Lekarze Chirurg szczękowo twarzowy

lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

Stomatolog, Implantolog

ulica Kopernika 24
41-300 Dąbrowa Górnicza

Niezwykle sympatyczna, rzetelna i profesjonalna Pani Doktor. Otrzymałam wskazówki, jakie podjąć kroki, aby wyleczyć moją przypadłość oraz dowiedziałam się wszystkiego o jej przyczynach. Pani Maja cierpliwie odpowiadała na każde zadane pytanie. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Magdalena Potembska-Eberhardt

lek. med. Magdalena Potembska-Eberhardt

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Diagnostyki Medycznej "Tarchomed"
Myśliborska 91 A
03-185 Warszawa

Byłam dzisiaj na wizycie u Pani Doktor, jestem zauroczona. Tak jestem Panią Doktor zauroczona. Podejście do pacjenta super. Na takich lekarzy czekamy. Pani Doktor DZIĘKUJĘ do zobaczenia w maju 2019 r.
Opinia dodana przez: Weronika
                                       lek. stom. Aleksandra Szantyr

lek. stom. Aleksandra Szantyr

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Pani Doktor to super implantolog! Bez stresu, bólu mam już znowu " kompletny" uśmiech. Bezproblemowo się wgoiło wszystko. Po co się bać? Tylko dr Ola jest na obawy przed implantami.Lekarz z powołania, już trzecie pokolenie! Widać ma to w genach.

lekarz Roman Kuśnierczyk

Chirurg naczyniowy

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

Nie lubię gloryfikować lekarzy bo także popełniają błędy ale w przypadku Pana dr Romana Kuśnierczyka mogę powiedzieć tylko jedno Wirtuoz chirurgii przez duże W. Poza tym bardzo przystępny sposób bycia w kontakcie z pacjentem.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Robert Jamont

Chirurg plastyczny

Wazów 42 lok. 18
Zielona Góra

Polecam dr Jamonta. Byłam 2 lata temu na przeszczepach po oparzeniu, inni lekarze nie podejmowali się tego zabiegu, on dał mi nadzieję, po przeszczepie blizny wyglądają znacznie zniwelowane. Specjaliści w klinice chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju rozkładali ręce jak widzieli moje blizny...Polecam tego lekarza wszystkim, naprawdę warto, miły, uprzejmy, i przede wszystkim nie owija w bawełnę Jestem mu bardzo wdzięczna, i będę do końca życia, bo odmienił moje życie Polecam!!!!!!
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg ręki
                                       dr n. med. Piotr Puchalski

dr n. med. Piotr Puchalski

Chirurg ręki

Der-med Medycyna Specjalistyczna Szczecin
Ostrobramska 11
71-022 Szczecin

Fantastyczny lekarz i człowiek. Bardzo cierpliwy i pomocny. Doskonale podejście do pacjenta. Bardzo dokładny i serdeczny. Nie zostawia swoich pacjentów w potrzebie, zawsze odpowiada na każde wątpliwości. Takich lekarzy szukać ze świecą. Powinna być tu skala większa na pozytyw. Dr Piotr zasługuje na to!!!!
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Michał Mik

dr n. med. Michał Mik

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

Byłam u Doktora kiedy zaczęłam martwić się o moje hemoroidy. Niesamowite podejście do pacjenta, poświęcił czas na wytłumaczenie mi tego czego zwyczajnie potwornie się wstydziłam. Pomógł, wyleczył i odmienił życie. Polecam Doktora z całego serducha.
Opinia dodana przez: Gosia
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Jakub Zasada

dr n. med. Jakub Zasada

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Jestem pod dużym wrażeniem kompetencji Pana Doktor.Młody ale widać że to co robi to jego pasja poparta wiedzą nie tylko teoretyczną ale również praktyką.Zdecydowanie polecam.
{'id': 27457, 'name': u'K\u0119dzierzyn-Ko\u017ale'} Chirurg ogólny
                                       lekarz Tomasz Podgórski

lekarz Tomasz Podgórski

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca IV Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrostymulacji i Angiologii
ulica Roosvelta 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Lekarz godny polecenia duża wiedza i podejście do pacjenta az milo isc na wizytę oby więcej takich lekarzy
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Tomasz Myrdko

dr n. med. Tomasz Myrdko

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

W miesiącu sierpniu 2020 roku przeszedłem operację serca, którą przeprowadził dr Tomasz Myrdko. Po dwóch miesiącach wszystko jest w porządku. Dr Myrdko to wspaniały kardiochirurg, kompetentny, niezwykle empatyczny i uprzejmy. Dziękuję Panu Doktorowi za bezinteresowną opiekę pooperacyjną i życzę dalszych sukcesów zawodowych. Pacjentom życzę w razie potrzeby spotkania właśnie takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Jan z Gorlic
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Protetyk
                                       dr Paweł Fudalej

dr Paweł Fudalej

Protetyk, Stomatolog

Centrum Stomatologiczne
Słowackiego 25/2
01-592 Warszawa

Czy ktokolwiek lubi w ogóle chodzić do stomatologa?! Nie wydaje mi się. Sprawa jednak się zmienia, kiedy jesteś w rękach profesjonalistów. Dlaczego polecam gabinet Pana Doktora? Bo to miejsce napawa mnie zawsze optymizmem - przed każdą wizytą! Najprawdopodobniej wpływa na to przyjazna atmosfera, obsługa na najwyższym poziomie oraz "bezbólowe" wizyty. W Warszawie jest wiele dentystów. Trafić na NAJLEPSZEGO to COŚ. Ja wybierając Doktora Pawła trafiłam i szczerze polecam wszystkim jeszcze ...
Opinia dodana przez: Julkaa
{'id': 26785, 'name': u'S\u0142upsk'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Daniel Maliszewski

dr n. med. Daniel Maliszewski

Poradnia Chorób Piersi Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Hubalczyków 1
76-200 Słupsk

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, że Maliszewski jest miły, pomocny, wydaje się że to dobry lekarz. Do czasu... jak coś pójdzie źle. Zgłosiłam się do Maliszewskiego jako 23-latka, w maju 2020 roku w samym środku pandemii. Chciałam powiększyć piersi metodą lipofillingu – przeszczep tłuszczu. Przyjechałam do Gdańska Z południa Polski na konsultację. Byłam wtedy bardzo chuda, ważyłam jakieś 52 kg przy 170 wzrostu. Na konsultacji chciałam dowiedzieć się czegoś o ...
Opinia dodana przez: N.

lekarz Marek Stawniak

Chirurg ogólny, Ortopeda

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Doskonały lekarz. Od wielu lat leczy mojego tatę (a nie jest on łatwym pacjentem):) Z ogromną cierpliwością i życzliwością podchodzi do pacjenta. Wszystko szczegółowo tłumaczy. Jego diagnozy są zawsze trafione, a leczenie skuteczne. Zarówno podejście jak i sposób leczenia jest holistyczny. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Specjalista leczenia bólu
                                       lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Specjalista leczenia bólu, Chirurg ortopeda

ul. Karola Szymanowskiego 4/8
30-047 Kraków

wspaniały lekarz polecam , zawsze wysłucha uważnie nie idzie na skróty -operacja u niego to ostateczność pomógł mi w powrocie do normalnoeci bardzo

dr n. med. Maciej Kisiel

Chirurg naczyniowy

damiana
Warszawa

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem maksymalną dla mnie wiedzę medyczną. Teraz rozumiem w czym jest problem i wiem co mogę zrobić. Lekarz konkretny i bardzo sympatyczny. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Ireneusz
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Traumatolog
                                       dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

Traumatolog, Ortopeda

Kross
ulica Grunwaldzka 74
60-311 Poznań

Znakomity ortopeda!! Jestem 15 lat po artroskopii kolana, od 10 lat trenuje zawodowo kulturystykę, nigdy nie poczułem najmniejszego dyskomfortu z tym związanego! Polecam z czystym sumieniem!!
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg szczękowo twarzowy
                                       dr n. med. Piotr Jakub Zawodny

dr n. med. Piotr Jakub Zawodny

Chirurg szczękowo twarzowy, Medycyna estetyczna

ulica Kopernika 6/1
70-241 Szczecin

Zwiedzałam kilka klinik w Polsce, jak również za granicą. Wierzcie lub nie ale profesjonalizm dr Zawodnego przekracza wszelkie granice wspaniałości:) W kilku klinikach nie potrafili zająć się w sposób profesjonalny i efektowny moimi kompleksami, zaś dr Zawodny nie obiecując cudów, sprawił, że wszystkie moje mankamenty zniknęły. Moje ciało wygląda po stokroć lepiej i efekty są dużo lepsze niż planowane. Dziękuję Panie doktorze za nowe życie:)
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Marcin Wilk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Mimo młodego wieku praca dentystyczna wykonana świetnie. Mam bardzo delikatne zęby i normalnie po plombowaniu zęby bolały mnie przez dzień czy 2 – nie tym razem. U Pana Marcina wszystko działa jak w zegarku, wizyta odbyła się punktualnie. Dr. Wilk to dobry młody specjalista. Jeśli będzie potrzeba wiem już gdzie się leczyć!
Opinia dodana przez: Marta
Pan doktor jako pierwszy ortopeda postawił właściwą diagnozę mojego skomplikowanego przypadku haluksa z "torbielowatymi naroślami"(moje laickie określenie:) . Perfekcyjnie przeprowadził operację, która umożliwia mi bezpieczne funkcjonowanie bez bólu i obawy o pęknięcie torbieli zagrażających sepsą. Przed i po zabiegu objaśnił wszystkie efekty i zalecenia. Bardzo polecam !
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

dr n. med. Maciej Studziński

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Centrum Medyczne PROFMEDICAL
Szarych Szeregów 46
40-750 Katowice

Zdecydowanie profesonalny, dokladny, zartobliwy. Jesli jego fachowosc i dokladnosc przelozy sie w czasie to bede chodzila do niego na kontrole i ewentualne leczenie. Teraz pokladam nadzieje ze zeby ktore zostaly zaleczone przez niego beda dlugo zdrowe poniewaz poprzednia pani stomatolog ciagle leczyla te same zeby na pograniczu plaby (ktora sama zalozyla) i zeba.
Opinia dodana przez: Asia