Lekarze Chirurg stomatolog Gorzów Wielkopolski

lek. stom. Tomasz Gnarowski

ImplaDental Tomasz Gnarowski
Władysława Łokietka 4/3
66-400 Gorzów Wielkopolski

Lekarz godny zaufania, dobry fachowiec a przy tym miły i uprzejmy. Na pewno wrócę w przyszłości ! Śmiało mogę polecić usługi Doktora Tomasza !
Opinia dodana przez: rafal

Bartosz Szwedowicz

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Dentysta godny polecenia, z powołania, widać że lubi to co robi, bardzo sympatyczny i miły - wszystko tłumaczy co będzie robił , szukałam długo dobrego stomatologa -teraz bez wahania polecam go wszystkim, nawet dzieci chętnie do niego wracają:>
Opinia dodana przez: Małgorzata

Radosław Rossa

Gorzów Wielkopolski

Radosław Rossa to wyjątkowy stomatolog, fachowe podejście do problemu z jakim sie przyszlo, totalny konkret, godny zaufania i polecenia, a do tego z duzym poczuciem humoru , najlepszy w Gorzowie, wizyty zawsze w czasie, jestem wdzieczna ze trafilam do jego gabinetu i dziekuje pięknie!
Opinia dodana przez: Grażyna Ratajczak

lek. dent. Marta Kaja

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnie Specjalistyczne PUL-MED Grażyna Szwankowska
30 Stycznia 15/3
66-400 Gorzów Wielkopolski

leczenie u dr Marty trwało prawie rok, ale przedstawiony mi plan leczenia zawierał każdy jego element, wiedziałem jaki jest cel leczenia, a sytuacja wyjściowa nie była łatwa, co widziałem na zdjęciach zrobionych na początku. dziekuje za troskę i nowy uśmiech, pozdrawiam M.

dr Irena Busse-Hendler

Centrum Stomatologii Estetycznej "Dental Medica"
Plac Jana Pawła II 56/2
66-400 Gorzów Wielkopolski

Najlepszy stomatolog z jakim można mieć do czynienia. Wszystkim gorąco polecam. Tylko u Pani dr Hendler nie wiesz kiedy dostaniesz znieczulenie,a dalsze leczenie to mistrzostwo. Cierpliwa i upewnia się czy nie czujesz bólu. Na pewno nie będę szukał innego lekarza stomatologa.
Opinia dodana przez: Grzegorz

Marta Szwedowicz

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Poleciły mi ją mama i siostra. Ja sama chodzę już do pani doktor ponad 3 lata, nigdy mnie nie zawiodła i zawsze jest otwarta na moje uwagi np. dotyczące wyrywania ósemek. Polecam.

lekarz Piotr Kowalski

Neurochirurg, Chirurg dziecięcy

Wyszyńskiego 39/6
66-400 Gorzów Wielkopolski

byłam u dr.Kowalskiego w czerwcu 2022r, ponieważ mam problemy z kręgosłupem. nie spodziewałam się że muszę przejść operację. Ku mojemu zaskoczeniu termin operacji został ustalony błyskawicznie. Pan doktor szczegółowo i przystępnie wszystko mi wytłumaczył. Mam nadzieję, że wszystko się uda, bo za 2 dni idę do szpitala. Pan doktor zrobił na mnie pozytywne wrażenie. To prawda, że jest miły i cierpliwy. Odpowiedział na moje pytania. Nie mam wątpliwości, że jest ...
Opinia dodana przez: lucyna sibińska-falencka

Bogusław Karpisz

NSZOZ " Uśmiech"
ul. Karola Marcinkowskiego 90
66-400 Gorzów Wielkopolski

W moim prywatnym rankingu pan Bogusław Karpisz to mistrz Świata w ekstrakcji zębów i korzeni bez korony oraz w aplikacji znieczuleń. Miałem możliwość być poddany przez niego zabiegowi ekstrakcji czterech korzeni, których korony po prostu zeżarłem któregoś z pierwszych dni służby wojskowej a.d. 1989. Czekałem z nimi 5 albo 6 lat, po czym udałem się najpierw po poradę, co z nimi zrobić. Niestety, nadawały się do usunięcia. W czasie 20-minutowego ...
Opinia dodana przez: Dariusz J.

lekarz Grzegorz Wilczyński

Gorzowska Lecznica Specjalistyczna
Piłsudskiego 1B
66-400 Gorzów Wielkopolski

Jest specjalista w pełni . W ubiegłym roku operował moja mamę, straszą, bardzo schorowaną osobę - resekcja żołądka [ nowotwór złośliwy ]Oprecaja przeprowadzona w sierpniu 2008 roku się udała, póki co mama czuje się dość dobrze, chociaż jest świadoma jak poważnie choruje, mamy nadzieję,że nawrotu nie będzie.Polecem wszystkim tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Wegier

Bożena Dunajewska

Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobra dentystka chodzę do niej od lat. Polecam.

Witold Bednarski

Bolesława Chrobrego 26/1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Trafiłem na tego stomatologa dzięki znajomym. W pełni kompetentny lekarz. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo spodobała mi się skrupulatność i niesamowita dokładność tego stomatologa. Mogę szczerze każdemu polecić Pana Witolda.

lek. dent. Agata Gilińska

Gorzów Wlkp
ul.Ogińskiego
66-400 Gorzów Wielkopolski

Gabinet stomatologiczny przy ul. Ogińskiego składa się z dwóch estetycznych, nowoczesnych i bardzo czystych gabinetów, prowadzonych przez dwie siostry, p. Agatę i p. Milenę. Obydwie panie zasługują na pochwałę, szczególnie za ich fachowe podejście do problemów. Wiedza oraz uprzejmość wobec pacjentów wzbudzają duże zaufanie. Sam osobiście miałem wizyty zarówno u p. Agaty jak i p. Mileny, dlatego z wielką przyjemnością mogę polecić obie panie lekarki. /JW.

lek. dent. Milena Gilińska

Gorzów Wlkp
ul.Ogińskiego

lek. dent. Joanna Gnorowska

Władysława Łokietka 31 lok. 3a
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo miła rzeczowa skrupulatna a zarazem sympatyczna i ładna. Strach przed dentystą mija jak się wchodzi do gabinetu Pani Joanny. Żadnego bólu. Polecam tego specjalistę.

lekarz Lech Sługocki

ENDOMED Buszkiewicz, Gabryniewski Spółka Jawna
ulica Obotrycka 8
66-400 Gorzów Wielkopolski

Świetny chirurg, bardzo miły i rzeczowy dobrze wytłumaczył mi na czym polega choroba i jakie bedzie leczenie, wyjasnil wszelkie watpliwosci. Poszlam do Pana doktora z polecenia i byl to najlepszy mozliwy wybor

Irena Sosińska-Małyszko

Chirurg ogólny, Fizjoterapeuta

Irena Sosińska-Małyszko
Gorzów Wielkopolski

Jestem pacjentką dr Ireny Sosińskiej-Małyszko. W ubiegłym roku, dzięki posiadanej wiedzy i dużemu doświadczeniu uratowała mi życie. Wdzięczność moja nie ma granic. Jest bardzo dobrym i skutecznym lekarzem. Miła, życzliwa, uśmiechnięta i otwarta na pacjenta. Zalecone przez Panią Doktor leki, ćwiczenia, i zabiegi terapeutyczne poważnie ulżyły w moich dolegliwościach. Byłam też na oddziale dziennym rehabilitacji gdzie ordynatorem jest Pani Doktor. Wspaniała atmosfera, czyściutko, cieplutko i oddane pacjentom profesjonalne i sympatyczne ...
Opinia dodana przez: Jadwiga Kowaleczko

lek. dent. Monika Czarnecka - Wangryn

NZOZ Centrum Stomatologiczno-Periodontologiczne "Periodent" Zofii Adamskiej-Miałkowskiej
Pułaskiego 52
66-400 Gorzów Wielkopolski

Kompetentna, miła, rzeczowa, leczenie całkowicie bezbolesne, podanie znieczulenia perfekcyjne. Wszelkie informacje przekazane w sposób jasny, dostosowany do pacjenta. Jedyna stomatolog do której nie jest strach wracać
Opinia dodana przez: Waldemar

lek. dent. Marta Kuncewicz

Gabinety Lekarskie Zdrowie i Uroda s.c.
Szarych Szeregów 38 (centrum Q10 -1 piętro )
66-400 Gorzów Wielkopolski

Obsługa leczenia na najwyższym poziomie. Bezboleśnie co w moim przypadku jest bardzo ważne :-) Polecam tą dentystkę w 100 % . W końcu znalazłem stomatologa, któremu mogę zaufać

lek. dent. Dorota Stapf

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS - DENT " Beata Rutkowska
Osiedle Młodych 16
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor jest wspaniałym i bardzo kompetentnym lekarzem. Od trzech lat leczy bardzo skutecznie całą naszą rodzinę. Ma nie tylko olbrzymią wiedzę, ale i mądrość, którą to potrafi skutecznie wykorzystać przy leczeniu. Jest także aniołem cierpliwości. Bardzo gorąco polecamy i pozdrawiamy Panią doktor Dorotę.
Opinia dodana przez: Pawluki z Barlinka

Jan Nurek

ten adres emajl wprowadziłam przez pomyłkę,przepraszam
ul. 9 Maja
Gorzów Wielkopolski

W 100% poleciła bym tego lekarza. Leczy się u niego cała moja rodzina. A praiw każdy z nas ma jakieś poważne problemy z zębami. Leczł mi kilka zębów kanałowo, Jest bardzo przyjemny i miły, jedyny mały minus to fakt że często zostawiałam u niego około 120zł. Chociaż wiem że to co robi z zębami nie ma ceny... Bo naprawde jest wart każdego grosza.