lekarz Cezary Skrzypczyński

Chirurg onkolog

2,9

Pan doktor to nie zupa pomidorowa zeby go lubiec liczy sie fachowosc a taki wlasnie jest.Gony polecenia .

Nie wiem skad sie biora te negatywne opinie to wysokiej klasy specjalista. Mialam u niego zabieg i dorze wspominam. Kompetencje i podejscie super-Polecam

Byłam u wielu lekarzy ,ale dopiero ten wyjaśnił mi na czym polega mój problem. Uważam ,że to świetny specjalista ;)

Wiztya u tego lekarza to koszmar!!! Pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem pacjenta. Lekarz jest bardzo niemiły, arogancki, bezczelny. Na USG piersi poświęcił 5 minut Zdecydowanie nie polecam!!!

jestem z wizyty bardzo zadowolona, wyjaśnił mi na czym polega mój problem uspokoił

Jest to lekarz bez powołania, nieuprzejmy wręcz arogancki, chamski, niczego nie tłumaczy, po takiej wizycie u pana doktora pacjent wychodzi roztrzęsiony i załamany. Nie polecam

Jestem pacjentką Doktora od 10 lat. Z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że jest konkretny, rzeczowy, taktowny, wspierający, odpowiada na wszystkie zadawane pytania i cierpliwie tłumaczy. Ma czas dla pacjentki. Gorąco polecam.

DOKTOR NIE BYL UPRZEJMY WCALE,NIE SPELNIL OCZEKIWAN ZADNYCH,NA PYTANIA ODPOWIADAL IRONICZNIE,I Z NIECHECIA,KAZDEJ PACJENTCE POSWIECIL SREDNIO 5 MINUT,STANU ZDROWIA NIE WYLUMACZYL W OGOLE,DO PROBLEMU ZDROWOTNEGO PODSZEDL NA ZASADZIE CO "PANI WYMYSLA I CZEMU PANI ZADAJE TYLE PYTAN",A PIERWSZE O CO ZAPYTAL JESZCZE PRZED BADANIEM TO O ZAPLATE ZA WIZYTE,W ZYCIU ODWIEDZILAM TROCHE LEKARZY,A TEN BYL NAJGORSZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trudno było to nazwać wizytą u lekarza specjalisty, lekarz wykonał tylko badanie usg oraz bardzo powierzchownie omówił wynik badania, przy czym ironizował, był arogancki, nie wzbudził mojego zaufania. Nie podważam kompetencji tego lekarza, ale komunikacja z pacjentem ma wiele do życzenia, ponadto totalny brak warunków higienicznych podczas badania usg piersi. Przykre, ale prawdziwe...

Lekarz bardzo kompetentny, wprawdzie mówi o chorobie rzeczy, które nie jest przyjemnie słyszeć, ale trudno, taka jego rola. Działa to mobilizująco. Bardzo dobry diagnosta i chirurg.