dr n. med. Daniel Chrzan

Fizjoterapeuta

Dr Daniel Chrzan jest najlepszym rehabilitantem jakiego mogłam spotkać na swojej drodze. Chodziłam do wielu "specjalistów" polecanych przez tarnowskich lekarzy ale w końcu trafiłam do Dąbrowy. Problem został naprawiony bardzo szybko i już po kilku wizytach wszystko było w jak najlepszym porządku. Pacjenci polegajcie na swojej intuicji. Pozdrawiam i polecam Fizjo medicus!

Pacjenci polegajcie na swojej intuicji.
Pozdrawiam i polecam Fizjo medicus!

Dr Chrzan to znakomity terapeuta - mogę to przyznać po kilku wizytach. Na co dzień mieszkam zagranicą a będąc w Polsce byłam pacjentem Pana Doktora w gabinecie prywatnym w Dąbrowie Tarnowskiej. Rzetelnie przeprowadzony wywiad, dokładnie wytłumaczony sposób postępowania i opisanie mojej dolegliwości, a także sprawie przeprowadzona terapia pozwoliła mi bardzo szybko wrócić do sprawności i przede wszystkim do pracy. Pozdrawiam i polecam z czystym sumieniem. Maria.

Maria.

Witam. Pomoc i troskę jaka Pan Daniel okazał mojej mamie podczas pobytu w szpitalu były nieocenione. Nadzwyczajny człowiek. Pomocny, sympatyczny, wyczerpująco udziela wszystkich informacji, cierpliwy i przede wszystkim rzetelny fachowiec. Ja i moja rodzina jesteśmy mu ogromie wdzięczni za wszystko co zrobił dla naszej mamy.

Pan Daniel jest ciepłym i empatycznym człowiekiem. Wizyta u niego zawsze przebiega w miłej atmosferze, nigdy nie odmawia pomocy, w Szpitalu w Dąbrowie gdzie Pan Doktor pracuje i jest kierownikiem oddziału tez zawsze można na niego liczyć. Efekty jego pracy są zdumiewające i mogę to potwierdzić nie tylko ja, ale gro lekarzy których spotkałem na swojej drodze w czasie mojego leczenia. Fizjoterapeuta z krwi i kości. Człowiek z powołaniem!!

Pan Daniel to godny polecenia profesjonalista. Doświadczenie i wiedza, a także zawsze pozytywne i kulturalne nastawienie do pacjenta to jego wizytówka. Efekty jego pracy są rewelacyjne. Kilka wizyt wystarczy, żeby człowiek wrócił do sprawności i życia bez bólu. Zawsze miły i uśmiechnięty, z dobrym słowem skierowanym do pacjenta, nawet późnym po południem, gdy widać, że jest zmęczony. Obdarzyłem go pełnym zaufaniem i było warto. Dzięki Bogu, że są na świece jeszcze tacy ludzie jak Pan Daniel, w gąszczu tych „pseudspecjalistów”. Pozdrawiam i polecam.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Dąbrowa Tarnowska"?

mgr
Agata Lechowicz

Fizjoterapeuta
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Ośrodek Pielęgniarstwa "Pomoc" s. c. Niewiadomska-Jarosz, Nesteruk
Szkolna 6
33-200 Dąbrowa Tarnowska