lekarz Danuta Kardzis

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Dr Kardzis odbierała mój poród i mam wrażenie, że robiła wielką łaskę. Była nieprzyjemna i złośliwa. W drogach rodnych stwierdziła zakażenie, ale po stwierdzenie go uznała chyba, że ja też jestem ginekologiem i że sama rozwiążę swój problem. Prawdziwym koszmarem było zakładanie szwów. Znów robiła łaskę, była bardzo niemiła i nieuprzejma. Szwy założyła koszmarnie, byłam opuchnięta jeszcze bardzo, bardzo długo. Niestety, szwy zdejmowała mi również ona. I znowu wielka łaska, głupie teksty do mnie i do pielęgniarki. Okropieństwo!!!!!!!!!!!! Może pani doktor nie lubi swojej pracy? Lub bycie miłą i profesjonalną rezerwuje dla pacjentów prywatnych?

najlepszy lekarz do jakiego trafiłam, Pani bardzo kompetentna, cierpliwa, wszystko wytłumaczyła, odpowiedziała na każde pytanie. lepiej być nie mogło. polecam wszystkim gorąco tego lekarza.

Polecam, bylam pacjentka pani doktor w przychodni orunskiej. Zaluje ze juz nie jestem. B.

Cóż pani doktor na pewno jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie, natomiast wedłóg mnie ma problemy z komunikacją i empatią. Wykonywała mi prywatnie usg i była nieuprzejma, wyniosła...ale cóż przeżyłam. Po pewnym czasie przyszło mi spotkać sie z nią jeszcze raz, tym razem bylam w roli opiekuna...moją podopieczną potraktowała bardzo nieładnie.

Jak najbardziej polecam!!! Chodze do niej ja i moja 3 letnia córeczka ponieważ Pani ta specjalizuje sie w ginekologi dziecięcej również. Córka która niestety nie przepada za lekarzami u niej była traktowana cudownie, Pani Kardzis mowiła do niej ciepłym miłym tonem, nazywała się ciocią i nie spieszyła się by przystapic do badania córki. Jesli chodzi o podejscie do mnie to jest również super - na każde moje pytanie Pani ta odpowiada wyczerpująco. POLECAM!!!!

jak najbardziej polecam! prowadziła moją ciążę. bez zastrzezen

jak najbardziej polecam! prowadziła moją ciążę. bez zastrzezen

Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże.Osoba konkretna i profesjonalna,może dlatego uważana jest za niesympatyczną? Ja jestem bardzo zadowolona.

Korzystam z wizyt u dr Kardzis od 12 lat, jest znakomita. Sprawia, że wizyta u ginekologa, która nie należy do atrakcji jest przyjemnością. Pani Doktor jest przemiłą, ciepłą, wyrozumiałą i bardzo mądrą, również życiowo, osobą. Pomogła mi przemysleć i dojrzeć do bardzo ważnych decyzji. Co do kompetencji...cóż wszystkie te bzdurne komentarze, które kwestionują kompetencję i wiedzę medyczną dr Kardzis uważam za nieprawdziwe!!! Ola Kubicka

Ola Kubicka

Dr Kardzis prowadziła moją 1 ciążę, była także ze mną przy porodzie. Całą ciążę byłam pod jej opieką i zawsze odpowiadała na miliony moich pytań, czułam się bezpiecznie pod jej opieką. Robiłam dużo badań, dr zadbała o wszystkie ewntualne problemy w ciąży, kontrolowała moją dietę i gdy coś się działo ZAWSZE była dostępna pod telefonem, a to dla mnie było mega ważne. Ma ogromną wiedzę i zdecydowanie polecam wszystkim przyszłym mamom! Mimo 11h porodu bez mrugnięcia okiem zdecydowałam się na 2 ciążę również pod jej opieką. Ja ją bardzo lubię, ...

Ma ogromną wiedzę i zdecydowanie polecam wszystkim przyszłym mamom! Mimo 11h porodu bez mrugnięcia okiem zdecydowałam się na 2 ciążę również pod jej opieką. Ja ją bardzo lubię, a humory? hm...kto ich nie miewa czasem... Hania

prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. polecam wszystkim.

prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. polecam wszystkim.