lek. dent. Bożena Szatan

Bardzo miła dentystka, a jak wiadomo, to również jest istotne przy tego typu zabiegach. Co do leczenia też nie mam żadnych zastrzeżeń i na pewno będziemy odwiedzać ten gabinet z rodziną:)

Ze świecą szukać takiego dentysty! Pani Bożena jest bardzo cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Dzięki temu sama bardzo chętnie odwiedzam dentystę, a i także moje dzieci nie maja nic przeciwko takiej wizycie. Długo szukałam odpowiedniego dentysty, ale w końcu się to udało!

U poprzedniego dentysty nie mogłam liczyć na fachową pomoc. Plomby może i wyglądały dobrze, ale raczej nie były dobrze zrobione, kilka mi wypadło, uszczerbiło się. W NeoDentis jak na razie nie ma z tym żadnego problemu, a już jestem długo po zabiegu ;)

Ja również nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani Bożena jest świetnym specjalistą, widać, że dobrze zna się na swojej pracy. Ja poszedłem po pomoc do niej po zawalonej robocie u innego dentysty i na szczęście udało się uratować mojego zeba :)

Zachęcam do skorzystania z usług Pani Bożeny. Świetnie zna się na swojej pracy i wykonuje ją z pełnym zaangażowanie. Do tego zawsze z uśmiechem na twarzy. Bardzo miło się chodzi do tego gabinetu z każdym problemem.

Zgodzę się z wieloma opiniami tu, sama wcześniej zaglądałam, by poznać co sądzą inni o pani Bożenie. Również jestem zadowolona z wizyty i dowiedziałam się też kilku nowych rzeczy o stanie moich zębów. Mamy nad czym pracować w nadchodzącym roku.

Bardzo rzetelne podejście to pacjentów, tego pani Bożenie nie można odmówić. Poszedłem z jednym, dosyć błahym problemem, a został znaleziony inny i to bardzo poważny. Leczenie okazało się wcale nie takie długi i bolesne. Udało nam się odratować zęba

Ja też jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty u tego dentysty. Jak do tej pory wszystkie zabiegi przebiegały nie tylko sprawnie i przyjemnie jak na dentystę, ale i nic nie robi mi sie w zębach. Poprzednio miałam niemiłe doświadczenia z pracą jaką wykonywali ostatni dentyści do których udawałam się z moim problemami

Jedna z niewielu klinik oferująca kompleksową opiekę nad uzębieniem – nie tylko dba o zdrowie zębów, ale również o ich wygląd. Moje zęby były brzydkie, w ogóle mi się nie podobały, a teraz prezentują się tak dobrze, że tylko chodzę i się szczerze

Leczenie zębów w dzieciństwie skutecznie zniechęciło mnie do regularnych wizyt w życiu dorosłym. I pewnego dnia ząb zaczął boleć mnie tak mocno, że myślałam, że nie wytrzymam L i wtedy udałam się do neodentis i całkowicie zmieniłam swoje zdanie o dentystach. Nie tylko szybko uporałam się z bólem (konieczne było wyrwanie zęba, niestety), ale i miło porozmawiałam sobie z dentystą, który dokonał ekstrakcji (była bezbolesna, swoją drogą).