Filtruj terminy

Chirurg Plastyczny Plastyka Szyi

Gabinety Chirurgii Plastycznej ​i Estetycznej CDT Medicus
Leśna 8
Lubin

Po ciąży moje piersi zmieniły kształt i poddały się grawitacji jestem młodą dziewczyną i jeszcze całe życie przede mną także zdecydowałam się na powiększeniu biustu. Wybrałam rozmiar 375 i jestem super zadowolona z efektu. piersi są nie dość że mają idealny kształt i wielkość to jeszcze blizny są prawie nie widoczne. Polecam dr Leszczyńskiego i zachęcam do poprawiania tych nieprzyjemnych skutków macierzyństwa. Pozdrawiam młode mamusie!
Opinia dodana przez: Katarzynaaa
Chirurg plastyczny Kraków lekarz Robert Małek

Chirurg plastyczny, powiększanie piersi, botoks korekcja nosa - Chirurgia plastyczna Robert Małek
Tuchowska 6B/5

Witam wszystkich forumowiczów.

Dziś mija 16 dni od mojej korekty nosa. Jako, że sama szukałam wielu odpowiedzi w internecie, na forach, poszukując odpowiedniego lekarza, pomyślałam, że było by fajnie jakby był ktoś kto opisał całą swoją „przygodę”, bo sama bym chciała przed swoją operacją coś takiego przeczytać ;-)

Mój nos od zawsze był garbaty. Tzn może nie od zawsze, ale na pewno od okresu dojrzewania. Obecnie mam 25 ...
Opinia dodana przez: kopciuszek
Chirurg plastyczny Kołobrzeg dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka
Chirurg plastyczny Warszawa dr Maciej Charaziński

dr Maciej Charaziński

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

ProMediOn Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Warszawa
Kazimierza Wóycickiego 4

W styczniu przeszłam operacje powiększenia piersi przez dr. Charazińskiego.. jestem bardzo zadowolona z efektu.. piersi są piękne, kształtne. Wyglada to rewelacyjnie. Operacja przebiegła bez komplikacji, opieka w klinice na 5. Sama klinika bardzo przyjemna, kameralna.. a mój cudowny Pan doktor.. ahh nic dodać, nic ująć. Dla mnie jest w 100% profesjonalistą z cudownym podejściem do pacjenta.
Gorąco polecam dr Charazińskiego i bardzo się ciesze, ze trafiłam akurat do niego 😊
Opinia dodana przez: Kasia
Chirurg plastyczny Warszawa dr Janusz Greese Łyko

dr Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

wizyta już od 100

CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4

O zmniejszeniu piersi myślałam już od wielu lat, ale decyzję podjęłam teraz. Jednocześnie pojawiły się wskazania zdrowotne, moje 70J dawało mi nieźle w kość.Objawy, które się nasiliły spowodowały, że uznałam iż jest to odpowiedni czas. Do Pana Doktora Janusza Greese trafiłam po kilku wcześniejszych wizytach u innych lekarzy i po pierwszym z NIm spotkaniu wiedziałam, że to jest Lekarz, którego szukałam. Ponieważ do zabiegu przygotowałam się i podjęłam decyzję mając ...