Lekarze Chirurg ortopeda Gdańsk

Bardzo kompetentny lekarz z doskonałym podejściem do pacjenta. Sympatyczny, cierpliwy, człowiek z wysoką kulturą osobistą. Szczerze polecam tego specjalistę, który uwolnił mnie od wieloletniego bólu i cierpienia. Leczyłam się przez około 4 lata u różnych lekarzy i żaden z nich nie był wstanie mi pomóc. Właściwą diagnozę, a także powrót do zdrowia zawdzięczam profesorowi. Dziś jestem już po zabiegu i znów zaczynam cieszyć się życiem. Dziękuje za pomoc i opiekę.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Jarosław Skokowski

Chirurg onkolog

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Dr. Skokowski jest lekarzem z powołania, rozumie pacjenta, wszystko wyjaśni, jest oazą spokoju, ma fach w ręku. Jestem po podwójnej mastektomia z rekonstrukcją i wyglądam rewelacyjnie, nikt nie dowierza, że jestem po amputacji. Doktor jest aniołem, sympatyczny, delikatny i gdy wchodzi na salę zawsze czuje spokój, bo wiem, że jestem w dobrych rękach. Za pięć dni znowu spotykam się z doktorem na sali operacyjnej, wiem, że wszystko przebiegnie perfekcyjnie
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Tomasz Wysocki

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Niezwykły człowiek, lekarz z powołania, bardzo empatyczny i zaangażowany. Doktor z powodzeniem przeprowadził u mojej mamy operację usunięcia guza jelita grubego. Po zabiegu dokładnie wszystko wytłumaczył, wskazał kolejne etapy leczenia. Moja mama została objęta profesjonalną opieką, czuła się bardzo bezpiecznie. Walczymy dalej! Na ten moment bardzo dziękuję Panie doktorze, za nadzieję na dalsze życie, którą dał Pan mojej mamie.
Opinia dodana przez: Malwina

dr n. med. Roman Ostojski

Traumatolog, Ortopeda

OSTOMED S.C.
Gdańsk ul. Guderskiego 2/VII
80-180 Gdańsk

dr n med. Roman Ostojski to prawdziwy i kompetentny ortopeda. Zgłosiłem się do Niego 16 grudnia 2010 r. z zablokowanym stawem kolanowym, który męczył mnie z przerwami od około 2 lat. Lekarze dotychczas ładowali mi w kolano blokady nie rozwiązując problemu. Dr Ostojski zdiagnozował chorobę na I wizycie, zalecił specjalistyczne badania diagnostyczne i 14 stycznia podczas II wizyty swoją diagnozę potwierdził i na 14.02.2011 r. wyznaczył termin zabiegu operacyjnego. 15 ...
Opinia dodana przez: Rafi

dr Daria Dobaczewska

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DD
Bema 18/1
81-386 Gdańsk

Bardzo przyjemna obsługa na recepcji, pełen profesjonalizm u pani doktor, która wyjaśni krok po kroku. Przemiła atmosfera w czasie zabiegu, podczas którego bardzo się bałam ale wszystkie panie dołożyły wszelkich starań, abym się nie denerwowała. Z całego serce polecam klinikę pani doktor.
Opinia dodana przez: Malgorzata
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Chirurg dziecięcy
                                       dr n. med. Jacek Rogoń

dr n. med. Jacek Rogoń

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

Gabinet Chirurgii Dziecięcej Jacek Rogoń
Goplańska 100
Gdańsk

Przemiły lekarz, wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył i uspokoił a co najważniejsze ma super podejście do małego pacjenta . 4-latka która potrafi zrobić u lekarza niezły cyrk u tego Dr-a nawet nie pisnela . Wyszła z uśmiechem na twarzy
Opinia dodana przez: Karolina
Wspaniały lekarz i człowiek .Nigdy nie zapomnę mądrości i ciepła płynącego z jego oczu i uścisku tej silnej dłoni...Uratował pomiażdżoną nogę mojego męża przed amputacją.Czekalismy na następną operację ,która miała być niebawem.Wielka strata... Smutek i żal.

dr n. med. Agnieszka Łabuć

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Gdańsk

Pani doktor to wspaniała specjalistka oraz wybitny fachowiec. Pierwszy raz korzystałam z wiedzy Pani Doktor kiedy córka była nastolatką .Pani doktor uratowała zdrowie mojej córki, jako jedyna pochyliła się nad problemem, gdzie pomocy szukaliśmy u wielu ortopedów. Po raz kolejny córka trafiła do Doktor Agnieszki po kontuzji , której ulega na zawodach. Pierwsza pomoc szpitalna miała złe zastosowanie, a forma leczenia była niewłaściwa, a jak trwoga to do Boga i ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Krzysztof Klawonn

Chirurg ogólny, Ortopeda

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Miałam wyznaczony termin kwalifikacji do operacji stawu biodrowego. Przyjął mnie Pan Dr Krzysztof Klawonn i po zbadaniu, oraz krótkiej rozmowie, zostałam zaskoczona wyznaczonym terminem. Tego dnia dostałam długo wyczekiwane skierowanie do Sanatorium. Nie wiedziałam jaką podjąć decyzję. Pan Dr Krzysztof Klawonn ma świetne podejście do pacjenta. Jest bardzo miły i życzliwy. Oznacza się wysoką kulturą osobistą i szacunkiem do drugiego człowieka. Miałam świadomość, że trafiam na wspaniałego i wyjątkowego specjalistę ...
Opinia dodana przez: Teresa K.
Bardzo dobry lekarz. Prowadził mnie po złamaniu otwartym ręki oraz uszkodzeniu nerwów. Lekarz godny polecenia. Wszystko spokojnie tłumaczy, jest bardzo uprzejmy i kompetentny. Nie mam zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tak pomocnego lekarza.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Piotr Rak

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Wyspa Medycyny Przyjaznej
Toruńska 15
80-747 Gdańsk

Specjalista z dużym doświadczeniem, anielską cierpliwością i pewną ręką, chirurg doskonały, Wyczerpująco wyjaśnia propozycję i plan pracy, a przy tym wszystkim na poczucie estetyki, elegancji i umiaru, w tym, co robi, a to już nie tylko profesjonalizm, ale talent. Po 5 gwiazdek w każdej kategorii. Asystentka doktora idealnie wkomponowuje się w wysoki poziom obsługi, walory jej pracy także błyszczą 5 gwiazdkami.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Rafał Pawlaczyk

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Pan doktor wybitny fachowiec i wspaniały człowiek operował mojego tatę tętniak aorty występującej i wymiana zastawki aortalnej wielogodzinną operacja obarczona olbrzymim ryzykiem ,ale dzięki ogromnej wiedzy i umiejętnością Pana doktora wszystko się udało. Dodatkowo po zabiegu pan doktor zadzwonił z informacją,że wszystko się by udało wielki lekarz, jeszcze większy człowiek bardzo dziękuję jeszcze raz!
Opinia dodana przez: Emil Ogrodowczyk

lek. dent. Joanna Filar-Wrzuś

Chirurg szczękowo twarzowy, Protetyk

al. Grunwaldzka 58/2
80-241 Gdańsk

Podejście Pani Doktor bardzo profesjonalne. Bardzo dokładna i ma dużą cierpliwość. Ceny przystępne.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jacek Krajewski

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Bardzo dziękuję za przeprowadzony zabieg. Pan dr J. Krajewski jest godny polecenia, o wysokiej kulturze, zaangażowany, wkłada serce w swoją pracę, profesjonalny i życzliwy.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Sebastian Kister

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Pomorska 96
80-333 Gdańsk

Pan doktor jest rzetelny, świetnie zorganizowany, bardzo pomocny, ma ogromną wiedzę i cudowne podejście do pacjenta. Przed, w trakcie operacji jak również po, przy zmianie opatrunku, czułam się zaopiekowana i dobrze poinformowana co i jak dalej. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Marcin Mikulicz

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Pomorska 96
80-333 Gdańsk

Lekarz z powołania.Najlepszy u jakiego byłam. Świetne podejście do pacjenta. Wysłucha i doradzi. Polecam!!!!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Tomasz Somnicki

Chirurg ogólny, Urolog

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy
Grunwaldzka 68
80-244 Gdańsk

Jeżeli wizyta u lekarza w ogóle może być przyjemna to ta była. Pan doktor Somnicki jest jednym z niewielu lekarzy (niestety) który po prostu rozmawia z pacjentem a nie traktuje jak kolejny przypadek medyczny. Cieszę się, że trafiłem na tak dobrego specjalistę.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Marek Rułkowski

Tkacka 25/26
Gdańsk

Nigdy nie lubiłem pisać. Dlatego skopiowałem z poprzedniej opinie . Nic dodać nic ująć."Tacy lekarze to niestety rzadkość. Fachowy, cierpliwy i najważniejsze posiadający poczucie humoru. W trudnych przypadkach jest to ważne, gdyż to pomaga przejść ciężkie leczenie i dać nadzieję na wyleczenie. GORĄCO POLECAM !!!!!!!!!!!"

dr Robert Kucharski

Chirurg stomatolog

Neodentica
Kartuska 149
Gdańsk

Podniesienie dna zatoki + trzy implanty w niecale dwie godziny. Następnego dnia obrzęk niemal niewidoczny, ból niemal nieodczuwalny, zero krwawienia. Praca operatora i Jego zespołu profesjonalna, sprawna, spokojna i miła. Troska o pacjenta i standarty higieniczne najwyższe. Zabezpieczenie farmakologiczne i informacje po zabiegu b.dobre i wyczerpujące. Serdeczne dzięki. Marek M.

lekarz Jacek Łukasiewicz

Malborska 5A/2
80-392 Gdańsk

Lekarz oddany bez reszty pacjentowi, swoją pogodą ducha powoduje rozlużnienie napięć związanych ze stanem chorobowym. Bezinteresowny i fachowy.
Opinia dodana przez: Jacek