Chirurg Ortopeda Gdańsk

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Chodzę już do doktora osiem miesięcy jestem bardzo zadowolony bardzo kopetentny szczery człowiek mało takich w przychodniach wie co robić i jak leczyć szacunek panie doktorze Jan.

Opinia dodana przez: Jan

lekarz Wojciech Marks

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Bardzo dobry specjalista, żeby nie powiedzieć że najlepszy. Jedyny lekarz do którego mam 100% zaufania. Bardzo szybko postawił diagnozę. Odpowiada szczegółowo na wszystkie zadane pytania. Cierpliwy i bardzo chcący pomóc. W dodatku bardzo ciepły i sympatyczny człowiek o wielkim sercu. Fantastyczne poczucie humoru, dzięki któremu człowiek nie przejmuje się chorobą, również z uwagi na to, że odczuwalnym jest fakt, iż jest się w dobrych rękach. Świetny lekarz, który doskonale wie jak leczyć.

Opinia dodana przez: Ewa

dr hab. n. med. Stanisław Mazurkiewicz

Bohaterów Getta Warszawskiego 13 lok. 2
80-230 Gdańsk

Wspaniały specjalista. Uratował moje kolano zalecając ćwiczenia izometryczne.
POzdrawiam i polecam Zbyszko

Wspaniały specjalista. Uratował moje kolano zalecając ćwiczenia izometryczne.
POzdrawiam i polecam Zbyszko

lekarz Maciej Laskowski

Biwakowa 5 pok. 15
80-299 Gdańsk

Znakomity lekarz. Rzeczowy, kompetentny, bardzo życzliwy pacjentowi. Stawia bardzo trafne diagnozy i proponuje zabiegi najlepsze dla pacjenta. Kompleksowe leczenie, operacja i opieka pooperacyjna na najwyższym poziomie. Wszystko jest na medal: współpracujący podczas operacji lekarze, pielęgniarki, wyposażenie sali operacyjnej i pooperacyjnej, a także staranna opieka doktora Laskowskiego w dłuższym okresie po zakończeniu zabiegu. Rekomenduję dr Laskowskiego jako najlepszego ortopedę w Trójmieście.

Opinia dodana przez: GSK GSK

Gdańsk

W życiu nie spotkałam dotąd tak świetnego fachowca. Oby więcej takich lekarzy.

W życiu nie spotkałam dotąd tak świetnego fachowca. Oby więcej takich lekarzy.

lekarz Jarosław Cichy

Jaśkowa Dolina 105 lok. 268
80-288 Gdańsk

jest dobrym lekarzem zna swój zawód czyta zdjęcia sam i dobrze nie jak fachowcy z akademii którzy szkolą się kosztem chorego wypisują ze szpitala z złamanym kręgosłupem bo nie umieją odczytać zdjęć rtg niech się uczą ale dlaczego cierpi pacjent