Filtruj terminy

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Artimed
Paderewskiego 4
25-150 Kielce

Z ręką na sercu polecam Pana doktora! Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zdolności, świetny kontakt zarówno z dzieckiem, jak i wystraszonym rodzicem. Jednym słowem - lekarz jakich mało!

Opinia dodana przez: Paulina

ul. Zagórska 18A/3
25-355 Kielce

Super lekarz poleciła nam go znajoma i nie żałuję że o niego poszliśmy. Podejście do pacjenta super wszystko dokładnie wytłumaczy, zbada. Okazało się że to nie jest leczenie chirurgiczne w tym czasie więc od razu pan doktor dał namiary na innych lekarz znajomych do których powinniśmy się udać. Wreszcie możemy wiedzieć cos konkretnego. Lekarz godny polecenia , nie ma lepszego. Jak by nie Pan doktor nie wiem gdzie szukalibyśmy pomocy bardzo dziękujemy i pozdrawiamy :)

Opinia dodana przez: Sabina

lekarz Rafał Kasica

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Przychodnia Stomatologiczna "ESTEDENT" Paweł Staszczyk
Mariana Langiewicza 35
25-381 Kielce

Jak taki niemily czlowiek moze zostać lekarzem dla dzieci. Ja rozumiem zmeczenie i ciezka praca,ale litosci nie robia tego za darmo, a zachowywal sie tak. Chociaz nie co ja mowie wolontariusze sa bardziej uprzejmi !!!

Opinia dodana przez: Dagmara

Kielce

Byłem z córką która od pół roku boryka się z dość głębokim odciskiem. Lekarz w naszej przychodni dał skierowanie do pani chirurg ponieważ leczenie farmaceutyczne nie dawało żadnego skutku. Po wejściu do gabinetu na wejściu zamiast dzień dobry usłyszeliśmy ,,z czym''. Następnie pani zaczęła na nas krzyczeć że z to moja wina skoro kupuje tanie buty, te które miała kosztowały 210zł. Jak zapytałem czy mogłaby ciszej wzięła nożyczki i chciała wyżyć się na mojej córce. Na końcu przepisała te same leki co w naszej przychodni.

Zakład Opieki Okulistycznej
Mickiewicza 4
25-352 Kielce

lekarz Maria Kusińska

Chirurg onkolog, Chirurg dziecięcy

Kieleckie Centrum Urazowo-Ortopedyczne i Rehabilitacyjne
ul. Zagnańska 71a (naprzeciwko cmentarza)
25-558 Kielce

Kieleckie Centrum Urazowo-Ortopedyczne i Rehabilitacyjne
ul. Zagnańska 71a (naprzeciwko cmentarza)
25-558 Kielce

Krasickiego 22/55
25-430 Kielce

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce