lekarz Dariusz Sokołowski

Bardzo miły lekarz. Usunął mi kaszaka szybko i bezboleśnie. Bardzo spokojnie operuje, podczas zabiegu tłumaczy i uprzedza co będzie zaraz robił. Nie jest może najtańszy, ale z czystym sumieniem poleciłbym go znajomym.

Lekarz dosyć miły, ale nastawiony na zarabianie. Standardowa wizyta 100 zł za 2 minuty pracy. Nie ma czasu na rozmowę, mam czasem wrażenie, że przychodzę na kolejną wizytę tylko po to, aby zostawić kolejny banknot. Aby być sprawiedliwą napiszę, iż lekarz jest "miły w obyciu" i umiejący sprawić, że człowiek jest w stanie przeżyć żenujące badania proktologiczne bez dużego stresu.

pelnen profesjonalizm. przyjazna atmosfera.

pelnen profesjonalizm. przyjazna atmosfera.