Lekarze Chirurg urazowy Dąbrowa Górnicza

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum NAVIGARE
Marii Konopnickiej 78
41-300 Dąbrowa Górnicza

Doskonały lekarz, specjalista w każdym calu, poświęca nawet swój prywatny ,wolny czas kiedy sytuacja tego wymaga, a ja osobiście doświadczyłam takiej sytuacji. W czasie kiedy miałam podłączony VAC urządzenie do podciśnieniowej terapii leczenia ran właśnie w sobotę nastąpiła mała awaria urządzenia tak mnie się wydawało, zadzwoniłam do pana doktora oczywiście bez żadnego problemu prosił podjechać pod klinikę . Doktor również podjechał do kliniki, sprawdził założone mi urządzenie ,wszystko okazało się ...
Opinia dodana przez: Elżbieta
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Chirurg stomatolog
                                       dr n. med. Wahab Adeeb

dr n. med. Wahab Adeeb

Stomatologia Adeeb Clinic
Legionów Polskich 73/1
Dąbrowa Górnicza

Parę dni temu udałam się do doktora w celu usunięcia ósemki. Bałam się zabiegu (to mój pierwszy z taką ingerencją w dziąsła i zęby) do tego stopnia że prawie zemdlałam po zajęciu fotela dentystycznego. Doktor z asystentką obniżyli fotel, mówili do mnie łagodnie i uspokajali. Pomogło mi to i w trakcie zabiegu byłam już spokojna i zrelaksowana, mimo wcześniejszego strachu. Faktycznie, tak jak mówili. Nie bolało nic 🙂 zabieg trwał ...
Opinia dodana przez: Milena
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Stomatolog
                                       lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

Stomatolog, Implantolog

ulica Kopernika 24
41-300 Dąbrowa Górnicza

Niezwykle sympatyczna, rzetelna i profesjonalna Pani Doktor. Otrzymałam wskazówki, jakie podjąć kroki, aby wyleczyć moją przypadłość oraz dowiedziałam się wszystkiego o jej przyczynach. Pani Maja cierpliwie odpowiadała na każde zadane pytanie. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Karol Warwas

ulica Al. Piłsudskiego 92
41-303 Dąbrowa Górnicza

Zdecydowanie polecam. Bardzo kompetentny. Pomocny. Ma wiele pomyslow i rad aby pomoc w chorobie. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Wojciech Śliwiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Zakład Opieki Zdrowotnej EURODIAGNOSTIC
ulica Szpitalna 13
41-300 Dąbrowa Górnicza

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze! Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej
Opinia dodana przez: Bogusław

lek. dent. Bartosz Gogolewski

Chirurg szczękowo twarzowy

Codzienna Stomatologia Łukasz Babczyński
ulica Kasprzaka 6
41-303 Dąbrowa Górnicza

Świetny specjalista ! Wykonywał zabieg u mojego dwuletniego syna który powybijał sobie ząbki. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi bo dzięki niemu mój syn ma dzisiaj ząbki i może normalnie funkcjonować. Pozatym że jest bardzo dobrym lekarzem jest również człowiekiem o wielkim sercu !
Opinia dodana przez: Sandra

lek. dent. Michał Bąk

ZOZ Prywatna Opieka Stomatologiczna J. Koralewska-Sobczyk
Tysiąclecia 7
41-303 Dąbrowa Górnicza

Bardzo sympatyczny i uprzejmy Doktor. Wyrwanie ósemki było mega delikatne i byłam zaskoczona jak sprawnie i szybko Doktor je przeprowadził. Dodatkowo jest bardzo sympatyczny, z poczuciem humoru co rozładowuje stres :) Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Marzena

Jarosław Pardela

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Dąbrowa Górnicza

Bardzo miły człowiek. Kilka lat temu, jak jeszcze mieszkałem w Zawierciu, poszedłem do Niego z ojcem na leczenie dwóch "szóstek" pod rząd. Pamiętam też, jak zaśliniłem sobie cały polar w drodze powrotnej, bo znieczulenie było tak mocne, że nie czułem połowy twarzy. Ogólnie plomby mam już około 7 lat i nic mi się z nimi nie dzieje, także polecam jak najbardziej.

lekarz Robert Pańczyk

Chirurg urazowy

41-300 Dąbrowa Górnicza

Ortopeda Robert Pańczyk nie jest statystycznym lekarzem. Wyróżnia go od wielu lekarzy jego podejście do pacjenta. Podczas wizyty tłumaczy on związki przyczynowe-skutkowe, gdzie dokładnie wyjaśnia przyczyny powstania danego urazu/choroby. Dzięki temu iż skupia całą swoją uwagę na nas - pacjentach, jego diagnozy są trafne, a dobrane leczenie przynosi skutki. Mało jest tak kompetentnych lekarzy, traktujących pacjentów z szacunkiem.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Cezary Lewandowski

ulica 3 Maja
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Podczas wizyty nawiązuje życzliwą rozmowę. Polecam
Opinia dodana przez: Bożena

Marcin Branny

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DUODENT S. C. Marcin Branny Artur Przyniczyński
Dworcowa 9
42-520 Dąbrowa Górnicza

Od lat jestem pacjentem doktora Marcina Brannego. Z każdej wizyty kontrolnej jestem bardzo zadowolony. Jeśli jest wymagane leczenie to wcześniej doktor dokładnie wszystko tłumaczy, a leczenie jest skuteczne. Zawsze znajdzie się miejsce dla pacjentów z bólem o czym przekonałem się ostatnio. Doktor z poczuciem humoru, otwartym podejściem, miły, rzetelny, troszczy się o pacjenta. W 100% polecam.
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Dariusz Tomsia

Rejtana 11
41-300 Dąbrowa Górnicza

Prawdziwy lekarz, dla którego najważniejszy jest pacjent! Kompetentny, dobrze zorganizowany, z właściwym podejściem do chorego - w dzisiejszych czasach rzadkość. Serdeczne podziękowania od Natalii "z deską".
Opinia dodana przez: DOROTA

dr n. med. Jacek Mróz

Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz wyleczyl mnie z ciezkiej nadczynnosci tarczycy gdzie inni doktorzy chcieli mnie wziasc pod noz

Jacek Ziomek

Chirurg dziecięcy

Wyspiańskiego 1
Dąbrowa Górnicza

Przy pierwszym dziecku też jako ojciec miałem dziwne odczucie co się tam stało , dlaczego tak szybko dlaczego tak bez słowa . Teraz rozumiem ze nigdy nie czekałem dłużej niż 2 min w kolejce , po co pan doktor ma głaskać po ręce i mówić ze jest wszystko dobrze i ze dziecko cudownie się rozwija , mówi tylko wtedy kiedy jest coś nie tak wtedy daje wskazówki jak układać dziecko ...

lekarz Krzysztof Lenkiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza

Na wizyte zapisalam swoja babcie miala to byc konsultacja wraz z usg konczyn dolnych , lekarz wykonal badanie doppler ( prywatnie ) - po badaniu babcia zostala odeslana do rejestracji lekarz nie wyjasnil babci czy badanie wykazalo nieprawidlowosci - zero komunikacji , kiedy babcia probowala mu wyjasnic co dokladnie jej dolega nie chcial jej sluchac -tego lekarza nie polecam nikomu kto szanuje swoje zdrowie i pieniadze .
Opinia dodana przez: Magdalena

Opinia dodana przez: LUCYNA

dr Krystyna Krakowiak-Wziątek

Dentes
Dąbrowa Górnicza

Jestem po ekstrakcji trzech zębów, zabieg nie należał do łatwych ale jestem zadowolony, na straszono mnie że spuchnę i będzie bolało ale o dziwo nic takiego nie było. Mam porównanie do zabiegu w szpitalu św. Barbary w Sosnowcu to była jakaś porażka i miałem usuwaną tylko 8. Pani dr Krakowiak Wziątek przepisała antybiotyk i płyn do płukania. Jedyny minus,usługi Pani doktor nie należą do tanich
Opinia dodana przez: Marcin

Marek Ludwikowski

NZOZ LUMO-MED
41-303 Dąbrowa Górnicza

Fantastyczny pan doktor. Kompetentny i pomocny! Taki lekarz dziś to rzadkość! Nastawiony na pacjenta a nie zysk! Polecam wszystkim bardzo serdecznie!
Opinia dodana przez: Oktawia

lekarz Eugenia Stelmach

Storczyków 22
41-303 Dąbrowa Górnicza

Rozmawia przez telefon w trakcie wizyty w sprawach osobistych. Nie polecam. Chory siedzialem i musialem 20 min sluchac prywatnych rozmow.