwagi. Pełen profesjonalizm i cierpliwość do pacjenta. Na pewno wrócę do pani Doktor na kolejną, kontrolną wizytę. Polecam wszystkim!

Nasze pierwsze spotkanie miało miejsce gdy złamałem jeden z przednich zębów, a biorąc pod uwagę dość istotny w mojej pracy wygląd potrzebowałem pilnej pomocy, którą u p. Bożeny otrzymałem. Bardzo cenię podejście, a przede wszystkim wyrozumiałość, którą nie wszyscy w takich nagłych przypadkach mają. Prócz tego mogę śmiało powiedzieć, że p. doktor wyleczyła mnie jeszcze... ze strachu przed fotelem dentystycznym. Gorąco polecam!

Moje zęby były zdrowe, ale niestety nie prezentowały się zbyt dobrze. W dzieciństwie przeszedłem antybiotykoterapię, przez co na moim szkliwie pojawiły się nieestetycznie wyglądające plamki... Na szczęście Pani Bożenie udało się rozwiązać mój problem, nakładając na zęby cienką warstwę kompozytu, na co nie wpadł żaden inny dentysta, bardzo dziękuję!

Jestem bardzo zadowolona – Pani Bożena jest najlepszą dentystką, z usług której miałam okazję korzystać! Niejednokrotnie udawałam się do niej z bólem i za każdym razem zostawałam przyjmowana w tempie ekspresowym. Ceny są niewysokie, a zęby są leczone naprawdę dobrze. Szczerze polecam!

Miałam straszny problem z zębami, które bardzo się psuły i miałam przebarwienia że mało się uśmiechałam. Po długich poszukiwaniach stomatologa poszłam do Pani Grażyny, zajęła się moimi ząbkami które są zdrowe i białe, teraz mogę uśmiechać się szeroko :)

Świetna dentystka, wyleczyła mnie ze strachu przed dentystami. Chodzę regularnie i gdy tylko pojawi się jakiś defekt, na bieżąco się ich pozbywamy. Leczenie naprawdę bezbolesne, polecam.

Niestety, estetyka moich zębów pozostawiała wiele do życzenia. Na szczęście tutaj udało się ją poprawić, dzięki czemu wyleczyłam się z kompleksów. Świetnie!

Jestem bardzo zadowolony z mojego nowego uśmiechu. Dzięki implantom nie wstydzę się uśmiechać. Dziękuję, Kazimierz

Od wielu, wielu lat jesteśmy pacjentami Pani Doktor Bożeny Szatan. Bardzo cenimy zarówno ją samą jak i cały personel NeoDentis. Pani Bożena to według nas lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem zawodowym ale też ciepła, serdeczna i empatyczna osoba, która swoją zwyczajną pracę wykonuje z nadzwyczajnym zaangażowaniem. Bardzo DZIĘKUJEMY Pani Doktor oraz całemu Personelowi za ich trud i ciężką pracę...z uśmiechem na ustach i wielkim szacunkiem dla drugiego człowieka. Ania i Jaś.J

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdynia"?

Ars Dentana Praktyka Stomatologiczna
Gdynia, ul. Rdestowa 4/u3