Lekarze Chirurg stomatolog Leszno

dr n. med. Grzegorz Gertig

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

2005 rok, mastektomia, diagnoza brzmiała jak wyrok... Trafiłam do dr Grzegorza na ul. Łąkową i śmiało mogę powiedzieć, że darował mi drugie życie. Człowiek o ciepłym usposobieniu i jednocześnie doskonały specjalista. Zawdzięczam Mu wiele, nie znajduję słów wdzięczności. Jako pacjentka czułam się w 100% zaopiekowaną. Dziękuję Panie Doktorze. Pozdrawiam .
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Grzegorz Pudliszewski

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
ul. Kiepury
64-100 Leszno

Dobry dobry lekarz szanuje takiego lekarza pozodku jest może porozmawiać i ma czas do pacjentów nie odmawiał żadnemu pacjentowi ma dobre serce takiego lekarza chirurgia nie znajdziemy jest miły i sympatyczny lekarzem chirurgiem

lek. dent. Katarzyna Glapiak-Barwińska

Prywatny Gabinet Lekarski
Karpińskiego 3
64-100 Leszno

Polecam uprzejmość życzliwość i bezbolesne leczenie.Nawet tych co się boją dentystów pelena miła atmosfera w gabinecie.

lekarz Krzysztof Jankowski

ul. Jana Kiepury
64-100 Leszno

Najlepszy chirurg , godny polecenia troszczy się o pacjentow przed i po operacji. Konkretny nie zbywa pacjentów wszystko dokładnie tłumaczy.
Opinia dodana przez: Karolcia
Bardzo miła i uprzejma lekarka, empatyczna i cierpliwa.

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Skorliński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ARTES" Sp. zo.o.
ul. Jana Kasprowicza 4
64-100 Leszno

Kompleksowa obsługa, fachowa porada, dostępne ceny

lek. dent. Tomasz Pieczyński

Łanowa 67
64-100 Leszno

Byłam u Pana doktora na usunięciu dwóch zębów :) Bałam się tego panicznie,a że słyszałam że Doktor wspomaga się laserem to w końcu zdecydowałam się iść.I nie żałuję , Pan doktor usunął mi zęby praktycznie bezboleśnie i ekspresowo. Był także na tyle miły ,że specjalnie dla mnie otworzył zakład w sobotę i zrobił mi to "po godzinach" otwarcia.Przemily czlowiek! Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka

Andrzej Okoń

Stomatolog, Ortodonta

Leszczyńska Lecznica Stomatologiczna "DENT"
Grodzka 7
64-100 Leszno

LEKARZ Z POWOŁANIA WZBUDZA ZAUFANIE.POŚWIĘCA PACJENTOWI WIĘCEJ CZASU NISZ NALEŻY .NIE PATRZY NA BIZNES TYLKO JAK NA CZŁOWIEKA.TYLKO NFZ OGRANICZA MU ILOŚĆ PACJENTÓW.NIC DODAĆ NIC UJĄĆ.SAMEMU SIĘ TRZEBA PRZEKONAĆ.

lek. dent. Joanna Szałkowska-Sobczyk

Kard. Wyszyńskiego 52
64-100 Leszno

Bardzo polecem Panią Doktor - jest miła, cierpliwa i dokładna. Wyrwała mi siódemkę. Nic nie bolało i nie miałam żadnych komplikacji pozabiegowych.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Sławomir Cieśla

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Na Skarpie 24
64-100 Leszno

Szybko sprawnie pomaga kobietom. Nie naciągane na jakieś niepotrzebne badania. Miły uprzejmy. Na NFZ. Bezinteresowny

lek. dent. Barbara Danek-Klamke

Prywatny Gabinet Lekarski
Kurpińskiego 1
64-100 Leszno

Polecam. Lekarz z powołania. Znajdzie czas dla każdego. Leczy, usuwa jak trzeba to wstawi : - ) Bdb stomatolog w Lesznie.
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Rafał Wawrzyniak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszno

Lekarz i jako człowiek godnego zaufania.Polecam ,dba o pacjenta.Jest uprzejmy ,miły .Zawsze pomocny.Jeszcze nie odmówił nikomu pomocy.gorąco pozdrawiam
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Roman Pioterek

WSzZ Leszno
Francuska 91
64-100 Leszno

jest to lekarz z powolania bardzo dobrze sie zajmuje pacjentem swietny specjalista bardzo mily polecam bardzo

lek. dent. Ewa Lisewska

ulica Zielona 20 A
64-100 Leszno

Bardzo dobra lekarka, jestem zadowolona z leczenia. Na pewno godna polecenia :)
nie ma Go już z nami ...pracowałam z Nim i bardzo za Nim tęsknię ale czasem rozmawiam z Nim jak mi smutno...brakuje mi tego jego "dziecko drogie"...

lek. dent. Dariusz Biernat

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Osterwy 15
64-100 Leszno

Nie używa rękawiczek oraz maseczki podczas wykonywania czynności medycznych. Ciężko się dostać do tego dentysty- nawet z nagłym silnym bólem terminy na za 3 tygodnie, ale jakimś dziwnym trafem dużego tłoku w poczekalni nie ma, nie raz nawet nie było nikogo przede mną albo po mnie. Skupia się jedynie na chorym zębie, a nie dba o resztę (nie proponuje np. ściągnięcia kamienia, nie instruuje jak dbać o dziąsła, jeśli nawet ...
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Rafał Obremski

Francuska 25
64-100 Leszno

Bardzo dobry dentysta . Wyrywał mi dwa zęby nawet nie zauważyłam kiedy. potrafi poprawić atmosferę miły kompetenty i wart każdej ceny
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Leszek Żuchowski

Kiepury 8
Leszno

Polecam pana doktora wszystkim tym którzy w planie mają usunąć sobie żylaki u nóg.Ja właśnie jestem miesiąc po takiej operacji i jestem bardzo zadowolony.

lek. dent. Mateusz Salicki

ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 1
64-100 Leszno

Dentysta na wizycie sympatyczny, uprzejmy, jednakże spory minus za to, że nie przyjął dziecka (które chodziło do niego wcześniej) z bólem i ropą. Nawet nie odpisał na SMS
Opinia dodana przez: Aurelia

lek. dent. Zofia Oleradzka

Onkologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ONKO-MED"
Królowej Jadwigi 4
64-100 Leszno

Początkowo wydawało mi się, że Pani Doktor jest świetna - bardzo sympatyczna osoba, nowy ładny gabinet. Przez dłuższy czas byłam pacjentką dr Oleradzkiej, leczyłam parę sporych ubytków. Jednak po pewnym czasie, wszystkie te zęby, które leczyłam u Pani Doktor zaczynały się psuć ponownie i to jeszcze poważniej. Obecny dentysta dziwił się, że zęby które wymagały leczenia kanałowego były tylko umartwiane i prowizorycznie łatane, kanały zostawione bez leczenia. Muszę więc powiedzieć, ...