Filtruj terminy

Chirurg Ogólny Gostyń

lekarz Piotr Jakubowski

tel.600-027-076

Gostyń

Jak dla mnie to nic do zarzucenia. A koledzy po fachu niepotrzebnie piszą bzdury, skoro rany im ropieją, to nie powinni operować pacjentów.
Opinia dodana przez: K.M.

lekarz Mikołaj Musiał

63-300 Gostyń

Nie polecam. Pojechalam z dzieckiem ze skierowaniem z innego szpitala oddalonego o 35 km od szpitala, w ktorym przyjal nas dr, z podejrzeniem wyrostka. Doktor diagnozowal syna przez 7 godzin po czym uznał, ze to jelitowka. Pojechalilismy do domu i za pol godziny bylismy u pediatry, ktora obejrzala wyniki krwi i moczu syna, zbadala brzuch i od razu stwierdzila, że to jest ewidentnie wyrostek. Pediatra była oburzona, że doktor wypuścił ...
Opinia dodana przez: beata
Gostyń Chirurg ogólny dr n. med. Marcin Hańczewski

dr n. med. Marcin Hańczewski

Chirurg ogólny, Gastrolog

szpital

wizyta już od 100
Bardzo miły i życzliwy lekarz.Świetnie nawiązuje kontakt z pacjentem, Jasno przedstawia sytuacje. Leczenie i zabieg na drogach żółciowych przynosi efekty. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: henia

lekarz Maciej Burzyński

wizyta już od 100
Byłem na kilku wizytach u Pana doktora. Jestem bardzo zadowolony. Na gorąco podjął się usunięcia żylaka, który wyszedł poza ciało. Badanie, zabieg , diagnoza - wszystko wzorowo. Później kilka lat u Pana doktora leczyłem zespół jelita drażliwego i jest bardzo duża poprawa jakości życia. Podpisuje się pod kompetencjami doktora dwoma rączkami.

lekarz Andrzej Rymkiewicz

NZOZ Poradnia Chirurgiczna Poradnie Specjalistyczne

63-800 Gostyń

Bardzo dobry lekarz z podejściem do pacjenta wyrozumiały i zawsze chętny pomoc w moim przypadku to rzadkość ale spotkałem duzo dobrego od tego lekarza dziękuje
Opinia dodana przez: Ireneusz

lekarz Marcin Grochowalski

63-300 Gostyń

Dr.GROCHOWALSKI Marcin jest bardzo dobrym lekarzem i spcjalista, leczy mnie 8 lat jestem bardzo zadowolona.

lekarz Tomasz Wierzbicki

SPZOZ Gostyń
plac K. Marcinkowskiego 8/9
63-800 Gostyń

Polecam bardzo dobre podejście do pacjenta. Lekarz bardzo sympatyczny. Wszystko że spokojem tłumaczy

lekarz Sławomir Rutczyk

ulica Tęczowa 48
43-176 Gostyń

Pomimo, ze lekarz bardzo uprzejmy i budzący zaufanie, osobiście nie poleciłbym go nikomu. Diagnoza trochę postawiona z kart, oparta na strzałach i domysłach bez badań. Lekarz nie potrafił określić konsekwencji związanych ze schorzeniem, które mi towarzyszyło. Nie potrafił wytłumaczyć jakie korzyści płyną z leczenia dana metoda. Nie polecam, nie polecam również szpitala w którym pracuje Pan doktor.
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Kajetan Warzecha