dr n. med. Dariusz Doering

Ginekolog, RTG, Ginekolog położnik, USG

zdecydowanie nie zgadzam sie ze wszystkimi negatywnymi opiniami! Doktor Doering jest jednym z najbardziej kompetentnych specjalistów w trójmieście! Jestem jego pacjetka od wielu lat, prowadzilam u doktora 3 ciąże i wszystkie moje pociechy sa silne i zdrowe. Pomimo tego ze zawsze ma pełno pacjetek byl w stanie wielokrotnie przyjac mnie by rozwiac moje bezpodstawne watpliwosci! Drogie Panie, jak czlowiek, ktory jest tak potrzebny mialby zwolnic! Gdyby pracowal mnie pisalybyscie ze nie sposob jest sie dostac do lekarza, ktory prowadzi wasza ciaze! Nie badzmy hipokrytami! I tak doktor pracuje mniej niz ...

zdecydowanie nie zgadzam sie ze wszystkimi negatywnymi opiniami!
Drogie Panie, jak czlowiek, ktory jest tak potrzebny mialby zwolnic! Gdyby pracowal mnie pisalybyscie ze nie sposob jest sie dostac do lekarza, ktory prowadzi wasza ciaze! Nie badzmy hipokrytami! I tak doktor pracuje mniej niz kiedys!
NIE WYOBRAZAM SOBIE LEPSZEJ OPIEKI GINEKOLOGICZNEJ!!

CZy ty Darku nie wypaliłeś się przeciesz tak bardzo chciałeś być, dobrym lekarzem wiedza i doświadczenie twój geniusz medyczny to nie wszystko pamiętaj o ludziach oni ciebie potrzebują. Mam wrażenie że to co tu wypisują o tobie to prawda może faktycznie trzeba zwolnić............

CZy ty Darku nie wypaliłeś się przeciesz tak bardzo chciałeś być,

Podtrzymuję opinie Pani, która za wykonane połączenie telefoniczne( komórkowe) została zganiona.Lekarz przereklamowany.Pacjentki traktuje ,szybko, szybko, bo następna kasa już w poczeklani czeka.Nie ma czasu, zawsze wszystko Ok aby nie zadawać za dużo pytań bo następne pieniądze czekaja do zarobienia.U dr.Doeringa liczy się KASA,KASA i jeszcze raz KASA.Nie ważna pacjentka, nie ważne jej problemy liczy się pośpiech ,pospiech i KASA.Nie polecam.Lekarz przereklamowany.Tak na marginesie powiedział,że moja ciąża obumiera, że nie poda leków na podtrzymanie bo po co? ciążą będzie o miesiąc dłużej obumierać.Zmieniłam lekarza-dostałam leki na podtrzymanie ciąży,urodziłam córeczkę.A MIAŁO JEJ NIE BYĆ!!!Nie polecam prywatnych wizyt, chyba ,że cierpicie na nadmiar pieniędzy i nie macie komu ich oddać.

Stanowczo nie zgadzam się z opinią powyżej doktor jest bardzo serdecznym miłym i konkretnym specjalistą korzystałam z jego usłóg w czasie dwóch ciąż obie znakomicie mi prowadził i naprawdę bardzo polecam a co do sekretarki to przemiła kobieta :)

MIAŁAM BYĆ PACJENTKĄ TEGO PANA, ALE PO PIERWSZYM TELEFONICZNYM KONTAKCIE Z NIM NATYCHMIAST ZMIENIŁAM ZDANIE. ZADZWONIŁAM BY UMÓWIĆ SIĘ NA MOJE PIERWSZE USG W CIĄŻY. PAN DOKTOR NASKOCZYŁ NA MNIE Z PRETENSJAMI, ŻE JEGO SEKRETARKA JUŻ POSZŁA DO DOMU A JA ŚMIEM DZWONIĆ W GODZINACH PRACY GABINETU I PYTAĆ O BADANIE, KTÓRE CHCIAŁAM U NIEGO WYKONAĆ. MUSIAŁ BIEDAK ODEBRAĆ MÓJ TELEFON A ON TU MA PACJENTKĘ NA FOTELU. WIDOCZNIE PACJENTKI ZWŁASZCZA TE, KTÓRE PO RAZ PIERWSZY NAWIĄZUJĄ KONTAKT Z GABINETEM, POWINNY ZNAĆ GRAFIK SEKRETARKI, KTÓRA ODBIERA TAM TELEFONY. A MOŻE DOBRYM ROZWIĄZANIEM DLA PANA DOKTORA BYŁOBY WYWIESZANIE BIAŁEJ FLAGI PRZEZ OKNO, CO BYŁOBY SYGNAŁEM "TERAZ MOŻESZ DZWONIĆ". JUŻ WIDZĘ TE TŁUMY ZACHWYCONYCH PANEM DOKTOREM PACJENTEK OCZEKUJĄCYCH NA ULICY PRZED GABINETEM, Z TELEFONAMI KOMÓRKOWYMI W DŁONI NA JEGO ZNAK. TYLKO ŻE JAKOŚ MAŁO TYCH ZACHWYCONYCH PACJENTEK WŚRÓD PONIŻSZYCH OPINII I WCALE MNIE TO NIE DZIWI. FACET JEST PRZEREKLAMOWANY I WYKORZYSTUJE TEN FAKT. MA TO ODZWIERCIEDLENIE W JEGO STOSUNKU DO PACJENTA, RUTYNOWYM, POSPIESZNYM PODEJŚCIU DO BADAŃ I ABSURDALNIE WYSOKICH CENACH JAKIE SOBIE ZA NIE ŻYCZY. NA RAZIE PAN DOKTOR Z TEGO KORZYSTA I CHYBA WYDAJE MU SIĘ, ŻE MOŻE SOBIE POZWALAĆ NAWET NA TAKĄ AROGANCJĘ W KONTAKCIE Z PACJENTEM. ALE WIDAĆ NIE WIE WSZYSTKIEGO. NAJWYRAŹNIEJ NIE SŁYSZAŁ O PODSTAWOWYCH PRAWACH I MECHANIZMACH W PSYCHOLOGII SPOŁECZNEJ. JEDNO Z TAKICH PRAW MÓWI: JEŚLI KTOŚ JEST ZADOWOLONY Z TWOICH USŁUG POLECI CIĘ ZALEDWIE DWÓM ZNAJOMYM OSOBOM. GDY JEST NIEZADOWOLONY ZNISZCZY TWOJĄ REPUTACJĘ U 10 OSÓB. TYLKO TAK DALEJ A PAN DOKTOR BĘDZIE CZEKAŁ PRZY TELEFONIE W PUSTYM GABINECIE. I SEKRETARKA JUŻ NIE BĘDZIE POTRZEBNA....

byłam na dwóch wizytach po poronieniach... jako jedyny, z kilku odwiedzanych przeze mnie gin, wyjaśnił kilka moich wątpliwości.. dokładnie zbadał i dał zalecenia na przyszłość

dokładnie zbadał i dał zalecenia na przyszłość

Wizyta była i jedna i druga. Poleciłabym znajomemu ale tylko w wypadkach szczególnych i mającemu nadmiar środków.

Podejrzewam, że Pan dr wyspecjalizował się w USG płodu, z problemami kobiet, chyba nie ma zbyt często wspólnego - odradzam.

Wyjatkowy specjalista o ogromnym doswiadczeniu. Jego badania oszczedzily mi wielu nieprzespanych nocy. Polecam kazdej kobiecie!!!

wspanialy lekarz. Zawsze ma czas i cierpliwosc dla pacjenta.Wspaniale poczucie humoru, a jak trzeba to i zganic potrafi. Polecam goraco!