Chirurg Dziecięcy Lublin

lekarz Tomasz Żądkowski

20-093 Lublin

Świetny lekarz i wspaniały człowiek. Operował mojego synka (blizna praktycznie niewidoczna). Może trochę zabiegany ale niezwykle uprzejmy i sympatyczny (a to rzadka cecha u lekarza). Super podejście do pacjentów i rodziców. Trafiliśmy na niego przypadkiem a okazał się strzałem w dziesiątkę. Jak najbardziej polecam doktora Tomasza!
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Jerzy Czyż

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Zana 29/XVIII
20-601 Lublin

Niekompetenty i nieprzyjemny. Wizyty trwały 2 lata. Przez ten czas moczenie nocne nie ustapiło, natomiast wdały się kolejne zakażenia układu moczowego. Lekarz nie zlecał żadnych dodatkowych badań, poza ogólnym i posiewem. Rozpisywaliśmy na każdą wizytę dzienniczek mikcji. Córka dostała leki (driptane i doxar), które nie poprowiały stanu, a wprowadziły ogromne zakażenie, które ten sam lekarz nazwał "tykajaca bombą". Wypisał antybiiotyk. Kazał czekać...aż się polepszy. Wizyty były co 4 miesiące, lekarz ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Ryszard Siwek

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Przestrzegam przed wizytami z chłopcami, którzy mają pseudo-schorzenie tzw. przyklejony napletek. Mojemu dziecku (3 l.) na wizycie tylko w celu konsultacji ściągnął "na żywca" napletek zanim zdążyłem cokolwiek powiedzieć!!! Normalnie taki zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym maścią. Dziecko wrzeszczało, a P. "doktor" kazał przyjść za miesiąc do swej prywatnej kliniki, już na właściwy zabieg ze znieczuleniem. Podkreślił oczywiście że to kosztuje 200 zł. (a w innych prywatnych klinikach na ...

lek. dent. Leszek Czajkowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

W&L DENT S.C. Wioletta i Leszek Czajkowscy
Leszczyńskiego 6
20-069 Lublin

Nie polecam, profesjonalizm konczy sie po samochwaleniu i przejsciu do roboty.
robilem 2 zeby w obu pod plombami pozostawil wolna przestrzen nie doczyszczona , kilka tygodni sie z tym meczylem - realcja na zimno-cieplo. Partacz.

lekarz Paweł Szwarc

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

20-093 Lublin

Jeżdżę z dzieckiem z obrazenianiami oparzenia . Bardzo miły lekarz . Moja opinia na temat naszej służby zdrowia jest bardzo negatywna , ale zostałem miło zaskoczony po wizycie na sor dzieciecym . Po kilku spotkaniach z tym lekarzem zmieniam zdanie i żeby tak dalej było . Ludzie których spotkałem z nim na dyżurze też bardzo miło i profesjonalnie podchodzą do dzieci . Życzę państwu jak naj mniej pracy .
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Włodzimierz Zmysłowski

Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "MEDICOS"
ulica Onyksowa 12
20-582 Lublin

Super lekarz i wspaniały człowiek. Podejście z sercem i zaangażowaniem zarówno do małego pacjenta jak i wystraszonego rodzica.
Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie.
Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Rafał Bojar

Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "MEDICOS"
ulica Onyksowa 12
20-582 Lublin

Wspaniały lekarz! Podejście do pacjenta dla mnie niespotykane, byłam pod ogramym wrażeniem niesamowitej osobowości, umiejętności rozmowy połączonej z profesjonalizmem. Dziękujemy
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Czesław Cielecki

20-093 Lublin

Córka jest po operacji wyrostka,była operowana przez dr. Cieleckiego, zawsze ją pytał jak się czuje, badał, a gdy ja chciałam się czegoś dowiedzieć to wszystko jasno i dokładnie tłumaczył.Na wizyty kontrolne chodzimy do dr. Cieleckiego do przychodni przyszpitalnej. Doktor jest bardzo troskliwym, ciepłym i otwartym człowiekiem. Raz zdarzyło się że miał operację i ktoś inny był na zastępstwie w przychodni, ale kiedy wychodząc ze szpitala spotkałyśmy go na korytarzu to ...
Opinia dodana przez: szyszula

lekarz Łukasz Matuszewski

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

CENTRUM MEDYCZNE SANITAS SZPITAL SP. Z O.O.
ul. Jana Hempla 5
20-008 Lublin

Gorąco polecam Pana doktora, kompetentny i rzeczowy z dobrym podejściem do pacjenta. Tłumaczy rodzicom w czym jest problem, poświęca tyle czasu ile jest potrzeba z dobrym podejściem do dzieci. Naprawdę godny polecenia.

lekarz Anna Dyja-Jarosz

Chirurg dziecięcy

CENTRUM MEDYCZNE SANITAS SZPITAL SP. Z O.O.
ul. Jana Hempla 5
20-008 Lublin

uprzejma, kompetentna, super podejście do pacjenta, wyjaśni każdą kwestię, godna polecenia

Chirurdzy dziecięcy w Lublinie