dr Danuta Matynia

1,7
1,5

Traktuje ludzi chorych po chamsku powinni ja oddac na obserwacje psychiatryczna

Traktuje ludzi chorych po chamsku powinni ja oddac na obserwacje psychiatryczna

Wyzywa obraza krzyczy na ludzi chorych - pacjentow. NFZ powinien zainteresowac sie nia i jej chamskimi zachowaniami wobec ludzi chorych. Nie powinna byc lekarzem !!!

Zachowuje sie bardzo zle , powinni zbadac ja psychiatrzy , nie powinna pracowac jako lekarz !!!

Negatywne opinie o niej sa prawdziwe . Zly lekarz i zly czlowiek . Nie powinna pracowac jako lekarz !

Matynia zachowuje sie po chamsku krzyczy na ludzi chorych pacjentow powinni zbadac ja psychiatrzy , nie powinna byc lekarzem !!!

Nie narzekam, wizyty od kilku lat się poprawiły i w zasadzie nie wiele odbiegają od zaplanowanych czasów. Pani doktor jest miła, a moje leczenie przebiega bez zarzutów.

Nie ! nie ! i jeszcze raz nie! -szkoda nerwów i straconego czasu.Pacjentów z NFZ-tu ma za nic. Czekałem na wizytę od końca X i teraz słyszę że w tym dniu co mam wizytę SZANOWNEJ PANI DOKTOR nie będzie i wszystkich(z tego dnia) przełożyła z lutego na MAJ. Fajnie no nie, a jak w maju coś wyskoczy - to znowu nie ma sprawy, przełoży wtedy wizyty na VIII lub IX . GRATULACJE dobrego poczucia humoru. Ciekawe czy wizyty prywatne też tak przestawia.

Nie pisze tego pod wpływem emocji ostatni raz widziałem Pania Matynie 2 lata temu i jedna wizyta wystarczyła by wytawićtaka złą opinię ...według mnie ta pani nie jest lekarzem

Dr z całym szacunkiem co do poprzednich komentarzy jest całkiem inna a czasu pacjentowi poświęca można powiedzieć aż za dużo i dlatego przed gabinetem trzeba trochę czasu poświęcić. Oczywiście nie zawsze tryska humorem ale tłumaczę to przepracowaniem. Ale co do znajomości tematu hematologii to jestem pełen podziwu. Wizyta u Pani dr to nie jest zmarnowany czas tylko poprawa stanu zdrowia. Polecam całym sercem.

Do niczego nie polecam szpital traktuje jak swoja własność a pacjetów jak podwłądnych brak słów życze pani lekarz leczyc sie u swojego odpowiednika PORAZKA