dr n. med. Dariusz Doering

Ginekolog, RTG, Ginekolog położnik, USG

świetny specjalista...od 17stu lat chodzę do tego samego lekarza.Prowadził moją pierwszą ciąże 17ście lat temu. Jak i drugą 4-y lata temu.Określił płeć dziecka na początku 5go miesiąca ciąży ,gdzie lekarz z przychodni dopiero powiedział w 6stym miesiącu i błędnie..Temu lekarzowi można zaufać w 100% świetny fachowiec...lecz drogi.nie każdego stać co jest przykre.

Najwazniejsze: Bardzo kompetentny lekarz, z tego co mi wiadomo jeden z najlepszych od ultrasonografii, to wlasnie do niego min ginekologowie kieruja na wszelkie badania w 13tc 20tc itd jak rowniez w celu potwierdzenia jakis wad itp Bardzo mily - totalnie nie rozumie tych ktore mowia inaczej.. pomocny i.. tu moze kogos zdziwic, moim zdaniem stosunkowo nie drogi! Wiekszosc gin do ktorych kieruja na te najwazniejsze badania bierze 200 i ponad.. jak zdjecie mojej niuniu nie wygladalo pieknie, nie z jego winy tylko polozenia dziecka itd obnizyl cene.. Prowadzil ciaze wiekszosci ...

Bardzo mily - totalnie nie rozumie tych ktore mowia inaczej..
pomocny
Prowadzil ciaze wiekszosci moich znajomych i wszsytkie byly zachwycone

A ja z czystym sumieniem moge polecic Pana doktora :) swoja prace wykonuje bardzo dobrze....i nie ma na to wplywu czy prywatnie, czy tez w szpitalu na Kartuskiej....nie rozumiem jak mozecie pisac takie bzdury typu "liczy sie dla niego tylko kasa"...to jest zenujace....chodzilam do niego przez 9 msc swojej ciazy, bylam rowniez niego w szpiatlu....bede kontynuowac nadal...bo jestem zadowolona w przyslowiowych 100 %

Kilka lat temu zakladal mi spirale - Mirelle (bodajze tak sie nazywala). Zapewne dopiero podczas jej zakladania zorientowal sie, ze moja budowa wyklucza zalozenie jakiejkolwiek spirali (jak sie pozniej dowiedzialam od innego ginekologa), ale mimo, ze 3 razy!! wypadla dalej wciskal ja na sile. Jak sie pozniej - podczas operacji okazalo - zeby sie trzymala wbil mi ja w scianke macicy, przebijajac ja na wylot... A wszystko - jak sie domyslam ze wzgledu na niebagatelny koszt, ktory juz poniosl zakupujac spirale wczesniej w hurtowni. Liczyly sie tylko pieniadze, a nie moje zdrowie, czy nawet zycie... Dzien po zabiegu dostalam wysokiej goraczki, jednak z p. doktorem nie bylo zadnego kontaktu. Dopiero inny lekarz mi pomogl. A jeszcze inny (za granica gdzie sie w tym czasie znalazlam) w trybie naglym mnie operowal, zeby naprawic to co spapral chciwy i niekompetenty p. "doktor"

Dariusz Doering jest wspaniałym lekarzem.Polecam

Dariusz Doering jest wspaniałym lekarzem.Polecam

POLECAM! Jestem pacjetka doktora doeringa odkad zaczal pracowac prywatnie a bylo to przeszlo 20lat temu. Od tego czasu prowadzil ciaze moich 4slicznych coreczek i nigdy nie zawiodlam sie na jego uslugach. Nic dziwnego ze inni ginekolodzy polecajac doktora swoim pacjetkom. Facet naprawde ciezko pracowal na to gdzie teraz sie znajduje. Nie chce mi sie wierzyc czytajac inne opinie ze zachowuje on sie w sposob arogancki wobec Pan, ja bym raczej powiedziala ze to kwestia czarnego humoru. Jednakze jego kompetencji i ogromnej wiedzy nie mozna podwazyc! Doktor o ogromnym doswiadczeniu, pewnie wiekszym niz niejeden profesor na emeryturze i niespotykanym zmysle ginekologicznym. NAPRAWDE POLECAM!

Wysokiej klasy specjalista. Nie odczulismy, zeby nas poganial. Polecam.

Wysokiej klasy specjalista. Nie odczulismy, zeby nas poganial. Polecam.

W gabinecie czułam się jak intruz, który zabiera lekarzowi czas i zadaje jeszcze wydawałoby się banalne pytania. Czy takie pytania są kiedy kobieta jest w ciąży i niekoniecznie musi się znać na jej przebiegu,a martwi sie o dziecko? Pan doktor powiedział,że zrobi film 3D w cenie promocyjnej ponieważ miałam tylko(dla mnie aż )160zł w portwelu więc wziął co miałam.Dziecko widoczne było ok.1 min, a reszta to były tabelki, które niekoniecznie muszą być pamiątką. Bardzo nieprzyjemna wizyta. Asolutnie nie polecam, ponieważ lekarz bardziej zaniepokoi niż pomoże zrozumieć co się dzieje z dzieciątkiem.Bogna

Niestety muszę dołączyć do grona pacjentek raczej NIEzadowolonych z Pana Doktora. Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami, że liczy się dla niego KASA, że wizyta najlepiej jak trwała by bardzo krótko bo "czas to pieniądz". Pan Doktor jest konkretny w swoich opiniach, BARDZO pewny siebie, powiedziałabym nawet, że ZBYT PEWNY i nie oszczędza pacjentki gdy ma dla niej przykre wieści. Zero wyczucia! Pana Doktor prowadzi moją ciążę (niestety), nie wspiera mnie ani trochę, wręcz brak zainteresowania, nawet nie zlecił mi przez całą ciążę żadnych badań krwi, ŻADNYCH! W trzecim trymestrze ciąży ...

Pana Doktor prowadzi moją ciążę (niestety), nie wspiera mnie ani trochę, wręcz brak zainteresowania, nawet nie zlecił mi przez całą ciążę żadnych badań krwi, ŻADNYCH! W trzecim trymestrze ciąży zaczęły mnie niepokoić moje stany omdlenia więc poszłam do przychodni poradzić się Położnej, która jak się dowiedziała, że nie zrobiłam jeszcze żadnych badań to się przeraziła. Natychmiast kazała zrobić jak najszybciej wyniki i wyszło, że mam stan podcukrzycowy, koniecznie wskazana dieta. Dla niektórych badania krwi w ciąży mogą wydawać się sprawą oczywistą, jednak to jest moja pierwsza ciąża i ja (niestety) nie miałam o niczym pojęcia a od lekarza Ginekologa oczekiwałam wsparcia i udzielania porad, jednak od Pana Doktora nic takiego nie otrzymałam prócz słów:
"wszystko jest dobrze, nie panikujemy, 160zł się należy".
Mogłabym opisać jeszcze kilka sytuacji, o które mam żal do Pana Doktora, który jest stanowczo przereklamowany i do najmilszych nie należy. Zbliża mi się poród a Doktor nic ze mną nie omawia, nie proponuje, zadaję pytania ale odpowiedzi są krótkie, wymijające, zimne i nic mi nie pomagają a ton to głównie zniecierpliwienie i pretensja. Kiedy spytałam, czy mógłby być przy moim porodzie odpowiedział, że nie rzuci wszystkiego i nie będzie specjalnie do mnie jechał do szpitala, chyba że będę rodzić w weekend lub w nocy.
160zł za wizytę i zero wsparcia. SKANDAL!
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

Prowadzi moja ciąże,bardzo miły lekarz.widać że lubi swoja pracę.POLECAM!!!!!

Prowadzi moja ciąże,bardzo miły lekarz.widać że lubi swoja pracę.POLECAM!!!!!