dr n. med. Dariusz Doering

Ginekolog, RTG, Ginekolog położnik, USG

3,5
3,6

Witam , Jestem zachwycona , zarówno podejściem do mnie jako pacjentki jak i do mojej ciąży . Pełna kultura , miła atmosfera . Pan doktor dokładnie wszystko tłumaczy , odpowiada na pytania . Dodatkowo jest bardzo kompetentny i ma świetny sprzęt. Zostałam potraktowana wzorowo mimo , że nie jestem stałą pacjentką Pana doktora. Polecam każdemu z całego serca. Gabinet odwiedziłam dwa razy - raz w22 tc raz w 32 tc , żeby sprawdzić co z serduszkiem naszego maleństwa . Za każdym razem otrzymałam pełnię informacji . W 22 tc usg ...

Witam ,
Polecam każdemu z całego serca. Gabinet odwiedziłam dwa razy - raz w22 tc raz w 32 tc , żeby sprawdzić co z serduszkiem naszego maleństwa . Za każdym razem otrzymałam pełnię informacji . W 22 tc usg trwało ponad pół godziny gdyż dzidzia źle się układała i Pan doktor starał się jak mógł - aż w końcu doczekaliśmy się odpowiedniej pozycji . Mam obciążony wywiad ginekologiczny więc wiele razy korzystałam z pomocy różnych lekarzy tej specjalizacji i mogę z czystym sumieniem powiedzieć , że wizyty u dr. Doeringa są jednymi z lepszych na jakich byłam .
Gratuluję podejścia i życzę wielu tak zadowolonych jak ja pacjentek

Profesjonalista w swoim fachu. Doktora poleciła mi moja ginekolog, ponieważ wyjeżdzała na urlop a ja w 1 ciąży wymagalam częstszych wizyt. Poszłam raz w ramach "zastępstwa" a potem dr Doering został lekarzem prowadzacym moją 2 i 3 ciąże. Nie poszłabym już nigdzie indziej. Mam pełne zaufanie do jego kompetencji i podziw dla ogromu wiedzy. Wizyty owszem są może krótsze niż u innych ale skoro moge sie dowiedzieć wszystkiego w 15min to po co siedzieć gdzie indziej godzine? SERDECZNIE POLECAM

Bardzo chciałam żeby moją trzecią ciażą zajął się świetny specjalista, czego Panu Doktorowi z pewnością nie można odmówić. Szkoda, że rozmowa ze mną i ogólna atmosfera podczas wizyty nie należała do przyjemnych i komfortowych, przed biurkiem stało tylko jedno krzesło i mąż podpierał ścianę. Cenię doświadczenie ale widocznie jestem pacjentką, która potrzebuje troszkę więcej...każda moja wypowiedz wydawała się niemile widziana i szybko ucięta, szkoda bo wyszłam nieco zażenowana, polecam natomiast jako specjalistę w kluczowych usg w czasie ciazy, mozna byc spokojnym

Niestety muszę dołączyć do grona pacjentek raczej NIEzadowolonych z Pana Doktora. Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami, że liczy się dla niego KASA, że wizyta najlepiej jak trwała by bardzo krótko bo "czas to pieniądz". Pan Doktor jest konkretny w swoich opiniach, BARDZO pewny siebie, powiedziałabym nawet, że ZBYT PEWNY i nie oszczędza pacjentki gdy ma dla niej przykre wieści. Zero wyczucia! Pana Doktor prowadzi moją ciążę (niestety), nie wspiera mnie ani trochę, wręcz brak zainteresowania, nawet nie zlecił mi przez całą ciążę żadnych badań krwi, ŻADNYCH! W trzecim trymestrze ciąży ...

Pana Doktor prowadzi moją ciążę (niestety), nie wspiera mnie ani trochę, wręcz brak zainteresowania, nawet nie zlecił mi przez całą ciążę żadnych badań krwi, ŻADNYCH! W trzecim trymestrze ciąży zaczęły mnie niepokoić moje stany omdlenia więc poszłam do przychodni poradzić się Położnej, która jak się dowiedziała, że nie zrobiłam jeszcze żadnych badań to się przeraziła. Natychmiast kazała zrobić jak najszybciej wyniki i wyszło, że mam stan podcukrzycowy, koniecznie wskazana dieta. Dla niektórych badania krwi w ciąży mogą wydawać się sprawą oczywistą, jednak to jest moja pierwsza ciąża i ja (niestety) nie miałam o niczym pojęcia a od lekarza Ginekologa oczekiwałam wsparcia i udzielania porad, jednak od Pana Doktora nic takiego nie otrzymałam prócz słów:
"wszystko jest dobrze, nie panikujemy, 160zł się należy".
Mogłabym opisać jeszcze kilka sytuacji, o które mam żal do Pana Doktora, który jest stanowczo przereklamowany i do najmilszych nie należy. Zbliża mi się poród a Doktor nic ze mną nie omawia, nie proponuje, zadaję pytania ale odpowiedzi są krótkie, wymijające, zimne i nic mi nie pomagają a ton to głównie zniecierpliwienie i pretensja. Kiedy spytałam, czy mógłby być przy moim porodzie odpowiedział, że nie rzuci wszystkiego i nie będzie specjalnie do mnie jechał do szpitala, chyba że będę rodzić w weekend lub w nocy.
160zł za wizytę i zero wsparcia. SKANDAL!
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

MIAŁAM BYĆ PACJENTKĄ TEGO PANA, ALE PO PIERWSZYM TELEFONICZNYM KONTAKCIE Z NIM NATYCHMIAST ZMIENIŁAM ZDANIE. ZADZWONIŁAM BY UMÓWIĆ SIĘ NA MOJE PIERWSZE USG W CIĄŻY. PAN DOKTOR NASKOCZYŁ NA MNIE Z PRETENSJAMI, ŻE JEGO SEKRETARKA JUŻ POSZŁA DO DOMU A JA ŚMIEM DZWONIĆ W GODZINACH PRACY GABINETU I PYTAĆ O BADANIE, KTÓRE CHCIAŁAM U NIEGO WYKONAĆ. MUSIAŁ BIEDAK ODEBRAĆ MÓJ TELEFON A ON TU MA PACJENTKĘ NA FOTELU. WIDOCZNIE PACJENTKI ZWŁASZCZA TE, KTÓRE PO RAZ PIERWSZY NAWIĄZUJĄ KONTAKT Z GABINETEM, POWINNY ZNAĆ GRAFIK SEKRETARKI, KTÓRA ODBIERA TAM TELEFONY. A MOŻE DOBRYM ROZWIĄZANIEM DLA PANA DOKTORA BYŁOBY WYWIESZANIE BIAŁEJ FLAGI PRZEZ OKNO, CO BYŁOBY SYGNAŁEM "TERAZ MOŻESZ DZWONIĆ". JUŻ WIDZĘ TE TŁUMY ZACHWYCONYCH PANEM DOKTOREM PACJENTEK OCZEKUJĄCYCH NA ULICY PRZED GABINETEM, Z TELEFONAMI KOMÓRKOWYMI W DŁONI NA JEGO ZNAK. TYLKO ŻE JAKOŚ MAŁO TYCH ZACHWYCONYCH PACJENTEK WŚRÓD PONIŻSZYCH OPINII I WCALE MNIE TO NIE DZIWI. FACET JEST PRZEREKLAMOWANY I WYKORZYSTUJE TEN FAKT. MA TO ODZWIERCIEDLENIE W JEGO STOSUNKU DO PACJENTA, RUTYNOWYM, POSPIESZNYM PODEJŚCIU DO BADAŃ I ABSURDALNIE WYSOKICH CENACH JAKIE SOBIE ZA NIE ŻYCZY. NA RAZIE PAN DOKTOR Z TEGO KORZYSTA I CHYBA WYDAJE MU SIĘ, ŻE MOŻE SOBIE POZWALAĆ NAWET NA TAKĄ AROGANCJĘ W KONTAKCIE Z PACJENTEM. ALE WIDAĆ NIE WIE WSZYSTKIEGO. NAJWYRAŹNIEJ NIE SŁYSZAŁ O PODSTAWOWYCH PRAWACH I MECHANIZMACH W PSYCHOLOGII SPOŁECZNEJ. JEDNO Z TAKICH PRAW MÓWI: JEŚLI KTOŚ JEST ZADOWOLONY Z TWOICH USŁUG POLECI CIĘ ZALEDWIE DWÓM ZNAJOMYM OSOBOM. GDY JEST NIEZADOWOLONY ZNISZCZY TWOJĄ REPUTACJĘ U 10 OSÓB. TYLKO TAK DALEJ A PAN DOKTOR BĘDZIE CZEKAŁ PRZY TELEFONIE W PUSTYM GABINECIE. I SEKRETARKA JUŻ NIE BĘDZIE POTRZEBNA....

Najwazniejsze: Bardzo kompetentny lekarz, z tego co mi wiadomo jeden z najlepszych od ultrasonografii, to wlasnie do niego min ginekologowie kieruja na wszelkie badania w 13tc 20tc itd jak rowniez w celu potwierdzenia jakis wad itp Bardzo mily - totalnie nie rozumie tych ktore mowia inaczej.. pomocny i.. tu moze kogos zdziwic, moim zdaniem stosunkowo nie drogi! Wiekszosc gin do ktorych kieruja na te najwazniejsze badania bierze 200 i ponad.. jak zdjecie mojej niuniu nie wygladalo pieknie, nie z jego winy tylko polozenia dziecka itd obnizyl cene.. Prowadzil ciaze wiekszosci ...

Bardzo mily - totalnie nie rozumie tych ktore mowia inaczej..
pomocny
Prowadzil ciaze wiekszosci moich znajomych i wszsytkie byly zachwycone

POLECAM! Jestem pacjetka doktora doeringa odkad zaczal pracowac prywatnie a bylo to przeszlo 20lat temu. Od tego czasu prowadzil ciaze moich 4slicznych coreczek i nigdy nie zawiodlam sie na jego uslugach. Nic dziwnego ze inni ginekolodzy polecajac doktora swoim pacjetkom. Facet naprawde ciezko pracowal na to gdzie teraz sie znajduje. Nie chce mi sie wierzyc czytajac inne opinie ze zachowuje on sie w sposob arogancki wobec Pan, ja bym raczej powiedziala ze to kwestia czarnego humoru. Jednakze jego kompetencji i ogromnej wiedzy nie mozna podwazyc! Doktor o ogromnym doswiadczeniu, pewnie wiekszym niz niejeden profesor na emeryturze i niespotykanym zmysle ginekologicznym. NAPRAWDE POLECAM!

Kilka lat temu zakladal mi spirale - Mirelle (bodajze tak sie nazywala). Zapewne dopiero podczas jej zakladania zorientowal sie, ze moja budowa wyklucza zalozenie jakiejkolwiek spirali (jak sie pozniej dowiedzialam od innego ginekologa), ale mimo, ze 3 razy!! wypadla dalej wciskal ja na sile. Jak sie pozniej - podczas operacji okazalo - zeby sie trzymala wbil mi ja w scianke macicy, przebijajac ja na wylot... A wszystko - jak sie domyslam ze wzgledu na niebagatelny koszt, ktory juz poniosl zakupujac spirale wczesniej w hurtowni. Liczyly sie tylko pieniadze, a nie moje zdrowie, czy nawet zycie... Dzien po zabiegu dostalam wysokiej goraczki, jednak z p. doktorem nie bylo zadnego kontaktu. Dopiero inny lekarz mi pomogl. A jeszcze inny (za granica gdzie sie w tym czasie znalazlam) w trybie naglym mnie operowal, zeby naprawic to co spapral chciwy i niekompetenty p. "doktor"

To najlepszy lekarz z jakim mialam do czynienia. Cena jest adekwatna do jego umiejetnosci. Nie wyobrazam sobie, zeby mogl mnie prowadzic ktos inny (mamy za soba 2 ciaze). Polecilam Go kolezance, ktora 4 lata starala sie o dziecko. Z dr. Doeringiem "zaszla" w ciaze po 5 m-cach. Polecam serdecznie i przypominam: lekarz nie ma byc fajny tylko skuteczny!!!!!

zdecydowanie nie zgadzam sie ze wszystkimi negatywnymi opiniami! Doktor Doering jest jednym z najbardziej kompetentnych specjalistów w trójmieście! Jestem jego pacjetka od wielu lat, prowadzilam u doktora 3 ciąże i wszystkie moje pociechy sa silne i zdrowe. Pomimo tego ze zawsze ma pełno pacjetek byl w stanie wielokrotnie przyjac mnie by rozwiac moje bezpodstawne watpliwosci! Drogie Panie, jak czlowiek, ktory jest tak potrzebny mialby zwolnic! Gdyby pracowal mnie pisalybyscie ze nie sposob jest sie dostac do lekarza, ktory prowadzi wasza ciaze! Nie badzmy hipokrytami! I tak doktor pracuje mniej niz ...

zdecydowanie nie zgadzam sie ze wszystkimi negatywnymi opiniami!
Drogie Panie, jak czlowiek, ktory jest tak potrzebny mialby zwolnic! Gdyby pracowal mnie pisalybyscie ze nie sposob jest sie dostac do lekarza, ktory prowadzi wasza ciaze! Nie badzmy hipokrytami! I tak doktor pracuje mniej niz kiedys!
NIE WYOBRAZAM SOBIE LEPSZEJ OPIEKI GINEKOLOGICZNEJ!!