lek. med. Dariusz Bojanowski

człowiek któremu praca sprawia przyjemność

człowiek któremu praca sprawia przyjemność

Wysokiej klasy specjalista. profesjonalista godny polecenia

Wysokiej klasy specjalista. profesjonalista godny polecenia

Wysokie kwalifikacje i kompetencje zawodowe, a do tego ciepło i empatia. Lekarz z powołania. Gorąco polecam!

Witam.Jest bardzo dobrym fachowcem,zdiagnozował moje schorzenie na pierwszej wizycie (kręgozmyk 1 stopnia,obustronna przepuklina) dzięki czemu zastosował mi zestaw ćwiczeń,które po dwóch tygodniach całkowicie ukoiły ból,z którym borykałem się od 8 miesięcy.

Jestem zdecydowanie pod wrażeniem. Porządny człowiek, dobry specjalista. Cieszę się, że mogłam spotkać go i wyjaśnić specyfikę mojego schorzenia.

Znakomity spacjalista. Przede wszystkim wspaniały człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Świetny fachowiec, potrafiący wszystko wyjaśnić o przycznynach choroby, poświęcający pacjentowi dużo czasu, cierpliwości i życzliwości. Nie spotkałam do tej pory lekarzy z takim podejściem do pacjenta. Polecam wszystkim Pana Doktora jako perfekcjonalistę, a przy tym tak ciepłego i wyrozumiałego dla pacjenta.

Lekarz o gołębim sercu bardzo pomocny i przyjazny dla pacjenta. Bardzo konkretny i kompetentny o dużej wiedzy i umiejetnościach, aby wszyscy lekarze byli tacy to byloby mniej cierpiących pacjentów. Godny polecenia.

Bardzo dobry specjalista. Bardzo miły i uczynny człowiek. Bardzo dobrze dba o pacjenta. Szczerze polecam tego lekarza innym pacjentom

Lekarz godny polecenia. Miły,życzliwy,ma duże kompetencje i potrafi rozmawiać z pacjentem.Jest cierpliwy i w leczenie wkłada całe serce. Oby więcej takich lekarzy w Naszej służbie zdrowia.