Chirurg Szczękowo Twarzowy Łódź

dr n. med. Anna Goździewicz

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88
91-357 Łódź

Z całego serca polecam Panią doktor. Bardzo sympatyczna i kulturalna osoba. Na zabieg poszłam bardzo zestresowana. Pani doktor wszystko mi wyjaśniła a podczas zabiegu próbowała mnie zrelaksować. To dzięki niej oraz jej asystentce dałam radę się uspokoić. Powiem szczerze, że panicznie boję się dentystów a na zabieg usuwania ósemki wybrałam się po długim zwlekaniu. Jednak, gdybym trafiała tylko na takich dentystów, jak Pani Anna to na pewno by było o ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Jolanta Kollar

HOR-BA-DENT
ul. Piłsudskiego 52
90-330 Łódź

Pani Doktor usuneła mi zęba ósemke bardzo fachowo i bezboleśnie . Polecam każdemu .Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Wiesław

dr n. med. Maciej Świder

Przychodnia Stomatologiczna
Przełajowa 6
94-044 Łódź

Najlepszy Lekarz na świetnie usuwałam już trzecią ósemkę u Pana doktora i wszystko świetnie się goi zero opuchlizny i krwawienia. Lekarz bardzo uczciwy i kompetentny. Cena usług też super. POLECAM!
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Joanna Grodecka

Tatrzańska 21
93-219 Łódź

Zgłosiłem sie w celu usunięcia ósemki. Pani doktor - szalenie miła, obejrzała rtg i zęby. Zaproponowała by usunąć obie ósemki, o ile z pierwszą nie będzie kłopotu - uzasadniając dlaczego. Zgodziłem się. Wykonała znieczulenie w taki sposób, iż w zasadzie nic nie poczułem. Potem usunęła mi pierwsza ósemkę, potem drugą. Mój pobyt na fotelu trwał 10 minut. Nie wierzyłem. Jeden ząb zajął jej może dwie minuty. Mistrzyni. polecam.... a przy ...
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Bogna Zielińska

Łódź

Chirurg najwyższej klasy, specjalista na najwyższym poziomie i to w państwowej placówce. Polecić mogę cały odział chirurgi twarzowo-szczękowej w szpitalu Barlickim. Chirurdzy tam mają złote ręce.
Opinia dodana przez: Natalish

Krzysztof Krasuski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

zus

Łódź

miałam badanie w ZUS, mam bardzo pozytywną opinię o nim , nie tylko o lekarzu ,ale o czlowieku,jestem mu
bardzo wdzięczna,Zofia

Stefan Miller

Łódź

Niestety już zakończył praktykę i bardzo żałuję.

dr n. med. Jerzy Foczpański

Rzgowska 64/20
93-172 Łódź

wybitny specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej i "pan doktor z reklamy" , ja miałem tylko przyjemność ( tak przyjemność mimo że u innych to mało przyjemne) wyrwać u doktora kilka zębów, w gabinecie panuje opinia że wyrwał ich kilka wiader i nikt w Polsce nie robi tego lepiej .. ale to tylko drobny zabieg , w bardziej skomplikowanych jest jeszcze lapszy

prof. dr hab. n. med. Marcin Kozakiewicz

Szpital Św.Rodziny
łódź
Łódź

Z panem Prof. spotkałem się po raz pierwszy rok temu ,kiedy nie mogłem uzyskać pomocy w mojej rodzimej Śl.Ak.Med.Podejście tego człowieka do mnie było niespotykanie miłe i kulturalne.Przedstawił rzeczowo problem choroby,ustalił plan leczenia farmakologicznego i chirurgicznego. Po 12 dniach leczenia ikontroli zostałem wypisany z odpowiednimi zaleceniami.
Do dziś jest dobrze! Dziękuję Panie Profesorze . EŁ.

prof. dr hab. n. med. Marcin Kozakiwicz

I Klinika Urologii
Łódź, ul.Żeromskiego 113
90-549 Łódź

Wspaniały lekarz , wspaniały człowiek o wysokiej kulturze osobistej widzący w pacjencie cierpiącego człowieka , profesor przez duże P. Wdzięczny pacjent też lekarz .

Chirurdzy szczękowo twarzowi w Łodzi