Chirurg Ortopeda Piaseczno

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Byłam u Pana doktora Kłoszewskiego z synem w sprawie bioderek. Syn ma 6 tygodni. Pan doktor był bardzo miły i kompetentny. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył.Dostrzegł wadę której nie zauważył inny lekarz. Wyprowadził z dysplazji bioder mojego synka. Gorąco go polecam.

PiasMed
Okulickiego 7/9
05-505 Piaseczno

Nie znam lepszego specjalisty w Polsce. Konkretny !! Wyrozumiały !! Panie Docencie dał mi Pan druga szansę na lepsze życie !! DZIĘKUJĘ !

Trimed, Luxmed w Warszawie
Ludowa 5
Piaseczno

Bardzo profesjonalny lekarz, jestem już po drugiej operacji u doktora tym razem była to operacja kolana (artroskopia i osteotomia) , wszystko przebiegło pomyślnie i bez żadnych komplikacji, jestem bardzo zadowolona z porad, profesjonalizmu i zaangażowania. Miła i fachowa opieka przed jak i po operacji na konsultacjach. Bardzo gorąco polecam

Opinia dodana przez: Iwona Wasińska