lek. dent. Bożena Szatan

Nasze pierwsze spotkanie miało miejsce gdy złamałem jeden z przednich zębów, a biorąc pod uwagę dość istotny w mojej pracy wygląd potrzebowałem pilnej pomocy, którą u p. Bożeny otrzymałem. Bardzo cenię podejście, a przede wszystkim wyrozumiałość, którą nie wszyscy w takich nagłych przypadkach mają. Prócz tego mogę śmiało powiedzieć, że p. doktor wyleczyła mnie jeszcze... ze strachu przed fotelem dentystycznym. Gorąco polecam!

Od wielu, wielu lat jesteśmy pacjentami Pani Doktor Bożeny Szatan. Bardzo cenimy zarówno ją samą jak i cały personel NeoDentis. Pani Bożena to według nas lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem zawodowym ale też ciepła, serdeczna i empatyczna osoba, która swoją zwyczajną pracę wykonuje z nadzwyczajnym zaangażowaniem. Bardzo DZIĘKUJEMY Pani Doktor oraz całemu Personelowi za ich trud i ciężką pracę...z uśmiechem na ustach i wielkim szacunkiem dla drugiego człowieka. Ania i Jaś.J

Profesjonalne podejście do pacjenta! Atmosfera w gabinecie jest bardzo miła, człowiek zapomina zupełnie w jakim miejscu jest w danej chwili :) Polecam z czystym sumieniem dr. Bożenę leczenie (dodam że skomplikowane) przebiegło bez najmniejszego bólu ! Będę wracała gdy zajdzie taka potrzeba :) POLECAM!