lekarz Danuta Kardzis

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Bardzo konkretna lekarka,miła i godna polecenia.Myślę że te niemiłe komentarze biorą się z tego że wiele pań zwłaszcza w ciąży chciałoby aby się nad nimi rozckliwiać i pieścić a tu bedą konkrety.Nie przepadam za lekarzami ale te wizyty mi odpowiadają.Na każde zadane pani doktor pytanie otrzymuję odpowiedź.Polecam gorąco.

Prowadziłam swoją ciążę u dr Kardzis, była także przy moim porodzie.Sprawdziła się w tym wszystkim naprawde jako świetny i profesjonalny specjalista.Nadal chodzę do niej na wizyty i gorąco ją polecam. Okazywała mi zainteresowanie i wsparcie przez miesiące ciąży a także podczas pobytu w szpitalu -podczas porodu i po. Kompletnie nie rozumiem skąd są na nią te paszkwile, uważam to za niedorzeczne i zniesławiające. dr Kardzis jest SUPER LEKARZEM. .

zdecydowanie polecam i serdecznie pozdrawiam Panią doktor :)

zdecydowanie polecam i serdecznie pozdrawiam Panią doktor :)

Pani Dr Kardzis jest osobą na właściwym miejscu.Poleciłabym ją znajomym. Sama doświadczyłam od niej wszystkiego dobrego.

Pani Dr Kardzis jest osobą na właściwym miejscu.Poleciłabym ją znajomym.
Sama doświadczyłam od niej wszystkiego dobrego.

Zdecydowanie polecam Panią Kardzis.Prowadziła moje 2 ciąże i do tej pory chodzę do niej na wizyty. Prifesjonalizm w każdym calu, co do tej uprzejmości to słyszałam ze ma czasem gorsze dni, ale sama osobiście tego nie doświadczyłam. ceny jak na Trójmiasto ma zdecydowanie niskie. Polecam tego lekarza.

****** pani, umniejsza wiedze innych. Zdaje sie, ze powinna byc juz profesorem :D

Ta kobieta jest nieuprzejma, wiele się od niej nie dowiedziałam. Aż bałam się zapytać o cokolwiek.

Ostrzegam wszystkie kobiety w ciąży przed tą lekarką!!! Ja miałam przez tą panią robione USG i usłyszałam, że moje dziecko (okaz zdrowia)na pewno umrze na raka bo mam łożysko III stopnia. Póżniej pozwoliła sobie na kilka wrednych komentarzy i nie wytłumaczyła wyników badania (bo wszystko było w porządku). Ta osoba gardzi ludzmi i ma o sobie bardzo wygurowane mniemanie. Szkoda nerwów!!!

od lat korzystam z porad p. Kardzis i jest OK.

od lat korzystam z porad p. Kardzis i jest OK.