3,9

Szczerze - byłam pacjentką tego lekarza, prowadził moją ciążę, ale nie byłam do końca zadowolona. Po pierwsze może i ma wiedzę , w końcu już tyle lat pracuje w zawodzie , do tego w Szpitalu Zespolonym, który raczej cieszy się dobrą opinią, ale sam lekarz nie przykłada się do swojej pracy. Ponadto przyjmuje ,, na chybcika'', za wiele nie tłumaczy, ,, odwala swoje'', ważne, że on wie ,, co i jak''. Do każdej pacjentki zwraca się na ,, Ty'', co niby ma chyba sprzyjać miłej atmosferze, ale chyba nie o to chodzi podczas badania , zwłaszcza kiedy odwiedza go ciężarna, której zależy na dobru dziecka, a nie na głupich żarcikach i zwrotach. Potrafi być czasem olewający, arogancki, a nawet bezczelny. Wizyty trwają krótko , a kosztują wiele 130 zł często za parę minut. Mam wrażenie, że już mu nie zależy na pacjentkach, a praca stała się rutyną i patrzy tylko na portfel. Drugą ciążę prowadził mi inny lekarz , z którego byłam bardzo zadowolona. Szkoda się stresować u Pana Ładyńskiego , a także szkoda, że swoim postępowaniem zapracował na taką opinię, bo naprawdę miał szansę nie tylko zarobić, ale być jednym z lepszych.

Najlepszy ! Prowadzil mi ciążę , wykrył ją w 14 tyg , a wczesniej leczyl mnie Gajda tego goscia komentowac nie bede , ktory wmawiał ze jest wszystko ok.... po czym nie stwierdzil ciąży a czas lecial.... Dr Dariusz podchodzi do pacjenta w należyty sposób, slucha , odpowiada , wszystko dobrze i zgodnie relacjonuje ;) Dr na 5! Najlepszy ! ! ! :) z usmiechem , humorem podchodzi do pacjentek ;) jest dokladny , delikatny ...:) dodam ze nie liczy sie dla niego czas , pieniądze , przede wszystkim wszystko dokladnie mowi , czeka az zadam multum pytan i dopiero jak gotowa jestem puszcza mnie z gabinetu :) Jest Godny polecenia a wizyty u Doktora sa samą przyjemnoscią :) pozdrawiam Pana :)

Dr Ładyński sprawił, że od października zeszłego roku jestem szczęśliwą mamą. Wcześniej byłam w ciąży, która okazała się martwa, zajście w kolejną było nie lada wyzwaniem, które było spowodowane bezowulacyjnymi cyklami. Zmieniłam wtedy lekarza właśnie na dr Ładyńskiego i po krótkim czasie okazało się, że jestem w ciąży. Całą ciążę byłam pod opieką doktora, w każdej chwili mogłam do niego dzwonić, o każdej porze. Przyjeżdżał do gabinetu za każdym razem, nawet, gdy był już po godzinach pracy. Dla mnie było to bardzo istotne, dawało pewność, że lekarz bedzie zawsze, kiedy bede tego potrzebowała. Dr był również przy porodzie, który był przyspieszony, osobiście pobierał krew pepowinową. Podsumowując moje doświadczenia z doktorem, muszę stwierdzić, że jestem zadowolona. Faktem jest, że trzeba płacić (w końcu to gabinet prywatny), ale można się z umówić na stałą stawkę miesięczną, niezależnie od ilości wizyt (dobre dla dziewczyn, które monitorują cykle). Co do sposobu bycia doktora, to mnie bardzo odpowiada, a jak mi coś nie pasowało to mówiłam prosto z mostu , że się obrażam :) od razu zmienia podejście. Teraz czekam, aż zajdę w następną ciążę i wtedy ze spokojem oddam się pod opieką dr Ładyńskiego. Pozdrawiam Doktorze. Kamilus

Nie polecam, a wręcz odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam! Tak jak tu jedna z Pań skomentowała może i dr jako ginekolog jest skuteczny, ale jako endokrynolog w żadnym wypadku! Jestem zbulwersowana, a zarazem czuję się oszukana przez doktora, który leczył mnie na trądzik (młodą kobietę), wciskając, że do wakacji wszystko zejdzie i przypisując listę drogich, nieskutecznych leków, a za wizytę, ba! za 3 minuty rozmowy (dzień dobry, do widzenia) lub jedynie za przypisanie recepty 130zł. Po czym trądzik nie schodził (ponad rok czasu) wcale, aż zabrała mnie karetka w nocy nieprzytomną, z zaburzeniami mowy, drgawkami do szpitala (zdrową do tej pory dziewczynę-jedynie z problemem trądziku), dowiedziawszy się, że lek przypisywany przez doktora wcale nie był lekiem na leczenie trądziku, zażywa się go max. tydzień przed zabiegiem operacyjnym, a ja zażywałam go ponad pół roku..Nie wspomnę już, że doktor nawet nie zlecił wykonania testów hormonalnych, a przecież jest endokrynologiem..Od tej pory przestałam ufać lekarzom, bo jest to wstyd i hańba dla całego grona lekarskiego oraz naszego narodu, jak w dzisiejszych czasach leczą lekarze. Liczą się tylko pieniądze i wybudowanie za nie nowej prywatnej kliniki, żeby póżniej jeszcze więcej zarabiać (wystarczy spojrzeć na gabinet i buty Pana Doktora. Korporacyjni kapitaliści...

Doktor,który potrafi postawić diagnozę. Zna się na tym co robi. Jest profesjonalistą. Dba o zdrowie pacjentek. Dziękuję Panu

Dzięki Panu Doktotowi mam śliczna 14miesięczna córeczkę . Lekarz z powołania polecam każdej kobiecie .

W porządku Doktor! :). Posiada ogromną wiedzę i potrafi w przystępny sposób przekazać ją pacjentce. Uważam, że to bardzo dobry lekarz, ponieważ interesuje się przypadkiem każdej pacjentki, nawet jeśli ten przypadek okaże się... "bardzo ciężki"... :). Traktuje pacjentów po ludzku, z uśmiechem oraz jako godnych do rozmowy partnerów. To odpowiedni człowiek, na odpowiednim miejscu! Porządny specjalista, który rozwieje wątpliwości, pomoże i doradzi. Polecam :)

dobry lekarz to taki, który potrafi słuchać pacjentów, w którego oczach widać zainteresowanie. Jednak najważniejsze jest to, by był skuteczny w tym, co robi, czyli w leczeniu ,a doktor jest w tym najlepszy . swietny lekarz, godny zaufania specjalista!

swietny lekarz, godny zaufania specjalista!

Od trzech lat jestem pacjentką Doktora. Naprawdę super lekarz, bardzo fachowe podejście, zawsze ma czas i zawsze odpowiada na telefony (oddzwania jak nie może odebrać - a to rzadkość). Zawsze wysłucha i poradzi. Poleciłam Go dwóm znajomym i obie chodzą do Niego z zadowoleniem. Posiada ogromne doświadczenie, jest przy tym bardzo rzeczowy i konkretny. Jest lekarzem z powołania. Zrobił dla mnie bardzo wiele, za co jestem Mu bardzo wdzięczna. W szpitalu bardzo pomocny. Jest fachowcem wysokiej klasy, rzeczowy a przy tym bardzo sympatyczny. Już nigdy nie zmienię lekarza. Polecam.

Najlepszy lekarz w Elblągu. Kompetencja i kultura na wysokim poziomie. Wiele zawdzięczam Doktorowi. Dziękuję i polecam.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Elbląg"?

Al. Wolska Polskiego 5
83-110 Tczew