Chirurg Onkolog Opole

Chwałkowice, Opole

Pani doktor bardzo kompetentna, sympatyczna, perfekcyjna.Wszystko dokladnie pokaze i wytlumaczy...polecam...dziekuje Pani Doktor

Opinia dodana przez: Antonina

Wojewódzki Szpital Onkologiczny

Chwałkowice, Opole

bardzo dobry lekarz. Poszłam do niego prywatnie z guzami na węzłach chłonnych, które okazały się nieszkodliwe. Wybadał, że mam powiekszoną tarczycę. Badanie było długie i dokładne. Polecił mi dobrego radiologa w Opolu, który ma dobry sprzęt.

1 Maja 9 (II p.) lok. 49
45-290 Opole

Brak mi słów by okreslic ta kobiete. Moja mama została przez ta Pania okropnie potraktowana. Z oderwanym workiem stomijnych niemalże wyrzuciła mame z Izby Przyjesc, do tego po odbytej oeracji zalozenia drenu tak zepsuła caly zabieg, że mamie szwy pusciły i w chwili obecnej ma dziure na pol brzucha. Przy wizycie kotrolnej, lekarz Dziurdz jak sie nie myle chciał mame przyjac na oddział w celu naprawienia tego, niestety Pani Ziembinska sie nie zgodzila. Pozstoje mi tylko czekac na smierć, tak to odebrałam. Calkowicie nie polecam. Moze Pani Jolanta mieć teraz wyrzuty sumienia ze trwale uszkodziła zdrowie mojej mamy, nigdy jej tego nie wybacze !!!

Opinia dodana przez: olenkauno olenkauno

Reymonta 8
Chwałkowice, Opole

polecam -bardzo dobrze wytłumaczył o co się zapytać..... miły myślę ze super lekarz godny polecenia widać ze zna się na rzeczy..

Opinia dodana przez: anna

w trakcie remontu
Katowicka 19 lok. 7
Chwałkowice, Opole

Fatalny lekarz, zero zaangażowania, empatii, żadnych wyjaśnień,obym nie musiała się z nim spotkać nigdy więcej!

Opinia dodana przez: jola

Szpital Wojewódzki
Augustyna Kośnego

lekarz Krzysztof Langner

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Specjalistyczny Diagnostyczno-Leczniczy MEDREM-POLIKLINIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Katowicka 55
45-061 Opole