lekarz Dariusz Sokołowski

Miałem dwa spotkania z panem doktorem Sokołowskim.Pierwsze spotkanie konsultacyjne było bardzo rzeczowe w czasie,którego dowiedziałem się wszystko o przyczynach choroby,sposobie leczenia i obowiązkach jakie mnie w związku z tym czekają.Zastosowana pierwsza faza leczenia usunęła mój problem niemal ze skutkiem natychmiastowym przynosząc całkowitą ulgę i możliwość normalnego funkcjonowania,Teraz nastąpi II faza leczenia polegająca na definitywnym usuwaniu kolejno hemoroidy w odstępach miesięcznych. Pan doktor jest wyjątkowo sympatycznym lekarzem łamiącym barierę w kilku pierwszych zdaniach,bo za chwilę jest to prawie jak spotkanie towarzyskie wypełnione prostym, jasnym rzeczowym zrozumiałym przekazem tego wszystkiego co interesuje pacjenta,BARDZO DZIĘKUJĘ, ŻE MIAŁEM OKAZJĘ POZNAĆ PANA DOKTORA SOKOŁOWSKIEGO I ZDOBYĆ JEGO ZAUFANIE I WIARĘ W POZBYCIA SIĘ PROBLEMU KTÓRY UPRZYKRZAŁ MI ŻYCIE. POZDRAWIAM.

Polecam dr Sokolowskiego, jako swietnego specjaliste od usuwania hemoroidow. Pamiatka po 2 ciazach, ktora bardzo mi dokuczala...Dr Sokolowski zastosowal metode evrf- zadzialala rewelacyjnie! Znowu moge normalnie zyc !

Właśnie zakończyłam leczenie u doktora i dlatego postanowiłam napisać opinie. Miałam problem z hemoroidami, ale dr Sokołowski skutecznie go rozwiązał. Polecam metodę evrf, ze względu na natychmiastowe efekty, krótkie i spokojnie do przeżycia zabiegi oraz przede wszystkim skuteczność!!! Poza tym sam doktor jest bardzo sympatyczny i potrafi podejść do pacjenta w taki sposób, ze tak w sumie krępujące problemy, jakimi są żylaki odbytu i związane z tym skrępowanie i strach szybko znikają. Na początku trochę sie wstydziłam, ze będzie mnie leczyć mężczyzna, a nie kobieta, ale teraz nie żałuje tego wcale i bardzo sie cieszę, ze trafiłam do tego doktora.

Doktor wart polecenia następnym pacjentom. Profesjonalne podejście do pacjenta, przy tym po prostu mądry i sympatyczny człowiek. Skuteczna metoda falami radiowymi. Rezultat przerósł moje oczekiwania.

Jako pacjentka Doktora potwierdzam pozytywna opinie o nim. Jest to lekarz niezmiernie sympatyczny, skuteczny i bardzo delikatny. Nie znam lepszego specjalisty od zylakow odbytu.

Mnie doktor wyleczył szczelinę odbytu jednym zabiegiem, który trwał krótko i szybko odczułem ulgę. Skończyły sie bóle i krwawienie. Dla mnie super lekarz.

Doktor Sokołowski to wybitny specjalista, który usunął mi hemoroidy bez konieczności pobytu w szpitalu i operacji. Trafiłem do niego z polecenia kolegi, który także cierpiał z powodu hemoroidow odbytu i bardzo zachwalał metodę doktora. Teraz sam przekonałem sie na własnej skórze, jak dobry jest to Lekarz. Wszystkie dolegliwości zniknęły i czuje sie bardzo dobrze. Wielki szacunek dla umiejętności Doktora Sokołowskiego. Sprzęt na poziomie wręcz światowym, prowadzenie pacjenta bez zarzutu. Mamy w kraju naprawdę znakomitego proktologa.

Świetny specjalista. Lecze sie u doktora od 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z jego pracy. Jest sympatyczny i ma pozytywne podejście do pacjenta. Juz po pierwszym zabiegu czułam ogromna ulgę. Warto udać sie do niego po pomoc.

Polecam tego lekarza i metode na hemoroidy, tzw. Evrf. U mnie sie sprawdzila w 100%. 6 miesiecy po zakonczonej kuracji i mam spokoj, bez zadnych dolegliwosci. Warto zainwestowac w swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Pierwszy raz poszedłem do doktora 4 miesiące temu z potwornym bólem i krwawieniami. Dziś nic mi już nie dolega, śladu po hemoroidach nie ma! Zabiegi do przeżycia i cenowo, i pod względem komfortu. Doktor uczciwy i sumienny. Jestem w pełni usatysfakcjonowany.