lekarz Dariusz Jasiński

Endokrynolog, Pediatra

1,1

Bezczelny i arogancki. Przedmiotowo traktuje młodego pacjenta. Nie polecam. Zero profesjonalizmu. Traktuje zawód lekarza raczej jako zło konieczne.

Lekarz porażka omijać szerokim łukiem bezczelny, a niby wykształcony człowiek. Strata czasu. Miałam zrobić badania o które prosiła pani alergolog. Pan doktor stwierdził, że niech sama sobie wypisze co chce. Opadają ręce.

Jestem zbulwersowana traktowaniem pacjenta przez tego lekarza . Wizyta telefoniczna po 1,5 roku oczekiwania ( nadmieniam , że to kolejna wizyta ) . Lekarza nie interesowało jak się czuję pomimo sygnalizowania , że jestem zaniepokojona , ponieważ wyniki są zdecydowanie gorsze niż przed 1,5 roku . Zaocznie pan dr. stwierdził , że wszystko jest ok. i nie chciał słuchać co ja w tej kwestii mam do powiedzenia , a zaznaczam czuję się zdecydowanie gorzej , wypisał receptę z tą samą dawką i i w sposób dość obcesowy stwierdził , że jest wszystko w porządku a na moje protesty w tej sprawie stwierdził , że powinnam skorzystać z porady psychologa , a nie jego . Nadmieniam , że rozmowa przebiegła w sposób dość niegrzeczny ze strony pana doktora . Choruję na tarczycę ok. 35 lat , mam usunięty jeden cały płat tarczycy i chciała bym być leczona , a nie recepta i następny . Pan dr. nawet nie chciał mi wystawić skierowania na badanie TSH , które jak domniemywam powinno być kontrolowane 1x na pół roku a jeszcze kolejne wizyty u tego pana , to 1,5 roku . Zdecydowanie jestem zniesmaczona tą wizytą i zdecydowanie do tego pana już więcej nie zawitam . Ewa

Wizyta w przychodni u Pana doktora to jakaś parodia. Moja pani doktor odeszła na emeryturę, więc przeniosła się do tego Pana. Czekałam 2 lata na wizytę, która trwała 4 minuty, bez żadnego badania, bez zapytania o cokolwiek. Lekarz spojrzał tylko na usg sprzed dwóch lat i tyle. Dostałam skierowanie na zbadanie poziomu tsh. Mam sie zgłosić z wynikiem za dwa lata 😀😀😀 Jezeli ktoś chce się le żyć, to tylko straci czas.

Lekarz niezainteresowany pacjentem, nie sprawdził wyników, poprzednich badań. Polecił, bym sam porównał sobie wyniki badań. Brak zainteresowania pacjentem. Pacjentów przyjmuje przez 1 minutę, kiedy czeka się rok na wizytę. W ogóle nie sprawdza samopoczucia ani wyników!! Stanowczo nie polecam!!