lek. dent. Bożena Szatan

Miałam spore problemy z poprzednią protezą i zdecydowałam się na zmianę protetyka. Z nowymi implantami robionymi w tym gabinecie nie było już żadnych problemów. Mogę cieszyć się pięknym uśmiechem i już nie patrze na to czy mogę coś zjeść, czy też nie. Super robota

Zaczynałam w sumie u tego dentysty z problemami z kamieniem nazębnym. Mam dosyć spory z tym problem więc regularne wizyty to u mnie podstawa. Pani Bożena świetnie doradziła mi jak sobie z tym problemem poradzić, czym zyskała sporą moją sympatię. Teraz chodzę tam na każdy zabieg stomatologiczny, wykonują kompleksową opiekę dentystyczną. Też zabrałam dziadków do bardzo fajnego protetyka tam :)

Miałam straszny problem z zębami, które bardzo się psuły i miałam przebarwienia że mało się uśmiechałam. Po długich poszukiwaniach stomatologa poszłam do Pani Grażyny, zajęła się moimi ząbkami które są zdrowe i białe, teraz mogę uśmiechać się szeroko :)

Świetni specjaliści! Trafiłam przypadkiem, a ostanę na dłużej. Przyszłam na wizytę doraźną, z bólem zęba. Ząb oczywiście zabezpieczony został, wyleczony, a do tego uzyskałam wiele cennych rad i informacji. W gabinecie zrobiono mi od razu higienizację. Pani doktor bardzo miła i cierpliwa, wytłumaczyła pewne rzeczy, na które mój poprzedni dentysta nie zwracał uwagi. Pełen profesjonalizm i cierpliwość do pacjenta. Na pewno wrócę do pani Doktor na kolejną, kontrolną wizytę. Polecam wszystkim!

Świetna dentystka, wyleczyła mnie ze strachu przed dentystami. Chodzę regularnie i gdy tylko pojawi się jakiś defekt, na bieżąco się ich pozbywamy. Leczenie naprawdę bezbolesne, polecam.

Tacy stomatolodzy, jak Pani doktor Bożena Szatan kreują w naszym kraju nowe standardy zarówno podejścia do pacjenta, jak i wykonywania wszelkich usług związanych z tym zawodem. Jest to przemiła, ciepła, wrażliwa i przyjazna osoba, która nikogo nie traktuje z góry. Zawsze znajdzie czas na chwilkę pogawędki przygotowując się do zabiegów, odpowie na wszystkie pytania i cierpliwie wytłumaczy jeśli pacjent czegoś nie rozumie. Poza tym to świetny fachowiec, który ma duże doświadczenie w pracy zawodowej, wie co, kiedy i po co robi a także jakie efekty mają zostać osiągnięte. Polecam każdemu z całego serca!

Jestem bardzo zadowolona – Pani Bożena jest najlepszą dentystką, z usług której miałam okazję korzystać! Niejednokrotnie udawałam się do niej z bólem i za każdym razem zostawałam przyjmowana w tempie ekspresowym. Ceny są niewysokie, a zęby są leczone naprawdę dobrze. Szczerze polecam!

Niestety, estetyka moich zębów pozostawiała wiele do życzenia. Na szczęście tutaj udało się ją poprawić, dzięki czemu wyleczyłam się z kompleksów. Świetnie!

Moje zęby były zdrowe, ale niestety nie prezentowały się zbyt dobrze. W dzieciństwie przeszedłem antybiotykoterapię, przez co na moim szkliwie pojawiły się nieestetycznie wyglądające plamki... Na szczęście Pani Bożenie udało się rozwiązać mój problem, nakładając na zęby cienką warstwę kompozytu, na co nie wpadł żaden inny dentysta, bardzo dziękuję!

Jestem bardzo zadowolony z mojego nowego uśmiechu. Dzięki implantom nie wstydzę się uśmiechać. Dziękuję, Kazimierz