dr n. med. Dariusz Bielecki

2,5
2,6
2,6

idąc do tego lekarza trzeba mieć stalowe nerwy i specyficzne poczucie humoru, lekarz jest niemiły, grubiański, nie odpowiada pacjentkom na pytania tylko burczy coś pod nosem, razem z pielęgniarką komentują poprzednią pacjentkę,wizyta na rozmazie i u tego lekarza jest bardzo stresująca,podczas wizyty miałam wrażenie, że robi wielką łaskę, ze mnie przyjął, zdecydowanie odradzam

Jestem bardzo niezadowolona. Nie podoba mi się, że położna wypisuje za lekarza recepty ( po rozmazie ) i podbija jego pieczątką i podpisuje się jego podpisem. Doktor w trakcie całej ciąży ani razy nie wziął mnie na fotel. Nie tłumaczy, nie rozmawia - człowiek ma wrażenie jakby mu zawadzał. Po za tym - nie wykrył u mojego dziecka, przez caaaalutką ciążę, bardzo poważnej wady. Nie możliwej do niewykrycia. CO TO ZA LEKARZ? Z całym szacunkiem ale do profesjonalisty to dużo mu brakuje. Ps. lekarz robiący u niego USG powinien pójść ...

Jestem bardzo niezadowolona.
Doktor w trakcie całej ciąży ani razy nie wziął mnie na fotel.
Nie tłumaczy, nie rozmawia - człowiek ma wrażenie jakby mu zawadzał.
CO TO ZA LEKARZ? Z całym szacunkiem ale do profesjonalisty to dużo mu brakuje.

Ps. lekarz robiący u niego USG powinien pójść na jakiś kurs "obsługi klienta" - nie wytłumaczy, nie pokaże..i te wieczne spóźnienia - nigdy nie weszłam na czas - 2,5 godziny spóźnienia to mój rekord czekania na pana doktora.

Dziękuję! NIGDY WIĘCEJ!

Byłam u tego lekarza już wiele razy i prawie zawsze jest niemiły. Parę razy zdarzyło się, że miał lepszy nastrój to zrobił mi i usg i zbadał piersi. Sama nie wiem czemu ciągle do niego chodzę. Wiele razy po badaniu wychodził bez słowa albo robił łaskę,że cokolwiek mi wyjaśnił. Ostatnio, na dwóch wizytach była z nim ta baba od rozmazów i to ona mnie badała. Bielecki sie nawet nie zainteresował... Potem byłam na kolposkopii, no i znów ta baba mnie badała... Kim ona w ogóle jest, ma wykształcenie medyczne?? Jak zabierała się za badanie to w odpowiedzi na moje zdziwienie odparła,że ma do tego uprawnienia i tyle. A Bielecki siedział za biurkiem i kolejny raz nawet sie nie zainteresował. W trakcie całej wizyty czułam się bardzo niekomfortowo, tak jakbym im tam przeszkadzała. cały czas rozmawiali między soba o sprawach prywatnych, jakaś masakra. Zero szacunku do pacjenta. To była zdecydowanie moja ostatnia wizyta. Odradzam wszystkim Paniom.

Bielecki prowadzi moja ciążę. Trafiłam do niego na samym poczatku II trymestru z cała masą niewiadomych i z niekompletnymi badaniami od wcześniejszego lekarza. Żałuję że tak późno zmieniłam lekarza. Bielecki skierował mnie na wszystkie niezbędne badania i wyjaśnił moje wątpliwości i obawy. Pierwsza wizyta była bardzo rzeczowa i miła. Zbadał mnie, zrobił wywiad, wypisał receptę oraz powiedział że jakbym cos było nie tak to mam przyjść przed umówionym spotkaniem, bo przecież on po to jest aby mi pomóc. Wzbudził moje zaufanie. Przy kolejnych wizytach tez był uprzejmy i rzeczowy. Tylko raz trafiłam na jego gorszy dzień, że nie tryskał usmiechem, ale nie wyrzywał sie na mnie i dopiero na koniec wizyty okazało się że jakas wcześniejsza pacjentka go zdenerwowała.
Podsumowując: lekarz konkretny, gabinet czysty, podczas każdej wizyty robiony jest rozmaz, kolejki są pomimo umawianych godzin wizyty, ale nie trzeba długo czekać. Podczas wizyty między gabinetem Bieleckiego a drugim gabinetem kursuje pielęgniarka, która po pobraniu rozmazu zanosi go do zbadania obok.
Jeśli ktoś oczekuje aby inni ludzie traktowali go dobrze, sam też powinien być kulturalny.

Lekarz może ma jakoś tam wiedzę, ale podejścia do pacjetek to on nie ma i nigdy nie będzie miał. Wrzeszczy nie wiadomo z jakiego powodu. Pierwszy raz byłam u niego i ostatni. Nie toleruje takiego zachowania. A jak pytasz się dlaczego, co i jak to odpowiedz: "a co pani nie wiem" lub "wszystko w internecie jest". Nie polecam.

Nie polecam.

Jestem zdecydowanie na nie dla dr Bieleckiego. Nie mam dużych wymagań w stosunku do lekarza nie musi się do mnie uśmiechać itp ale uprzejmość to jest cecha pożądana w tym zawodzie. Dr nie słucha co się do niego mówi on wie swoje i tyle pacjentka ma do gadania. Jednym słowem nie polecam.

Byłam u tego lekarza kilka razy to prawdziwy konował jest nie miły obleśńy przez niego mało dziecka nie straciłam niech każda kobieta trzyma sie od niego z daleka takiego gbura to jeszcze nigdy nie poznałam

Gdy byłam pierwszy raz w ciąży to ok 7 mc trafiłam do Dr.Bieleckiego gdyż mój poprzedni lekarz przyjmujący w PSK nie wiedział co ze mną zrobić gdyż do 3mc mieszkałam w USA i nie miałam w polsce żadnych wyników. Dr Bielecki nie robił żadnych problemów, zlecił wszystkie badania i od kilku lat jestem jego pacjentką. To on zmobilizował mnie do co półrocznego badania mammograficznego (moja mama miała raka który jest genetycznie przekazywany). Podczas drugiej ciąży moze odpuściłabym sobie te co dwutygodniowe wizyty i wiecznie jakieś badania, gdyby nie to że jak się omijało jakąś wizytę to był niemiły i wieżdżał na psychikę "chce pani żeby dziecko umarło... itp". Dzięki tym wizytom wykrył w porę wadę łożyska i uratował moje dziecko.

DR BIELECKI WG MNIE JEST PROFESJONALNY. ZBADAŁ MNIE BARDZO DOKŁADNIE. ZLECIŁ WSZYSTKIE BADANIA, KTÓRE MIAŁY WYJAŚNIĆ DOLEGLIWOŚCI. DZIEKI NIEMU ŻYJĘ BO RAK ZOSTAŁ WCZESNIE WYKRYTY.

Z TAKIM CHAMSTWEM NIE SPOTKAŁAM SIĘ W ŻADNYM GABINECIE.MAŁO TEGO TO PODWAŻA OPINIE INNYCH LEKARZY JEST CHOLERNIE NIEDELIKATNY I GBUROWATY.POZA TYM NIE POSIADA ŻADNYCH UMIEJĘTNOŚCI I JEST MEGA CHAMSKI.ODBIERA TELEFONY PODCZAS BADANIA I UŻYWA WULGARYZMÓW.NACIĄGA NFZ NA BADANIA I DZIWIE SIĘ ŻE NIKT GO JESZCZE NIE SKONTROLOWAŁ.NIE POLECAM NIKOMU TEGO TYPKA.Z BADAŃ NIE DOWIEDZIAŁAM SIĘ NICZEGO.W OGÓLE ROBI WIELKĄ ŁASKĘ ŻE TAM SIEDZI.W TEJ PRZYCHODNI PANIE KTÓRE SIEDZĄ Z LEKARZAMI TEŻ Z KULTURĄ NIEWIELE MAJĄ WSPÓLNEGO...