Chirurg Ogólny Olsztyn

Panie Doktorze
Dziekuje za pomoc w odzyskaniu zdrowia
Jest Pan Wspanialym Czlowiekiem,
Wspanialym ,Wyrozumialym Lekarzem.
Takich nam starszym ludziom potrzeba.
Dziekuje za cierpliwosc,dziekuje za czas mi poswiecony

Dziekuje za wszystko z calego serca.

Wdzieczna Elzbieta Poschmann

Panie Doktorze
Dziekuje za pomoc w odzyskaniu zdrowia
Jest Pan Wspanialym Czlowiekiem,
Wspanialym ,Wyrozumialym Lekarzem.
Takich nam starszym ludziom potrzeba.
Dziekuje za cierpliwosc,dziekuje za czas mi poswiecony

Dziekuje za wszystko z calego serca.

Wdzieczna Elzbieta Poschmann

Opinia dodana przez: Elzbieta

szpital.dziecięcy.olsztyn
mroza.13f
Dajtki, Olsztyn

Świetny specjalista i przesympatyczny człowiek. Ma duże doświadczenie w zawodzie, jest bardzo uprzejmy i zaraża pogodą ducha. Stawia trafne diagnozy i skutecznie leczy. Polecam!

Opinia dodana przez: Urszula

Centrum Medyczne "LUX MED" Sp. z o.o. w Olsztynie
ul. Bartosza Głowackiego 28
10-900 Olsztyn

Super fachowiec! Godny polecenia i zaufania lekarz. Pelen empatii i checi pomocy pacjentowi. Szybko stawia prawidlowa diagnoze.

Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie
ulica Dworcowa 28
10-437 Olsztyn

Pan Doktor dwukrotnie operował mojego męża, ostatnio 1,5 miesiąca temu. "Złote ręce" - szybka rekonwalescencja, prawie niewidoczne blizny. Bardzo dziękujemy.

Opinia dodana przez: B.Sz.

Uniwerystecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
al. Warszawska 30
10-082 Olsztyn

Miło mi napisać pierwszą opinię o Panu doktorze. Dokładnie tydzień temu miałam operowaną przepuklinę pępkową . Wszystko poszło bardzo sprawnie, szybko poczułam się dobrze. Bardzo ucieszyłam się, że po operacji nie będę miała blizny, ani szwów do zdjęcia, Pan doktor wybrał optymalną metodę operacji - przez pępek. Miły i skromny człowiek, a przy tym doskonały fachowiec. Dziś byłam na kontroli w przychodni chirurgicznej - wszystko pięknie się goi. Prawie już zapomniałam o operacji, ale zawsze będę wdzięczna doktorowi :) Ogólnie - chirurgia w Szpitalu Uniwersyteckim jest na wysokim poziomie. Dziękuję !

Opinia dodana przez: B.Sz.
Chirurg ogólny Olsztyn lek. med. Michał Puliński

lek. med. Michał Puliński

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
10-699 Olsztyn

To jest fachowiec. Na pierwszy rzut oka nieprzyjemny, ale zna się na swojej robocie i jest naprawdę dobry. Dziękuję bardzo.

Opinia dodana przez: jan

lekarz Grażyna Barańska

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Centrum Profilaktyki i Diagnostyki Piersi Sp. j.
Stefana Żeromskiego 8A/2
10-351 Olsztyn

Życzliwość i uprzejmość, zainteresowanie problemami pacjenta. Szybkie działanie z informacją po co i dlaczego.

Opinia dodana przez: Lila

dr n. med. Artur Piktel

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wojewódzki szpital dzieciecy
ul.Żołnierska

Bardzo dobry lekarz ,hirurg super zna się na rzeczy. godny pole enia

Bardzo dobry lekarz ,hirurg super zna się na rzeczy. godny pole enia

Dajtki, Olsztyn

Cóż za zaskoczenie, można by powiedzieć szok. Chciało by się powiedzieć, że wszyscy, którzy mówią, że współczesna służba zdrowia "kuleje" - nie mają racji!!!. Po prostu jestem mile zaskoczony tym, co mnie, a dokładnie moją żonę, w ostatnich dniach spotkało. Małżonka moja od dłuższego czasu borykała się z bólami, których źródłem były kamienie w pęcherzyku żółciowym. 22 czerwca 2015 r. w nocy konieczna była pomoc ambulatoryjna, którą uzyskaliśmy w Szpitalu Wojewódzkim (SOR), tam również otrzymaliśmy skierowanie na zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego. Po zebraniu informacji od znajomych, w internecie, postanowiliśmy udać się do Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie. Zostaliśmy skierowani do KLINIKI CHIRURGII OGÓLNEJ I MAŁOINWAZYJNEJ, gdzie w gabinecie lekarskim natknęliśmy się na Pana lek. med. Piotra Firkowskiego - specjalistę w zakresie chirurgii ogólnej. Pan doktor po wywiadzie ustalił, że żona moja ma zgłosić się następnego dnia w szpitalu. Dzień po przyjęciu na oddział został wykonany zabieg. Pan doktor Piotr Firkowski, jak również pozostała część personelu medycznego i pozamedycznego, w mojej opinii, wykazali się bardzo pozytywną, właściwą postawą. W związku z powyższym, polecam gorąco Pana doktora jak również cały oddział i życzę wszystkim pacjentom, którzy będą opuszczać ten oddział po leczeniu, aby byli w podobnym nastroju jak moja żona w chwili opuszczania szpitala.

Opinia dodana przez: Piotr

Szpital Uniwersytecki w Olsztynie

Dajtki, Olsztyn

Dr.Wiesław Pesta jest wrażliwym , ciepłym , odpowiedzialnym i troskliwym lekarzem
Wspaniały człowiek , który potrafi słuchać i nie wyróżnia pacjentów .
Bardzo dziękuję losowi , że na swojej drodze mogłam spotkać tak wspaniałego człowieka i lekarz jak Pan Dr. Wiesław Pesta
Serdecznie pozdrawiam z Ostrołęki Maria

Wspaniały człowiek , który potrafi słuchać i nie wyróżnia pacjentów .
Serdecznie pozdrawiam z Ostrołęki Maria

Opinia dodana przez: Maria