Lekarze Chirurg stomatolog Warszawa

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Mądry lekarz. Miły, cierpliwy i dobry człowiek. Zachorowałam w 2013 roku. W mieście, w którym mieszkam nikt nie potrafił postawić diagnozy. Po kilku tygodniach, lekarzowi udało się określić, że to mięsak, wówczas trafiłam do Pana Doktora. Powiedział, że mam się nie martwić, że z nowotworem walczy się trochę dłużej niż z grypą...i wyleczył mnie.

lek. dent. Bartosz Romańczuk

Gwiaździsta 27/119
01-651 Warszawa

Jestem pod ogromnym wrazeniem umiejetnosci pana doktora, ktory w mojej trudnej sytuacji dokonal wrecz cudu podczas zaledwie jednej wizyty. Pan doktor wszystko bardzo dokladnie i cierpliwie tlumaczy, jest uwazny na ewentualne reakcje bolowe pacjenta i bardzo delikatny. Dodatkowo ujela mnie wielka kultura osobista pana doktora i dobry nastroj calej wizyty,co tez ma dla mnie duze znaczenie. Zdecydowanie polecam kazdemu profesjonalizm i ogromna starannosc zabiegow wykonywanych przez doktora Romanczuka, bez zadnej ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Alina Romańczuk

Kakowskiego 12/15
04-042 Warszawa

Świetna specjalistka! Każdemu polecam panią doktor. Mimo trudnej sytuacji doktor poleciła sobie ze wszystkimi problemami. Dodatkowo oprócz profesjonalnej opieki, sprawiła, że czułam się komfortowo. Polecam!
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Filip Marcyjaniak

Klimczaka 8/19
02-797 Warszawa

Wspaniała osoba! 10/10. W stosunku do dzieci szalenie ciepły i empatyczny, skupia się na dziecku, nawiązuje z nim kontakt i bawi się, aby je zachęcić. Nigdzie się nie spieszy, nie popędza. Pan Filip jest jedynym lekarzem stomatologiem który przekonał mojego synka do wizyt dentystycznych. Bez bajek, zabawek i innych cudów. Ja sama zaczęłam u niego leczyć swoje zęby i jestem zachwycona.
Opinia dodana przez: Ola

lek. dent. Elżbieta Zaniewska-Krakowiak

Stomatolog, Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Poradnia Stomatologiczna
Aleja "Solidarności" 155/22
00-877 Warszawa

Moja wizyta dotyczyła zbijania kamienia czyli nalotu nazębnego, wizyta refundowana z nfz. Nie miałem szczególnych oczekiwań, bo wizyta nfz, rutynowa czynność... a tu na początku pytanie "co Panu dolega?". Na początku nie zrozumiałem, i myślałem, że to żart. Ale po mojej odpowiedzi nastąpiła wnikliwa analiza moich dolegliwości periodontologicznych (a mam ich kilka). No i robota wykonana została bardzo porządnie, co oczywiście nie jest bez znaczenia. Było opóźnienie, tak jak to ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Katarzyna Lewtak

Centrum Stomatologii Dentalux
Racławicka 131
02-117 Warszawa

Pani doktor robiła u mnie duże wypełnienie między dwoma trzonowcami poprawiając po dwóch poprzednich lekarzach. Po kilku miesiącach wreszcie jestem wolna od zapalenia dziąsła!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Marcin Trochimczuk

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Przychodnia Specjalistyczna Falck Warszawa
Sapieżyńska 10
00-215 Warszawa

Nazywam się Jerzy Wołowski (e-mail jerzy.wolowski@ifpilm.pl). Doktór Marcin Trochimczuk wraz a dr Geremkiem w dniu 22 lutego br. na Oddziale Chirurgii Naczyniowej Szpitala Wolskiego wykonali mi operację wstawienia stentu do tętniaka tętnicy brzusznej. Operacja została wykonana bardzo sprawnie, bez jakiegokolwiek dyskonfortu dla mnie. Kilkudniowy pobyt w szpitalu po operacji też uznaję za satysfakcjonujący. Obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim w domu do 27 lutego. Na czwartek 22 marca na godz. 14:00 ...

Maciej Turski

Chirurg onkolog

Warszawa

Godny Polecenia Specjalista, jako pacjent byłem pełen satysfakcji, że trafiłem na tak Dobrego Człowieka Lekarza. Dziękuję
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr Piotr Olender

WOLSKI
Warszawa

Zdarza się, że coraz częściej w dzisiejszych czasach narzekamy na służbę zdrowia i lekarzy, ale jest wśród nich wiele wyjątków. Między innymi pełniący zastępcy ordynator oddziału chirurgii w Szpitalu przy ul. Kasprzaka Pan Dr. Piotr Olender. Człowiek zaangażowany, kompetentny w swojej specjalizacji, słowny, profesjonalny, indywidualnie podchodzący do pacjenta. Aż miło wracać do Pana Doktora na następną wizytę. Wdzięczna pacjentka Wiesława
Opinia dodana przez: Wiesława

lek. dent. Agata Bednarczyk

Warszawski Instytut Psychoterapii
Al. Niepodległości 54 lok. 27
03-741 Warszawa

Wszystko na najwyższym poziomie. Podejście bardzo profesjonalne z wyczuciem sytuacji, nastawienie Pani Doktor na rozwiązanie problemu zdrowotnego i wskazaniu działań profilaktycznych na przyszłość.

lek. dent. Andrzej Birula

Stomatolog, Protetyk

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Górnośląska 4a
00-444 Warszawa

Fantastyczny stomatolog i świetny fachowiec. Bardzo uprzejmy i moim zdaniem naprawdę kompetentny. Można spokojnie mu powierzyć własne szczęki. Serdecznie polecam.

lekarz Artur Rymsza

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F
02-097 Warszawa

Mam 55 lat.Dziesięć dni temu Pan dr Artur Rymsza przeprowadził u mnie operację wymiany zastawki aortalnej serca.Bałem się bardzo ,ponieważ u członków najbliższej rodziny jak i u znajomych napatrzyłem się na męki jakie przechodzili po tego typu oper acji. To czego dokonał dr Artur Rymsza i jego zespół to w mojej ocenie mistrzostwo świata!!! Tak pokrótce było to tak.Trzeciego dnia po operacji bez pomocy rehabilitanta wstałem z łóżka i zacząłem ...
Opinia dodana przez: Roman Kosiński

lekarz Lubomir Aleksander

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Dzień dobry. Brakuje mi słów aby wyrazić jak dobrym człowiekiem jest pan doktor. Doskonały specjalista i do tego człowiek . Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej operacji przez pana doktora , jak również opieka. Bardzo dziękuję serdecznie panu doktorowi.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Marek Wroński

Odkryta 67E/3
03-140 Warszawa

Dziś mija moja pierwsza rocznica udanej operacji raka tarczycy, której dokonał dr Marek Wroński. Z tej okazji chcę podziękować lekarzowi i życzyć przyszłym pacjentom aby również trafiły w ręce tak dobrego fachowca.
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Jarosław Puścion

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

JOLLY MED - SZPITAL LELECHOWSKA
Lelechowska 5
02-351 Warszawa

Wspaniały specjalista pełny profesjonalizm jestem wdzięczna za pomoc i opiekę medyczną polecamm z całego serca
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Piotr Rożniatowski

Puławska 270
02-819 Warszawa

Niesamowity lekarz, wszystko dokładnie tłumaczył i dbał o komfort pacjenta. Wchodząc do gabinetu człowiek wiedział, że jest w dobrych rękach!
Opinia dodana przez: Ignacy

lek. dent. Karolina Mroczek

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A
Warszawa

Bardzo dokładna w pracy, posiada znajomość obsługi nowoczesnego sprzętu, cierpliwa, dobrze tłumaczy, jakie czynności wykonała i co zamierza dalej robić. Polecam.
Opinia dodana przez: Leszek

lek. dent. Anna Zbucka

Bogusławskiego 6 A
02-923 Warszawa

Najlepsza Pani stomatolog jaki znam. Fachowe leczenie, podejście do pacjenta,empatia,pełen profesjonalizm
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Paweł Wójcicki

Zgierska 7/23
04-092 Warszawa

Pan Paweł to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Świetnie diagnozuje, leczy i zapobiega chorobom. Wszystko wytłumaczy, nie próbuje naciągnąć i zna się na swoim fachu. Chodzenie do niego to przyjemność. Zawsze w świetnym humorze, zna swoich pacjentów i martwi się o ich zdrowie. On pomógł mi wyprowadzić zęby na prostą :)
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Radosław Pikuła

Saska 48/49
03-914 Warszawa

Najlepszy dentysta u jakiego kiedykolwiek byłam. Teraz mieszkam na drugim końcu Polski i jedyne za czym tęsknię w Warszawie to ten doskonały gabinet dentystyczny. Świetny stosunek ceny do jakości i ogromna precyzja. Nawet podczas leczenia kanałowego nie było mi potrzebne znieczulenie. Naprawdę gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Weronika M.