Lekarze Chirurg stomatolog Świnoujście

{'id': 10566, 'name': u'\u015awinouj\u015bcie'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Świnoujście

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka

lekarz Maksymilian Kamiński

Kołłątaja 22/6
72600 Świnoujście

W roku 1999 byłem pacjentem Pana Doktora w tzw. "nagłym przypadku" spędzając wakacje z rodziną w Świnoujściu (w tamtym czasie dwie córki a żona w ósmym miesiącu ciąży). Niestety wakacje się skończyły gdy dostałem nagłego krwotoku wewnętrznego, pęknięcia wzdłuż błony śluzowej w układzie pokarmowym. Było zamrażanie, inne zabiegi (nie znam się)..bez efektu. "Żywa krew" lała się z każdego otworu. Pan Doktor Maksymilian Kamiński operował mnie w nocy i uratował mi ...
Opinia dodana przez: Cezary

lek. dent. Krzysztof Gmyrek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CHRIS DENT"
Małopolska 53
72-600 Świnoujście

Dobry specjalista z dużym wieloletnim, doświadczeniem. Uratował mi bolącego zęba przed kanałowym leczeniem. Cena też przyzwoita i adekwatna. Polecam.

lekarz Elżbieta Kozłowska

Jana z Kolna 10
Świnoujście

Wsaniała pani Doktor. Wysoki profesjonalizm i niezwykle ciepłe podejście do pacjenta. Dla mnie doskonała, polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Zygmunt Ziemba

Stomatolog, Ortodonta

ul. Boh. Września 83/1
72-600 Świnoujście

Lekarz pierwsza klasa, niezdecydowanym polecam iść w ciemno i nie pożałują. Gdyby można było dać więcej gwiazdek to dałbym od razu. Pan dr. szuka skutecznych rozwiązań i ma ogromną wiedzę - ze świecą szukać takich lekarzy. Leczenie ortodontyczne i jego efekty utrzymują się od lat, w każdej chwili można skonsultować się z Panem dr. Polecam bez zastanowienia.
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Ewa Sokal

Gabinet Stomatologiczny
Gdyńska 23a
72-600 Świnoujście

Najlepsza stomatolog u jakiej byłem. ma raczej wysokie ceny, ale jakość usług i wyposażenie gabinetu odpowiadają tym cenom. Mam do niej pełne zaufanie.

lekarz Romuald Kozłowski

Jana z Kolna 10
Świnoujście

Polecam tego lekarza ponieważ potraktował moj przypadek bardzo rzetelnie i indywidualnie. Bez pośpiechu i zrozumiale dla mnie wyjasnił na czym polega problem i jak powinno przebiegać leczenie. W przeciwieństwie do innych lekarzy obszedł sie z moja reka bardzo delikatnie oszczedzajac mi dodatkowego bólu. Bardzo taktowny i uprzejmy. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Bogumiła Toporowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny
Wyspiańskiego 35c
72-600 Świnoujście

Tak jak pozostałe osoby potwierdzam,warto oddac kazde pieniadze na leczenie zabkow u tej pani warto :) moim zdaniem najlepszy stomatolog w swinoujsciu!!. :)

lek. dent. Cezary Kabaciński

ul. Boh. Września 83/1
72-600 Świnoujście

Byłeś "na voyagu po Świnoujściu" i trafiłeś do doktora Kabacińskiego. To znaczy, że chciałeś odejść od swojego lekarza-stomatologa, bo coś było nie tak. Nikt nie szuka innego lekarza, jeśli jest dobrze u obecnego. Doktor Kabaciński jest świetnym specjalistą i nie dziwie się, że do niego trafiłeś. Niestety z tego co napisałeś wynika, że przeraziła Cię jedynie cena. Szkoda, że tak zareagowałeś, bo wydaje mi się, że warto zapłacić za dobrze ...
Opinia dodana przez: Robcio W.

lekarz Mirosław Mucha

Indywidualna specj. praktyka lekarska Gabinet Laryngologiczny
Dąbrowskiego 4 lok. 102
72-600 Świnoujście

Złe pytanie "czy jest uprzejmy" Jak w tej ocenie zawrzeć to , że jest dobrym człowiekiem , że nie naciąga na kasę (nie miałem przy sobie pieniędzy na opatrunek chirurgiczny-dostałem za darmo) ,że wytłumaczył i nadzorował zawiłą procedurę przy załatwianiu renty.Polecam Pana Mirka wszystkim , którzy naprawdę mają problemy ze zdrowiem.
Opinia dodana przez: Ziiutek

lek. dent. Marlena Borkowska-Hochór

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICA"
Bohaterów Września 6
72-600 Świnoujście

Bardzo dobra dentystka. Zrobiłem u niej wiele zębów i nigdy nie miałem najmniejszego zastrzeżenia co do profesjonalizmu, nie wspominając o miłej atmosferze. Gdyby było więcej takich stomatologów, to ludzie nie mieli by lęku przed denstytami. Polecam.
Opinia dodana przez: stw

lek. dent. Jadwiga Burzyńska-Kowalska

Monte Cassino 13 lok. 2
72-600 Świnoujście

Pani doktor jest wspaniałym stomatologiem cała moja rodzina leczy swoje zęby u niej od lat . Spokojnie mogę polecić jej usługi każdemu kto dba o swój uśmiech

Anna Pyclik

11 Listopada 10
72-600 Świnoujście

Är ja przeciwnie bylam u Dr moze 8 lat temu zaplombowala ni zeba do dzisiaj go mam.Niestey 3 zeby stracilam przez tego 👽dr.cezary wtedy byl taki slawny.Popsol ni zeby stracilam je wyrywajac .Nie radze tam isc.Ostrzegano mnie .Natomiast panik det plomba zab do dzisiaj.Przez te lata Nie bylam w Swinoujsciu strasznie mnie oszukano tez przez jednego protetyka robili lade Na polakach To historia.Polecam Dr z doswiadczenia.chetnie bym Dr odwiedzila Ale ...
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Bartłomiej Szablewski

Monte Cassino 42 lok. 11
Świnoujście

Pan Doktor zasługuje na wyróżnienie! Polecam Go całym sercem. W dniu dzisiejszym diagnozował mojego syna Adama. Syn uległ wypadkowi podczas wyjazdu klasowego. Został potraktowany z dużą empatią i uprzejmością. Dodam że w ramach usługi medycznej na NFZ. (Dlatego podważam wiarygodność wpisów że jest inaczej!) Dziękuję za okazaną pomoc i duże zrozumienie. Jestem zachwycona pańskim podejściem do Adama, profesjonalizmem i kompetencją.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Zbigniew Gosecki

Chirurg ogólny, Traumatolog

Bohaterów Września 83/1
72-600 Świnoujście

Chyba wystawione tu opinie mówią o tym panu wszystko....nic się nie zmieniło. Jest nie miły, ignoruje i bagatelizuje potrzeby pacjenta. Nie interesuje go nawet, że pacjent miał wypadek i uderzył się mocno w głowę. Nie zleca badań, odpowiedzialność zrzuca na innych i zostawia pacjentów samych z problemami zdrowotnymi które ignoruje.

lekarz Bartłomiej Gąska

Indywidualna specj. praktyka lekarska Gabinet Laryngologiczny
Dąbrowskiego 4 lok. 102
72-600 Świnoujście

Nie polecam nikomu tego lekarza. Mało empatyczny człowiek, lekcawążący pacjenta, nawet takiego który z urazem trafia do szpitala.

lek. dent. Barbara Zdanowicz-Żabińska

Monte Cassino 13 lok. 2

lek. dent. Wiesława Jezusek

lek. dent. Anna Czabajska

Prywatny Gabinet Lekarski
Warszawska 29

lekarz Włodzimierz Olek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Uzdrowisko Świnoujście"
ul. Feliksa Nowowiejskiego 2