Kurkowa 29 / 2
50-210
Wrocław
Niestety,ale "nasza" pani stomatolog już w Brzeziej nie przyjmuje,a szkoda,bo dawno nie spotkałem się z tak miłym fachowcem.Serdecznie pozdrawiam!
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Warszawa
Bardzo dobra miła pani doktor .Ma pewne podejście do tego co robi. Wyrywałam u pani doktor dużo zębów i jestem naprawdę bardzo zadowolona co bardzo boję się dentysty. Teraz chodzi moja córka i jest też zadowolona
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnie Specjalistyczne PUL-MED Grażyna Szwankowska
30 Stycznia 15/3
66-400
Gorzów Wielkopolski
leczenie u dr Marty trwało prawie rok, ale przedstawiony mi plan leczenia zawierał każdy jego element, wiedziałem jaki jest cel leczenia, a sytuacja wyjściowa nie była łatwa, co widziałem na zdjęciach zrobionych na początku. dziekuje za troskę i nowy uśmiech, pozdrawiam M.
VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316
Bielsko-Biała
Dziś byłam pierwszy raz u Pana dr. Krysty. Jestem bardzo szczęśliwa że było mi dane znaleźć się u niego po kilku nieudanych wizytach u różnych lekarzy. Po dzisiejszej wizycie mam ogromną nadzieję że Pan dr. Krysta mi pomoże. Cudowny lekarz a przede wszystkim wspaniały ciepły empatyczny człowiek. Bardzo dziękuję.
Pierwszy stomatolog, który sprawił, ze moja 7 letnia córka otworzyła buzię i dała sobie wyleczyć zęba. Cierpliwy, sympatyczny, umie dotrzeć do dziecka. Cały czas mówił, pokazywał co robi. Córka była zawiedziona , że tak szybko się skończyła wizyta a trwała 45 minut :):) . Zdecydowanie polecam doktora Artura
NZOZ "VIA-MED" S. C.
Urodzajna 37
43-300
Bielsko-Biała
Jestem pacjentem pani Marii od wielu lat i pewnie przez wiele lat jeszcze będę bo mam do niej pełne zaufanie:)
Najlepszy chirurg na jakiego mogłam trafić! Pełen profesjonalizm, Pan doktor wykazuje silne zaangażowanie względem powierzonych mu obowiązków. Przede wszystkim ma indywidualne podejście do pacjenta. Widać, że zależy mu na pacjencie i jego dobrze. Naprawdę przesympatyczny i bardzo „ludzki” lekarz.
Polecam Panią doktor z czystym sumieniem. Miałam trudną pracę protetyczną do wykonania (most) i polecono mi dr Wilską. Efekt był jak dla mnie zaskakujący. Pani dr współpracuje ze świetnym technikiem (Paweł Nadolski też polecam !!!) i razem tworzą małe dzieła sztuki. I wszystko za naprawdę rozsądną cenę.
Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559
Kraków
Jakiś czas temu zauważyłam, że mam bardzo zmęczone nogi, ciągle były zimne i strasznie blade. Początkowo zbagatelizowałam to, ale naprawdę zaczęło mi to przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu. Mój lekarz nie bardzo potrafił mi pomóc i zasugerował wizytę u lekarza naczyniowca. Tak trafiłam do Pani doktor w SCM clinic i proszę, zdiagnozowała u mnie Zespół Leriche’a. Pani doktor zdecydowała się na operację naprawczą tętnic. Efekt jest, a komfort życia wzrósł o …
NZOZ KRIOMED CENTRUM REHABILITACJI
ul. Warszawska 146
25-408
Kielce
Bardzo dobry specjalista. Polecam. Sprawnie, profesjonalnie, nie mam żadnych zastrzeżeń, lekarz godny zaufania.
EVADENT 2 Centrum Stomatologii Laserowej i Protetyki
ulica Brynicka 17
51-214
Wrocław
Potwierdzam w całej rozciągłości wystawione opinie. Doktor Żmuda jest doskonały i niezawodny w tym co robi. Jestem Jego pacjentem od kilkunastu lat i nie wyobrażam sobie zmiany na kogoś innego. Mam swoje doświadczenia z innymi stomatologami więc wiem o czym piszę. Jedno co mi się nie podoba, to te wieczne kolejki...
NZOZ GynCentrum
Żelazna 1
40-851
Katowice
Do Pana Doktora trafiłam szukając lekarza, ktory zrobi poprawke po zabiegu labioplastyki, bylam załamana efektem, prawie wpadlam w depresje. Pan Doktor na konsultacji zbadal mnie, przeprowadzil ze mna rzeczowa rozmowe, byl empatyczny i odpowiedział na wszystkie nurtujace mnie pytania. Jestem juz po zabiegu u Pana Doktora i jestem przeszczesliwa.Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista i cudotwórca, moj przypadek byl naprawde beznadziejny.Tak bardzo wazne jest, aby wybrac odpowiedniego lekarza, by pozniej uniknac …
Przychodnia Rejonowa nr 4
Leopolda Staffa 10
95-100
Zgierz
Lekarz bardzo konkretny , wszystko wytłumaczył. Zabieg przeprowadził szybko i komfortowo. Ma dużą wiedzę i dobrą rękę do leczenia pacjentów. Będę polecał każdemu kto potrzebuje bezbolesnego i miłego spotkania z dentystą. Łukasz
Serdecznie dziękuję Pani za udzielenie pomocy w uśmierzeniu bólu spowodowanego przez ucisk drutu aparatu stałego na błonę śluzową policzka. Mimo, że nie zajmuje się Pani naprawą aparatów stałych, nie pozostawiła mnie Pani z problemem samej sobie. Bardzo doceniam za spontaniczne przyjęcie mnie w sobotę i udzielenie wałeczków stomatologicznych, które uniosły mój policzek i zaizolowały go przed niekorzystnym działaniem wystającego drutu. Jeszcze raz dziękuję.
SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215
Gdańsk
Dzisiaj mija 2 miejsce od operacji bajpasów. Po tym czasie można powiedzieć że jestem bardzo zadowolony z operacji. Pan doktor jest wspaniała osoba i świetnym lekarzem. Troszczy się o każdego pacjenta i jego samopoczucie przed i po zabiegu. Jestem bardzo wdzięczny za operację panu doktorowi. Pozdrawiam Krzysztof ze Szczecina
Wielkopolskie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie
Garbary 15
61-866
Poznań
Dziękuję Bogu, że spotkałem tego lekarza. Leczenie Barreta trwa już rok. Dr Cezary sukcesywne uwalnia mnie od problemu. Nie mam słów aby opisać wdzięczność. W środę melduje się na 3 zabieg RFA. Życzmy sobie wszyscy takich lekarzy jak Dr Łoziński bo to są Wielcy ludzie z misją lekarską w każdym tego słowa znaczeniu. Żadko piszę opinie w Internecie ale tutaj czuje że muszę.
Staroszkolna 7b lok. 5
59-700
Bolesławiec
SUPER,SUPER DOKTOR. POLECAM WSZYSTKIM. DOKTOR, O GOŁĘBIM SERCU ,KULTURZE.
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: