dr n. med. Daniel Chrzan

Fizjoterapeuta

Pan Daniel to godny polecenia profesjonalista. Doświadczenie i wiedza, a także zawsze pozytywne i kulturalne nastawienie do pacjenta to jego wizytówka. Efekty jego pracy są rewelacyjne. Kilka wizyt wystarczy, żeby człowiek wrócił do sprawności i życia bez bólu. Zawsze miły i uśmiechnięty, z dobrym słowem skierowanym do pacjenta, nawet późnym po południem, gdy widać, że jest zmęczony. Obdarzyłem go pełnym zaufaniem i było warto. Dzięki Bogu, że są na świece jeszcze tacy ludzie jak Pan Daniel, w gąszczu tych „pseudspecjalistów”. Pozdrawiam i polecam.

Dr Daniel Chrzan jest najlepszym rehabilitantem jakiego mogłam spotkać na swojej drodze. Chodziłam do wielu "specjalistów" polecanych przez tarnowskich lekarzy ale w końcu trafiłam do Dąbrowy. Problem został naprawiony bardzo szybko i już po kilku wizytach wszystko było w jak najlepszym porządku. Pacjenci polegajcie na swojej intuicji. Pozdrawiam i polecam Fizjo medicus!

Pacjenci polegajcie na swojej intuicji.
Pozdrawiam i polecam Fizjo medicus!

Pan Daniel jest ciepłym i empatycznym człowiekiem. Wizyta u niego zawsze przebiega w miłej atmosferze, nigdy nie odmawia pomocy, w Szpitalu w Dąbrowie gdzie Pan Doktor pracuje i jest kierownikiem oddziału tez zawsze można na niego liczyć. Efekty jego pracy są zdumiewające i mogę to potwierdzić nie tylko ja, ale gro lekarzy których spotkałem na swojej drodze w czasie mojego leczenia. Fizjoterapeuta z krwi i kości. Człowiek z powołaniem!!

Duża wiedza, kompetencja i przyjazne podejście do pacjenta. Pan Daniel pomógł mi zrozumieć przyczynę bólu i stopniowo go wyeliminować dzięki odpowiedniej terapii. Bardzo dobre podejście do pacjenta i sympatyczna atmosfera podczas wizyty. Pan Daniel poświęca pacjentowi dużo czasu, wsłuchuje się w problem pacjenta. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia wątpliwości. Widać, że posiada dużą wiedzę i doświadczenie. Poza tym jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem.

Pan Daniel jest fizjoterapeutą wysokiej klasy. Potrafi bezbłędnie zdiagnozować problem i postawić pacjenta „na nogi” w mgnieniu oka! Zgłosiłem się do niego w zeszłym roku z poważnym problemem kręgosłupa, a po kilku wizytach odczułem ulgę i minął ból, który towarzyszył mi przez połowę życia (ze względu na duże obciążenia w pracy która wykonuje). Dzięki Panu doktorowi mogę normalnie żyć i wróciłem do mojego ukochanego sportu! Pozdrawiam B.

Dr Chrzan to znakomity terapeuta - mogę to przyznać po kilku wizytach. Na co dzień mieszkam zagranicą a będąc w Polsce byłam pacjentem Pana Doktora w gabinecie prywatnym w Dąbrowie Tarnowskiej. Rzetelnie przeprowadzony wywiad, dokładnie wytłumaczony sposób postępowania i opisanie mojej dolegliwości, a także sprawie przeprowadzona terapia pozwoliła mi bardzo szybko wrócić do sprawności i przede wszystkim do pracy. Pozdrawiam i polecam z czystym sumieniem. Maria.

Maria.

Polecam dr Chrzana, jest bardzo kompetentnym fizjoterapeutą. Nie ma wątpliwości, że jest fachowcem z ogromną wiedzą. Nie jest typem "naciągacza" i nie wynajduje człowiekowi problemu, który nie istnieje. Dokładnie wyjaśnia na czym polega problem, jakie kroki bedą podejmowane w ramach leczenia i po jakim czasie mozna spodziewać się efektów. Przy tym jest niezmiernie miłym i skromnym człowiekiem. Wizyta upływa w bardzo miłej atmosferze, bez pośpiechu. Polecam.

Witam. Pomoc i troskę jaka Pan Daniel okazał mojej mamie podczas pobytu w szpitalu były nieocenione. Nadzwyczajny człowiek. Pomocny, sympatyczny, wyczerpująco udziela wszystkich informacji, cierpliwy i przede wszystkim rzetelny fachowiec. Ja i moja rodzina jesteśmy mu ogromie wdzięczni za wszystko co zrobił dla naszej mamy.

Pan dr Daniel Chrzan to prawdziwy fizjoterapeuta z powołania. Cierpliwy, wysłucha pacjenta, jest bardzo pomocnym człowiekiem zarówno w gabinecie jak i w szpitalu. Posiada dużą wiedzę , a przy tym jest niezmiernie skromny i uprzejmy. Z moimi dolegliwościami uporał się po trzech wizytach. Do problemu podchodzi kompleksowo. Jest profesjonalistą w każdym calu! Jest fizjoterapeutą godny polecenia i zaufania.

Witam. Do Pana Doktora trafiłem z bólem, który był nie do opisania. Martwiłem się bardzo ponieważ ból był nie do zniesienia. Jestem aktywnym zawodowo człowiekiem, a ból wręcz uniemożliwiał mi życie zawodowe, nie mówiąc o prywatnym.Pan Daniel ujął mnie swoją skromnością i zainteresowaniem o los pacjenta. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze i bez pośpiechu. Po kilku wizytach ból ustąpił a ja mogłem wrócić do moich zawodowych obowiązków. Polecam serdecznie Pana Daniela osobom cierpiącym z powodu przewlekłego bólu.Dziękuję!