lekarz Danuta Kardzis

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

3,9
3,7
3,9

Polecam , bardzo dobry lekarz , Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże , była przy każdym porodzie . A to ,że czasami opieprzy to ma racje, widocznie widzi jakiś problem , a nawet jakieś niedbalstwo . Jeżeli ktoś się nie stosuje do zaleceń , to ma pretensje do lekarza , a to chyba nie chodzi o to . Widziałam kilka pacjentek Pani doktor , sprawiały wrażenie mądrzejszych od samego Boga , a jak Pani doktor konkretnie i dobitnie powiedziała co myśli , to już problem. A potem komentarze,że jest zła i nieprzyjemna .To jest bardzo dobra doktor, przede wszystkim jest dobrym diagnostą . Polecam !

Pani Kardzis wg mnie jest bardzo dobrym lekarzem. Jest cierpliwa, tłumaczy mi wszystko, o co tylko zapytam. Nie jest również lekarzem, do którego się chodzi z przymusu, szybko, żeby tylko dostać to czego chce i uciec. Można z nią i porozmawiać na poważnie i pożartować. Jednak to chyba zależy od nastawienia, ponieważ słyszałam również bardziej negatywne opinie, jednak nigdy z pierwszej ręki. Dla mnie jest bardzo miła i wydaje mi się, że to nie tylko dlatego, że jestem prywatnie (ponieważ byłam również prywatnie u innej ginekolog, i niestety mi nie podpasowała). Ja osobiście panią ginekolog polecam :)

Uważam że bardzo konkretna lekarka jak opierniczy to wiesz za co,polecałam p.Danutę koleżanką i też ją chwalą.Każda wizyta jest konkretna,a o wszystko można się dopytać.Bardzo ją sobie chwalę,ale jak ktoś nie przychodzi o czasie,a potem się budzi z ręką w nocniku a znając konkretność pani Danuty to powie co ma na ten temat do powiedzenia i na pewno ma rację a z prawdą pacjentce ciężko się pogodzić i wtedy pani doktor niedobra.A ja uważam że super babka a jak ktoś uważa że chamska to się z chamstwem nigdy nie spotkał.Pani Danuto pozdrawiam i tak trzymać.Danuta.P.

Po wczorajszej wizycie byłam mile zaskoczona,bo niektóre opinie były nie ciekawe.Ja wyszłam z gabinetu zadowolona,bo pani doktór okazała się bardzo przyjaznym lekarzem.Nie jestem już młoda u nie jednego ginekologa bywałam do pani doktór ponownie przyjdę z wizytą.Gabinet sympatyczny.Anna 60

Dr Kardzis prowadziła moją 1 ciążę, była także ze mną przy porodzie. Całą ciążę byłam pod jej opieką i zawsze odpowiadała na miliony moich pytań, czułam się bezpiecznie pod jej opieką. Robiłam dużo badań, dr zadbała o wszystkie ewntualne problemy w ciąży, kontrolowała moją dietę i gdy coś się działo ZAWSZE była dostępna pod telefonem, a to dla mnie było mega ważne. Ma ogromną wiedzę i zdecydowanie polecam wszystkim przyszłym mamom! Mimo 11h porodu bez mrugnięcia okiem zdecydowałam się na 2 ciążę również pod jej opieką. Ja ją bardzo lubię, ...

Ma ogromną wiedzę i zdecydowanie polecam wszystkim przyszłym mamom! Mimo 11h porodu bez mrugnięcia okiem zdecydowałam się na 2 ciążę również pod jej opieką. Ja ją bardzo lubię, a humory? hm...kto ich nie miewa czasem... Hania

Jak najbardziej polecam!!! Chodze do niej ja i moja 3 letnia córeczka ponieważ Pani ta specjalizuje sie w ginekologi dziecięcej również. Córka która niestety nie przepada za lekarzami u niej była traktowana cudownie, Pani Kardzis mowiła do niej ciepłym miłym tonem, nazywała się ciocią i nie spieszyła się by przystapic do badania córki. Jesli chodzi o podejscie do mnie to jest również super - na każde moje pytanie Pani ta odpowiada wyczerpująco. POLECAM!!!!

Korzystam z wizyt u dr Kardzis od 12 lat, jest znakomita. Sprawia, że wizyta u ginekologa, która nie należy do atrakcji jest przyjemnością. Pani Doktor jest przemiłą, ciepłą, wyrozumiałą i bardzo mądrą, również życiowo, osobą. Pomogła mi przemysleć i dojrzeć do bardzo ważnych decyzji. Co do kompetencji...cóż wszystkie te bzdurne komentarze, które kwestionują kompetencję i wiedzę medyczną dr Kardzis uważam za nieprawdziwe!!! Ola Kubicka

Ola Kubicka

najlepszy lekarz do jakiego trafiłam, Pani bardzo kompetentna, cierpliwa, wszystko wytłumaczyła, odpowiedziała na każde pytanie. lepiej być nie mogło. polecam wszystkim gorąco tego lekarza.

Prowadziłam swoją ciążę u dr Kardzis, była także przy moim porodzie.Sprawdziła się w tym wszystkim naprawde jako świetny i profesjonalny specjalista.Nadal chodzę do niej na wizyty i gorąco ją polecam. Okazywała mi zainteresowanie i wsparcie przez miesiące ciąży a także podczas pobytu w szpitalu -podczas porodu i po. Kompletnie nie rozumiem skąd są na nią te paszkwile, uważam to za niedorzeczne i zniesławiające. dr Kardzis jest SUPER LEKARZEM. .

Lekarz kompetentny, zawsze mający czas dla pacjentki

Lekarz kompetentny, zawsze mający czas dla pacjentki