Lekarze Chirurg transplantolog Gdańsk

dr n. med. Maria Pirski

Chirurg ogólny, Traumatolog

Paneckiego 12
Gdańsk

Wspaniały człowiek, zawsze oddany pacjentowi o dużym poziomie wiedzy lekarskiej. Bardzo zaangażowany. Polecam!

lekarz Wojciech Marks

Chirurg ogólny, Ortopeda

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz. Doktor wszystko dokładnie wyjaśnia. Nie trzeba zadawać pytań. Zdecydowanie polecam.

lekarz Marek Ciecierski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ul. Saperów 13
80-431 Gdańsk

Bardzo tani doktor, jeśli policzę całą kasę, jaką wydałam na lekarzy i ich nietrafione leczenie! Zaczynałam szukanie pomocy od małej rany w okolicy kostki, a dopuścili do takich owrzodzeń żylnych u mnie, że jeszcze chwila a noga byłaby do ucięcia z powodu ryzyka infekcji. Byłam cały czas "pod opieką" przeróżnych lekarzy. NIE MA LEPSZEGO doktora w okolicy od dra Ciecierskiego, co wiem też od innych, z bardzo trudnych wyleczonych przypadków. ...
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Piotr Weinberger

Przychodnia Specjalistyczna
Okopowa 17/1
80-819 Gdańsk

Wspaniały lekarz ,bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Pewnie nie On jeden który posiada taką wiedzę ,ale napewno jedyny ,który robiąc zabieg robi to z pewną ręką i doskonałą precyzją.Polecam szczerze miałam 2 zabiegi i oba super po żylakach zostały niemiłe wspomnienia.Dziękuję
Opinia dodana przez: Grazyna
Z całym sercem polecam!!! Nasz synek urodził się z wrodzonym kręczem szyi, oczywiście zaczęliśmy od intensywnej rehabilitacji, natomiast nie przynosiła ona pożądanych efektów. Trafiliśmy do Pana dr na konsultację, gdzie przyjął nas podczas dyżuru i nie wziął za to ani złotówki. Jako jedyny już po badaniu palpacyjnym stwierdził że synek kwalifikuje się do zabiegu i to jak najszybciej, gdzie wszyscy powtarzali nam jak mantre, że tego się nie operuje, a ...
Opinia dodana przez: Agata

dr Alicja Renkielska

Chirurg plastyczny

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

POLECAM ! Bardzo miła, sympatyczna, uprzejma Pani doktor. Profesjonalne podejście do klienta, poświęca tyle czasu ile wymaga leczenie. Efekt końcowy super.

Piotr Janik

Chirurg stomatolog

Gdańsk

Wspaniały Pan Doktor. Wyrywał mi ósemkę. Miałam przykre doświadczenia po podobnym zabiegu 2 lata temu, więc tym bardziej szłam z obawami, jak to potoczy się tym razem. Było szybko, sprawnie, bezboleśnie (Pan Doktor nie oszczędzał na znieczuleniu, dostałam dwa). Mistrz świata! Polecam.

lekarz Włodzimierz Krutysza

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Czytając opinie innych pacjentow, poszłam na wizytę z nastawieniem na nieuprzejmego lekarza. Ku mojemu zdziwnieniu lekarz okazał się bardzo życzliwy, uśmiechnięty, wszystko tłumacząc. Dla mnie lekarz kompetentny godny polecenia. Polecam.

dr n. med. Jacek Grudziński

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Perfect Medica
Tetmajera 3
80-313 Gdańsk

Bardzo polecam Pana Doktora. Wykonał u mnie zabieg powiększenia piersi, efekt przekroczył moje najśmielsze oczekiwania. Pan Doktor jest bardzo spokojny i przede wszystkim uważnie słucha pacjentki na jakim efekcie jej zależy.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Romuald Gradowski

Słowackiego 3a/217
82-257 Gdańsk

Witam, dziś było mi dane skorzystać z NOCHu w Starogardzie. Trafiłam na dr Gradowskiego i bardzo się z tego cieszę. Dokładnie syna osłuchał, przeprowadzil wywiad, pytał nawet o alergie. Włączył antybiotyk i nawet cierpliwie zniósł, że syn na skutek podrażnienia gardła zwymiotował w gabinecie. Jedyna ocena jaką mogę wystawić to bardzo dobry. Ps Pani w okienku (wbrew moim obawom) też bardzo miła.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Marek Furtak

Wiolinowa 2
80-298 Gdańsk

Byłem u tego Pana na komisji lekarskiej KRUS , poświęcił mi 40minut, był bardzo rzeczowy, uprzejmy i dużo rozmawiał o leczeniu.

lekarz Krystyna Korybut-Orłowska

Chirurg dziecięcy

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Cudowna osoba. Ciepła, cierpliwa, kompetentna, troskliwa. Wiele razy otrzymałam od niej pomoc. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Ania
Nie polecam umiawiania się na wizyty do Pani Doktor. Poszłam na wizytę kontrolną, lekarz zdjął szwy z rany w 4 dobie po operacji, chociaż jak się potem okazało powinny być zdjęte po ok. 1,5 tyg. Pani Doktor chciała robić punkcję, a zapytana o następstwa punkcji i konieczność przeprowadzenia jej właśnie dziś, a nie np. za klika dni, zeby dać jeszcze czas na wchłonięcie się płynu nie potrafiła sensownie odpowiedzieć. Punkcja ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Jarosław Litwin

Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze Specjaliści
Podbielańska 16
80-851 Gdańsk

Wysoka kultura osobista, podczas zabiegu opis każdego kroku, miły sposób bycia. Zabieg wykonany profesjonalnie, wrócę bez lęku, jeśli będzie taka potrzeba. Polecam wizyty u Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Ewa Trybuszewska

Chirurg stomatolog

ul. Stefana Batorego 37C/28
80-251 Gdańsk

Nie polecam! Nie zasługuje ta kobieta na miano doktora. Jest absolutnie nieprofesjonalna. Byłam u tej kobiety na pierwszej wizycie aby się zapisać na usunięcie trudnej ósemki. Pominę fakt wyszydzenia z mojej wady zgryzu . Zostałam wysłana do ortodonty po zaświadczenie. 200 zł zapłaciłam za stwierdzenie od innego specjalisty , ze mogę wyrwać zęba . Nie mogłam dowieść zaświadczenia w dniu zabiegu, musialam po raz drugi przejechać 100 km pokazać kartkę ...
Opinia dodana przez: Iustyna

Włodzimierz Deja

Klinika Chirurgii Urazowej - Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Gdańsk

Człowiek pozbawiony jakiejkolwiek empatii, podważający opinie w moim przypadku dwóch niezależnych lekarzy specjalistów. Kazał mi się rozebrać do badania mimo braku takich wskazań, wyniki badań miał na stole i to one wystarczyły do wydania opinii. Na uwagę zasługuje również sposób w jaki się komunikuje, z kulturą niewiele to ma wspólnego. Byłam już wcześniej na komisji i nie musiałam rozebrać się nawet od pasa w górę po czym ten lekarz patrzy ...
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Jacek Wojciechowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Bohaterów Getta Warszawskiego 13 lok. 2
80-230 Gdańsk

Pan Wojciechowski to całkowite zaprzeczenie lekarza z powołania. Może specjalistą jest dobrym, ale bardzo, bardzo złym człowiekiem, całkowicie pozbawionym empatii wobec chorego. To zadufany w sobie człowiek! Jestem w szoku po spotkaniu z tym człowiekiem. Nigdy w życiu nie spotkałam takiego lekarza. Nigdy, przenigdy nie udam się do tego Pana.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Marek Królak

Chirurg dziecięcy

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Lekarz chirurg na pewno znajacy sie na swojej pracy, godny polecenia w przypadku choroby hirszprunga. Doktor ma specyficzne podejscie do pacjenta i rodzicow ale z czasem da sie lubic ;) polecamy
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Marcin Kuriata

NZOZ Intermedica
aleja Lema 21
80-126 Gdańsk

Świetny lekarz. Opatrzył palec po zmiażdżeniu i wykazał się dużą kulturą osobistą. Nie zapisał niepotrzecznych leków, jak to często mają lekarze w zwyczaju, tylko założył stripy bezszwowe. Palec po 3 dniach zaczął się goić. Nie wiem jak długo by to trwało gdybym miała szew. Polecam!
Opinia dodana przez: Basia

dr n. med. Janusz Martinek

Chirurg plastyczny

Szeroka 18/19
Gdańsk

absolutnie nie!! mial odmienic moje zycie i udalo mu sie to z tym, ze na gorsze (po operacji mam uszy jak elf).niemily, nastawiony tylko na kase- tak bylo w moim przypadku, nie wiem jaki ma stosunek do innych... pamietam jak na konsultacji liczyl przy mnie kase z koperty innego pacjenta i smial sie, ze banknoty sa nowe i 'sie poprzyklejaly" i dostal wiecej.. jego mina, smiech i reakcja na kontakt ...