lekarz Cezary Skrzypczyński

Chirurg onkolog

2,9

Byłam dzisiaj u tego "lekarza" na USG piersi i zdecydowanie odradzam. Lekarz jest arogancki, niemiły, bezczelny, ironizuje, nie budzi zaufania, a kobieta nie czuje się przy nim komfortowo.

Byłam wczoraj u doktora Skrzypczyńskiego z moja mamą, lekarz był bardzo uprzejmy, kompetentny, bardzo polecam.

Raczej nie budzi zaufania.kolejna wizyta to jeszce wiekszy stres niż poprzednio.

Jest nieprzyjemny, arogancki, bardzo zarozumiały, nie poświęca pacjentką wystarczająco dużo czasu. Nie jestem zadowolona z wizyty u tego Pana. A co ciekawe płatność jest realizowana przed wizytą.

Lekarz bardzo nieprzyjemny , zarozumiały , najgorszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam.