lekarz Danuta Kardzis

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Polecam!Bardzo dobry lekarz!Profesjonalne podejście do pacjenta!!Miałam okazje poznać panią doktór w szpitalu!Byłam zachwycona fachowym podejscie do sprawy!

Bardzo polecam. Do Pani Doktor chodzę od 27 lat i miałam wiele problemów zdrowotnych. Nigdy mnie nie zawiodła. Zawsze kompetentna, pomocna, życzliwa. Przy takim LEKARZU nie boję się chorować. Z pomocy Pani Doktor korzystają wszystkie moje znajome i razem życzymy sobie jak najwięcej takich lekarzy. Na razie znam tylko jednego.

Polecam! Absolutnie kompetentna, rzeczową, konkretną, sympatyczna. Liczę się ttttttþhhhhhhbvfggggvccgbbbvvgghjjjnbvgtfgh

Humorzasta, arogancka i nieprofesjonalna Wizyta była płatna a potraktowana byłam gorzej jak w przychodni

Humorzasta, arogancka i nieprofesjonalna
Wizyta była płatna a potraktowana byłam gorzej jak w przychodni

Polecam , bardzo dobry lekarz , Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże , była przy każdym porodzie . A to ,że czasami opieprzy to ma racje, widocznie widzi jakiś problem , a nawet jakieś niedbalstwo . Jeżeli ktoś się nie stosuje do zaleceń , to ma pretensje do lekarza , a to chyba nie chodzi o to . Widziałam kilka pacjentek Pani doktor , sprawiały wrażenie mądrzejszych od samego Boga , a jak Pani doktor konkretnie i dobitnie powiedziała co myśli , to już problem. A potem komentarze,że jest zła i nieprzyjemna .To jest bardzo dobra doktor, przede wszystkim jest dobrym diagnostą . Polecam !

Uważam że bardzo konkretna lekarka jak opierniczy to wiesz za co,polecałam p.Danutę koleżanką i też ją chwalą.Każda wizyta jest konkretna,a o wszystko można się dopytać.Bardzo ją sobie chwalę,ale jak ktoś nie przychodzi o czasie,a potem się budzi z ręką w nocniku a znając konkretność pani Danuty to powie co ma na ten temat do powiedzenia i na pewno ma rację a z prawdą pacjentce ciężko się pogodzić i wtedy pani doktor niedobra.A ja uważam że super babka a jak ktoś uważa że chamska to się z chamstwem nigdy nie spotkał.Pani Danuto pozdrawiam i tak trzymać.Danuta.P.

Lekarz kompetentny, zawsze mający czas dla pacjentki

Lekarz kompetentny, zawsze mający czas dla pacjentki

Po wczorajszej wizycie byłam mile zaskoczona,bo niektóre opinie były nie ciekawe.Ja wyszłam z gabinetu zadowolona,bo pani doktór okazała się bardzo przyjaznym lekarzem.Nie jestem już młoda u nie jednego ginekologa bywałam do pani doktór ponownie przyjdę z wizytą.Gabinet sympatyczny.Anna 60

Pani Kardzis wg mnie jest bardzo dobrym lekarzem. Jest cierpliwa, tłumaczy mi wszystko, o co tylko zapytam. Nie jest również lekarzem, do którego się chodzi z przymusu, szybko, żeby tylko dostać to czego chce i uciec. Można z nią i porozmawiać na poważnie i pożartować. Jednak to chyba zależy od nastawienia, ponieważ słyszałam również bardziej negatywne opinie, jednak nigdy z pierwszej ręki. Dla mnie jest bardzo miła i wydaje mi się, że to nie tylko dlatego, że jestem prywatnie (ponieważ byłam również prywatnie u innej ginekolog, i niestety mi nie podpasowała). Ja osobiście panią ginekolog polecam :)

Fatalna lekarka, komentarze mogłaby zostawić sobie. Nie życzę żadnej kobiecie w ciąży mieć z nią cokolwiek do czynienia!