Polecam każdemu ! Przez 20 lat nie znalazłam lepszego stomatologa!

Polecam każdemu ! Przez 20 lat nie znalazłam lepszego stomatologa!

Wiele lat korzystam z umiejętności dentystycznych Pana Kutelli. W gabinecie dzięki doskonale dobranemu personelowi panuje przemiła atmosfera. Zawsze jestem zadowolona. Bezboleśnie, profesjonalnie i zawsze z uśmiechem :) POLECAM !

Świetny człowiek, miły i kontaktowy - Polecam wszystkim !!! miałem wyrywaną dolną 8 - ma super znieczulenie działało przez 3,5 godziny.

Polecam...zwłaszcza tym którzy boja sie dentysty..profesjonalnie i szybko..

Polecam...zwłaszcza tym którzy boja sie dentysty..profesjonalnie i szybko..

Pan Darek jest rewelacyjny - profesjonalista a na dodatek bardzo miły dla pacjentów (zresztą jak i cały personel). Dzięki Niemu przestałam się bać wizyt u stomatologa.

Dobry zawodnik, w tym gabinecie trafiłem tylko na porządnych lludzi. Godny polecenia

jest swietny, leczy moja niewidoma Mame. Bala sie po utracie wzroku wizyty w gabinecie, ale dr.Darek potrafi rozmawiac tez ze starszymi i cierpiacymi ludzmi.polecam goraco.. Grzegorz

Grzegorz

Rewelacyjny stomatolog!Lecze się u niego od kilkunastu lat, zawsze jestem zadowolona, bezboleśnie, bezstresowo, miła atmosfera.

Super zawsze profesjonalnie ,bezboleśnie.Miła atmosfera ,nowoczesny gabinet.Od lat leczę zęby u doktora Kutelli i zawsze jestem zadowolona .

Super

Super Lekarz.Same superlatywy,bardzo go polecam!!!

Super Lekarz.Same superlatywy,bardzo go polecam!!!