lek. dent. Bożena Szatan

Tacy stomatolodzy, jak Pani doktor Bożena Szatan kreują w naszym kraju nowe standardy zarówno podejścia do pacjenta, jak i wykonywania wszelkich usług związanych z tym zawodem. Jest to przemiła, ciepła, wrażliwa i przyjazna osoba, która nikogo nie traktuje z góry. Zawsze znajdzie czas na chwilkę pogawędki przygotowując się do zabiegów, odpowie na wszystkie pytania i cierpliwie wytłumaczy jeśli pacjent czegoś nie rozumie. Poza tym to świetny fachowiec, który ma duże doświadczenie w pracy zawodowej, wie co, kiedy i po co robi a także jakie efekty mają zostać osiągnięte. Polecam każdemu z całego serca!

Jestem bardzo zadowolona – Pani Bożena jest najlepszą dentystką, z usług której miałam okazję korzystać! Niejednokrotnie udawałam się do niej z bólem i za każdym razem zostawałam przyjmowana w tempie ekspresowym. Ceny są niewysokie, a zęby są leczone naprawdę dobrze. Szczerze polecam!

Niestety, estetyka moich zębów pozostawiała wiele do życzenia. Na szczęście tutaj udało się ją poprawić, dzięki czemu wyleczyłam się z kompleksów. Świetnie!

Moje zęby były zdrowe, ale niestety nie prezentowały się zbyt dobrze. W dzieciństwie przeszedłem antybiotykoterapię, przez co na moim szkliwie pojawiły się nieestetycznie wyglądające plamki... Na szczęście Pani Bożenie udało się rozwiązać mój problem, nakładając na zęby cienką warstwę kompozytu, na co nie wpadł żaden inny dentysta, bardzo dziękuję!

Jestem bardzo zadowolony z mojego nowego uśmiechu. Dzięki implantom nie wstydzę się uśmiechać. Dziękuję, Kazimierz

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdynia"?

Ars Dentana Praktyka Stomatologiczna
Gdynia, ul. Rdestowa 4/u3