Lekarze Chirurg stomatolog Dąbrowa Górnicza

dr n. med. Jacek Mróz

Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz wyleczyl mnie z ciezkiej nadczynnosci tarczycy gdzie inni doktorzy chcieli mnie wziasc pod noz

Jacek Ziomek

Chirurg dziecięcy

Wyspiańskiego 1
Dąbrowa Górnicza

Przy pierwszym dziecku też jako ojciec miałem dziwne odczucie co się tam stało , dlaczego tak szybko dlaczego tak bez słowa . Teraz rozumiem ze nigdy nie czekałem dłużej niż 2 min w kolejce , po co pan doktor ma głaskać po ręce i mówić ze jest wszystko dobrze i ze dziecko cudownie się rozwija , mówi tylko wtedy kiedy jest coś nie tak wtedy daje wskazówki jak układać dziecko ...

lekarz Patrycja Basa-Wojdyła

Prywatny Gabinet Lekarski
Reymonta 14/4 A
41-300 Dąbrowa Górnicza

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Cała moja rodzina leczy ząbki u niej nawet mój 4 letni syn, który uwielbia do niej chodzić, chętnie siada na fotel i zawsze dostaje na koniec jakąś nagrodę !. Pani Doktor jest bardzo miła, kompetentna i zarazem bardzo szybko i dokładnie wykonuje swoją pracę. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Krzysztof Lenkiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza

Na wizyte zapisalam swoja babcie miala to byc konsultacja wraz z usg konczyn dolnych , lekarz wykonal badanie doppler ( prywatnie ) - po badaniu babcia zostala odeslana do rejestracji lekarz nie wyjasnil babci czy badanie wykazalo nieprawidlowosci - zero komunikacji , kiedy babcia probowala mu wyjasnic co dokladnie jej dolega nie chcial jej sluchac -tego lekarza nie polecam nikomu kto szanuje swoje zdrowie i pieniadze .
Opinia dodana przez: Magdalena

dr Krystyna Krakowiak-Wziątek

Chirurg stomatolog

Dentes
Dąbrowa Górnicza

Jestem po ekstrakcji trzech zębów, zabieg nie należał do łatwych ale jestem zadowolony, na straszono mnie że spuchnę i będzie bolało ale o dziwo nic takiego nie było. Mam porównanie do zabiegu w szpitalu św. Barbary w Sosnowcu to była jakaś porażka i miałem usuwaną tylko 8. Pani dr Krakowiak Wziątek przepisała antybiotyk i płyn do płukania. Jedyny minus,usługi Pani doktor nie należą do tanich
Opinia dodana przez: Marcin
Nie polecam tej Pani. Po pierwsze nie każdy zarabia tyle co Pani po drugie nie pytając Pani się pacjenta wciska Pani swoje propozycje. Powinna Pani najpierw wysłuchać pacjenta czy wg go stać na te propozycje leczenia. Na koniec była gburowata Pani. Już do Pani nigdy nie wrócę.
Opinia dodana przez: Gość 88

Beata Bartman-Tybura

Ludowa 1
41-310 Dąbrowa Górnicza

Nie polecam zdecydowanie!!!! Leczenie zęba w piętnaście minut. Pani doktor idzie na ilość a nie na jakość usługi. Szkoda czasu i pieniędzy.

Marek Ludwikowski

NZOZ LUMO-MED
41-303 Dąbrowa Górnicza

Fantastyczny pan doktor. Kompetentny i pomocny! Taki lekarz dziś to rzadkość! Nastawiony na pacjenta a nie zysk! Polecam wszystkim bardzo serdecznie!
Opinia dodana przez: Oktawia

lekarz Eugenia Stelmach

Storczyków 22
41-303 Dąbrowa Górnicza

Rozmawia przez telefon w trakcie wizyty w sprawach osobistych. Nie polecam. Chory siedzialem i musialem 20 min sluchac prywatnych rozmow.

dr n. med. Marek Dąbrowski

Dąbrowa Górnicza

bufon.................. ..to nie lekarz to padalec, po operacji uzdrowił chorego męża w 1 dzień wyganiając go do domu, bez zaleceń itp teraz mąż musi prywatnie sie leczyć aby naprawic to co on zawalił, bo w przychodzni przyszpitalnej na wizycie pooperacyjnej zaleconej stwierdził do męża ze nie ma on co tu więcej szukać, i bez badania z bolacym brzuchem wygonił!!!!!też niepolecam na 100%

lek. dent. Bartosz Naparty

Topolowa 50/5
41-303 Dąbrowa Górnicza

Plomby wytrzymują do roku czasu, natomiast protetyka, to prawdziwa porażka! Sztucznie miła atmosfera.
Opinia dodana przez: Jolanta

Jadwiga Koralewska-Sobczyk

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Dąbrowa Górnicza

była beznadziejna..wyciaga reke po kase po czym plomba wypada po tygodniu

lekarz Beata Kozak-Żukowska

ulica Leśna 7/102
41-303 Dąbrowa Górnicza

Bardzo niesympatyczna kobieta, bez wyrozumiałości do starszych osób. Po jednej wizycie na izbie przyjęć wiem, że nie chciałabym aby była lekarzem prowadzącym chorobę mamy.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Izabela Woźniczko