Od podstawowki balam sie chodzic do dentysty ze wzgledu na b.zle leczenie na kanale otwartym.Od 8lat chodze do dr Kutteli i nie boje sie, jest super. Dr wyleczyl mi wszystkie zeby, uratowal te, ktore inni by wyrwali i zawsze ide tam z usmiechem- teraz juz tylko na przeglad co 6m-cy.

bardzo sie rozczarowalam jego brakiem kompetencji

bardzo sie rozczarowalam jego brakiem kompetencji

pan doktor leczy zęby pobieżnie po jego dlugoletnim leczeniu i ostatniej wizycie na ktorej stwierdził ze jest wszystko ok. Okazalo sie jednak ze mam prawie wszystkie zęby do zrobienia pod plombami znajdowała sie próchnica.

Polecam tego lekarza, leczy szybko i bezboleśnie, wszystkim bojącym się radzę udać się do pana Darka i jestem pewna że ponownie do niego wrócą!! Wspaniały specjalista!!

Leczę ząbki u doktora od zawsze, zresztą jak cała moja rodzina. Nie ma lepszego specjalisty ! Polecam !

Trafiłam do P.Doktora ponad 2 lata temu z polecenia mojej teściowej.Wspaniały człowiek ,wspaniały fachowiec,nie spotkałam do tej pory tak dobrego stomatologa,po prostu nie ma sobie równych!Jest profesjonalistą do tego ma bardzo miłe asystentki,wielki szacunek i wielkie dzięki.

Do Pana doktora chodze już ponad 20 lat, zarówno ja jak i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni - bardzo wysokie kompetencje, bezbolesna praca przy zębach i przede wszystkim dokładność.

Do Pana Doktora trafiłem z polecenia rodziny i znajomych, od początku spodobało mi się jego podejście i sposób traktowania pacjenta. Jest życzliwie, miło, Doktor informuje o tym, co się dzieje, aplikuje bardzo skuteczne i doskonale dobrane znieczulenia, używa bardzo dobrych materiałów, nie wątpię w najwyższe umiejętności i doświadczenie Doktora Kutelli. Pierwsze w życiu leczenie kanałowe, którego okropnie się bałem, zostało przeprowadzone BEZ BÓLU od A do Z w ciągu trzech wizyt. To była najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć, że trafiłem do Dr.Kutelli w trosce o swoje zęby, a sprawdzałem wielu prywatnych stomatologów oraz znane kliniki wyłudzające kasę za mikro-ubytki. Teraz, po kilku wizytach, nieśmiało stwierdzam, że chyba mija mi mój odwieczny, paniczny strach przed dentystą. Dziękuję Panie Doktorze!

Wyśmienity fachowiec, jeśli chodzi o usuwanie zębów. Radzi sobie nawet z niewielkimi pozostałościami, których usunięcia inni lekarzy się nie podejmowali. Do tego wszystko bezboleśnie, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Miła odmiana po innych rzeźnikach - zwłaszcza z gdańskiej Polikliniki. Ponadto przystępna cena - chyba 50 zł za sztukę (początek 2011 r.). Polecam!!! Nie wiem, jak inne zabiegi, ponieważ nie korzystałem jeszcze.

Moje zęby uwielbiają Pana Doktora i jego personel już od wielu lat :). Wizyta u niego to przyjemność nawet jak rwie zęba.