Bardzo dobry Lekarz! Godny polecenia Była to moja 1 wizyta u ginekologa i to na NFZ, jestem bardzo zadowolona, Pan doktor wzbudza zaufanie,ma super podejście do pacjenta. Dokładnie bada i zleca odpowiednie badania,Strach do ginekologów został w końcu przełamany,dziekuje. Aleksandra.K

Bardzo dobry Lekarz! Godny polecenia

Świetny specjalista i wspaniały człowiek.Nareszcie po prawie trzydziestu latach doświadczeń z różnymi ginekologami ,mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że wreszcie trafiłam do dobrego specjalisty i to w Częstochowie.... ;) Anioł nie człowiek.Wspaniały.Polecam szczerze. .

Bardzo dobry lekarz. Spokojnie i cierpliwie tłumaczy pacjentowi, delikatny podczas badania. Trafiłam do gabinetu z okropnym bólem podbrzusza i dzięki temu, że doktor skierował mnie na odpowiednie badania i wypisał skierowanie do szpitala uratował mi życie. Dziękuję.

Jestem pacjentką od prawie 8 lat.Prowadził dwie moje ciąże. Osoba godna polecenia. Uprzejmy, wszystko tłumaczy, bardzo dobre podejście do pacjentki nie tylko w gabinecie prywatnym jak i w szpitalu. Zawsze oddzwania. W 100% osoba godna zaufania.

Polecam w 100 % Pana doktora !!! Kompetentny, świetne podejście do pacjentki nie tylko w prywatnym gabinecie ale i w szpitalu, wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia, poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentce, uprzejmy i miły, delikatny przy badaniu. Pan doktor prowadził moją ciąże i był przy porodzie, dzięki niemu mogę teraz cieszyć się moim synkiem (miałam nagłą cesarkę), podczas pobytu w szpitalu interesował się mną. Naprawdę lekarz godny polecenia w 100 %

Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Uprzejmy, zaopiekował się mną podczas pobytu w szpitalu. Dokładnie wytłumaczył mnie i mężowi co się stało i na czym będzie polegał zabieg (poroniłam, zabieg łyżeczkowania). Na pewno nie zmienię tego lekarza na innego.

Pan Dr operował mnie kilka dni temu. Poznałam Go w szpitalu, nie jestem Jego pacjentką, okazał mi bardzo dużo zainteresowania, przed operacją dokładnie wytłumaczył mi na czym zbieg będzie polegał,poinformował o ewentualnych komplikacjach, przed zabiegiem zajrzał do mnie z pytaniem o moje samopoczucie, zaraz po operacji przyszedł do mnie na salę pooperacyjną, uspokoił, że wszystko poszło zgodnie z planem. Niesamowity Człowiek. Jestem mu bardzo wdzięczna, mimo,że leczę się u innego lekarza,a Pana Doktora poznałam przy okazji wizyty w szpitalu polecam Go serdecznie.

brak słów aby opisac podejscie do pacjeta i kompetencje ,prowadził ciąże moich koleżanek i kuzynek i oczywiscie moją , zanim trafiłam do Nowaka miałam "przyjemnosc" poznac innych lekarzyków teraz wiem , ze można byc profesjonalnym lekarzem i człowiekiem ... naprawde polecam

Lekarz który w dzisiejszych czasach jest jak z kosmosu. Inteligentny, wyrozumiały, pomocny. Nie chytry na kase. Wykonuje zabiegi na NFZ i nie bierze za to ani grosza. Jako jedyny zajął się mną profesjonalnie proponując komleksowe badania. Choć nadal borykam się z problemami przyjamniej dzięki Niemu wiem jak walczyć.Zawsze dzwoni pyta jak tam, na oddziale interesuje się, pomaga. I wiem za za jakiś czas odbierze mój poród. Głeboko i On i ja w to wierzymy.

dobry lekarz, szkoda tylko że wizyta kosztuje już 120 zł przez to muszę poszukać kogoś tańszego a szkoda bo już się przyzwyczaiłam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Częstochowa"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5

Jarosław Lemański

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką , Dzieckiem i Młodzieżą
ulica Sobieskiego 7A
42-200 Częstochowa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Lekarskich S.C. "Pasja"
Krakowska 19/21