ZNAKOMITY "RZEMIEŚLNIK"!!! Reperował mnie w szpitalu na Szaserów w pazdzierniku 2009r. W wyniku wypadku drogowego doznałem przezpanewkowego złamania biodra, tzn główka kości biodrowej rozkruszyła panewkę na kawałki i rozsadziła miednicę wchodząc w nią. Pan dr Bojanowski w asyście dr Ł. Chojeckiego rozciął mnie na długości 32cm, wypiął biodro, skręcił miednicę na 2 śruby i połamaną panewkę, jak puzzle poukładał z kawałków w swoim miejscu. Jeden z światowej sławy lekarzy wróżył mi wymianę biodra na sztuczne nawet za pół roku. Minęło 4 lata i Panu Bogu oraz dr Bojanowskiemu dzięki na ...

ZNAKOMITY "RZEMIEŚLNIK"!!!
Reperował mnie w szpitalu na Szaserów w pazdzierniku 2009r. W wyniku wypadku drogowego doznałem przezpanewkowego złamania biodra, tzn główka kości biodrowej rozkruszyła panewkę na kawałki i rozsadziła miednicę wchodząc w nią. Pan dr Bojanowski w asyście dr Ł. Chojeckiego rozciął mnie na długości 32cm, wypiął biodro, skręcił miednicę na 2 śruby i połamaną panewkę, jak puzzle poukładał z kawałków w swoim miejscu. Jeden z światowej sławy lekarzy wróżył mi wymianę biodra na sztuczne nawet za pół roku. Minęło 4 lata i Panu Bogu oraz dr Bojanowskiemu dzięki na razie jest dobrze. Jak długo, tego nie wiem. Niestety nie był On moim lekarzem prowadzącym i jak się dowiedziałem nie On miał mnie operować, więc nie znałem Go i żałuję, że nigdy nie przyszedł do mnie indywidualnie, a jedynie w kilkuosobowym obchodzie i do końca nie wiedziałem który to jest i nie podziękowałem mu za to. Myślę, że może to świadczyć o tym, że na nic się "nie oglądał". Panie doktorze - jest Pan najlepszy, bardzo Panu dziękuję i jestem bardzo wdzięczny, tym bardziej im więcej upływa czasu.

Jestem pod wielkim wrażeniem nie tylko w aspekcie profesjonalizmu i wiedzy doktora, ale tez pod wrażeniem podejścia do pacjenta, zainteresowania, serdeczności i zrozumienia jakże ważnego dla człowieka, który wymaga pomocy lekarskiej.Niewiele jest słów, które są w stanie wyrazić wdzięczność, ale chociaż w ten sposób chcę ją wyrazić, bo nigdy jeszcze nie spotkałam się z taka troską, z taką życzliwością, empatią ze strony lekarza.Dziękuje za komunikatywność, poczucie humoru, wspieranie w trudnych chwilach, wiarę w sukces leczenia i za skuteczność, trafność diagnostyczą i proces leczenia. Widać było profesjonalizm. Pacjentów było wielu , pracy ogrom a jednak mimo tego nie widać było zniechęcenia ze strony doktora czy innych często spotykanych zachowań z jakimi spotykamy się często będąc pacjentami. Można zrozumieć zmęczenie, bo wynika ono z trudu jaki wkładają lekarze w swoje obowiazki. Jest coś takiego jak powołanie i miałam wrażenie , że znajduję się w rękach własnie takiego Lekarza (przez wielkie L). Za wszystko chylę czoła z wdzięcznością i dumą ...Tak, z dumą że są jeszcze Lekarze z prawdziwego powołania. Dziękuję raz jeszcze życząc wytrwałości i osiągnięcia wielu sukcesów a wszystkim pacjentom życzę , aby mieli szansę poznać i doświadczyć takiej opieki i fachowości.To właśnie doktor wnosi swój wkład w tak doskonały wizerunek Kliniki.pacjętka z endoprotezą Ania S.

Po zwichnieciu barku od razu zdiagnozował jego powód, kiedy inny lekarz stwierdził że spowodowało to zbyt mało ruchu (a grałam wtedy w klubie w piłkę ręczna od kilku lat). Schorzenie które powinno być wykryte w wieki dziecięcym, wykryte zostało po 17 latach! Teraz rok później ciesze się ze trafiłam na tego specjalistę. Polecam głównie dla tego że potrafi przyznać się do tego ze sam więcej nie zrobi,niz na siłę starać się kogoś leczyć. Mnie skierował na świetną rehabilitację i do kolejnego świetnego lekarza. Chwała mu za to :)

Trafiłam do pana doktora ze swoim synem. Bez badania obrazowego typu RTG czy USG stwierdził u niego chorobę młodzieńczą. Bole ustąpiły bo zmniejszeniu aktywności fizycznej jak lekarz zalecił ale nadal kulał. Wróciliśmy do lekarza który przy drugiej wizycie nawet go nie dotknął zlecił badania krwi i moczu i nic wiecej. Z wynikami wróciliśmy ponownie. Badania oprócz jednego współczynnika były wporządku ale ten współczynnik a dokładnie ASO był niepokojący. Dostaliśmy namiar na reumatologa w celu konsultacji - i to chyba był jedyny plus kontaktu z tym ortopedą. Bo gdyby zlecił badanie obrazowe( a dowiedziałam się że tą chorobę którą powiedział że ma syn diagnozuje się tylko obrazowo a nie na oko i dotyk) nóg synka wyszłoby że jego diagnoza jest nieprawidłowa i jeszcze w maju zleciłby inne badania. Może już na dzień dzisiejszy synek byłby do końca zdiagnozowany i miałby wytyczone leczenie a tak musimy czekać jeszcze na pobyt w instytucie który pewnie mielibyśmy już z głowy..
Ortopeda dla dorosłych idealny bo teść z niego zadowolony ale ja jako matka pacjenta nie jestem zadowolona.

Bardzo dobry lekarz. Przez 2 lata 4-ch lekarzy nie potrafiło zdiagnozować przyczyny bólu nadgarstka, robili blokady ze sterydów. On po 2 wizytach wyleczył mnie. dziekuję.

Bardzo dobry specjalista, świetny diagnosta. Polecam. Wdzięczna pacjentka z Ciechanowa, po zabiegu wykonanym przez Pana Doktora - artroskopia barku, w Klinice Jolly Med w Warszawie.

Bardzo dobry specjalista, świetny diagnosta. Polecam.

Innemu lekarzowi bym sie kroić nie dał. Swietna szybka diadnoza natychmiastowa operacja zadnych komplikacji. Dzieki temu czlowiekowi moge chodzic a grozil mi wózek w wieku 18 lat. 3 lata po operacji nadal jest wszystko ok. Mily z poczuciem humoru i podejsciem do pacjenta wszystko swietnie wytlumaczyl. Lekarz genialny!

Jak dla mnie świetny specjalista z ogromną wiedzą,którą potrafi wykorzystać i dużym doświadczeniem. pozdrawiam

Profesjonalista ,złota rączka potrafi postawić trafne diagnozy iwytłumaczyć. Polecam pana doktora , można ze spokojem oddać się w jego ręce. Wdzięczny pacjent.

Witam.Jest bardzo dobrym fachowcem,zdiagnozował moje schorzenie na pierwszej wizycie (kręgozmyk 1 stopnia,obustronna przepuklina) dzięki czemu zastosował mi zestaw ćwiczeń,które po dwóch tygodniach całkowicie ukoiły ból,z którym borykałem się od 8 miesięcy.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)