lekarz Dariusz Sobczyk

Lekarz godny polecenia. Jest lekarzem mojej córeczki od roku. Oby było takich więcej jak On. Nie rozumiem negatywnych komentarzy, naprawdę.

nie polecam!!!Jeszcze nigdy nie udało mu się postawić trafnej diagnozy

nie polecam!!!Jeszcze nigdy nie udało mu się postawić trafnej diagnozy

Świetny lekarz, naprawdę przejmuje się pacjentem, przy ostatniej wizycie znał już wyniki mojego dziecka ponieważ martwił się czy wszystko jest dobrze. Można do niego dzwonić o każdej porze i nigdy nie ma z tego powodu pretensji. Szczerze polecam

NIE ROZUMIEM TYCH NIEPOCHLEBNYCH KOMENTARZY. NIE WYDAJE MI SIĘ ŻEBY PRÓBY LECZENIA MNIEJ INWAZYJNYMI METODAMI BYŁY ZŁE. WIELU PEDIATRÓW OD RAZU ŁADUJE W DZIECKO ANTYBIOTYK. NORMALNA I ZDROWA NA UMYŚLE MAMA POWINNA ZADAĆ SOBIE PYTANIE CZY TO DOBRA METODA. WSZĘDZIE MOŻNA PRZECZYTAĆ O TYM ŻE TAKI SPOSÓB REAGOWANIA NA CHOROBĘ JAKI PROPONUJE DR. SOBCZYK JEST NAJLEPSZY. TO SĄ NASZE MAŁE SKARBY WIĘC DLACZEGO MAMY JE FASZEROWAĆ OD RAZU ANTYBIOTYKIEM. NA MARGINESIE... DR. SOBCZYK PREFERUJE NUROFEN DLA DZIECI A NIE PANADOL... A CO DO POMYŁKI W DIAGNOZIE... CZY PANI NIGDY SIĘ NIE POMYLIŁA??? WIELE CHORÓB MA PODOBNE OBJAWY NAWET TE Z POZORU BŁAHE. OSOBIŚCIE GORĄCO POLECAM TEGO LEKARZA. ZA CAŁOKSZTAŁT NASZEJ ROCZNEJ ZNAJOMOŚCI STAWIAM 6!

Kompetentny, miły, sumienny, rozlegla wiedza. Szczerze polecam

Kompetentny, miły, sumienny, rozlegla wiedza. Szczerze polecam

Facet nie nadaje się do leczenia zwierząt nie mówiąc już o dzieciach. Chamski wiecznie z pretensjami ze się przychodzi nie w pore i z byle powodu. Na wszystkie choroby świata ma uniwersalny lek witaminki i panadol a jak nie pomoże to damy coś innego ale skierujemy do szpitala. Jednym slowem ... i tyle zdecydowanie nie polecam !!!

Z czystym sumieniem polecam Pana doktora, za wiedzę, podejście do dziecka i rodzica.

Lekarz bez podejscia do dzieci wiedza chyba typowo teoretyczna

Lekarz bez podejscia do dzieci wiedza chyba typowo teoretyczna

Bardzo sympatyczny lekarz, ma świetne podejście do dzieci, zawsze ma czas, cierpliwie i dokładnie odpowiada na każde pytanie. W razie wątpliwości nie waha się wypisać skierowania na badanie czy do specjalisty, nie trzeba się prosić jak u innych lekarzy. Z synkiem chodzimy do niego od ponad roku i jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Jeszcze jako przykład jego kompetencji dodam, że pomógł nam rozwiązać problem, z którym nie poradził sobie spec. gastrolog. Szczerze polecam!

Człowiek nie mający zielonego pojęcia o leczeniu dzieci. Jego wiedza medyczne jest oparta na wiedzy mniej więcej dżdżownicy, myli wszelkie dolegliwości, i każdą chorobę leczy tylko i wyłącznie panadolem. Przez tego ******* moje dziecko wylądowało w szpitalu bo zapalenie krtani "pomylił" z katarem, a to mówi już wszystko na temat jego wiedzy. Jest jeszcze lekarzem, w jakimś szpitalu, ale osobiście wolałbym zawieźć dziecko nawet do warszawy niż pozwolić mu je zbadać.