3,9
3,5
3,4
3,6
3,4

Przesympatyczny człowiek, z dużym poczuciem humoru i wyczuciem sytuacji. Godny zaufania.

Witam ponownie :) Jestem świeżo upieczoną mamusią z czego jestem bardzo dumna. Pracuję w prężnie rozwijającej się firmie, w której mam wykupiony abonament i mam możliwość korzystania z praktycznie wszystkich usług dostępnych w placówce Luxmedu. Zastanawia mnie czy to zazdrość czy ludzka zawiść powoduję, że ludzie wystawiają negatywne komentarze. Będąc w ciąży korzystałam z abonamentu gdy tylko zachodziła taka potrzeba, bądź pojawiła się obawa z mojej strony. Dla osoby postronnej taki problem jest niczym, ale każda matka pragnie dla swojego dziecka dobra i dba o swoje przy czym jego zdrowie. Więc dla wszystkich rada. Szukajcie porządnej pracy gdzie dostaniecie takie możliwości jak ja i będziecie korzystać z wizyt u każdego specjalisty bezpłatnie:))) Pozdrawiam Lejdi;)

najgorszy lekarz ginekolog jakiego poznałam w życiu. Dostałam od lekarza prowadzącego skierowanie na 1 USG ciąży, trafiło na doktora Swatowskiego. Podczas badania był bardzo niemiły, badanie trwało 4 minuty.. jak na 1 USG ciąży uważam że to stanowczo za krótko, nawet nie miała okazji posłuchać dobrze bicia serduszka mojego dziecka, był opryskliwy, kiedy zadałam pytanie z łaską i oburzeniem odpowiedział "przecież wszystko bedzie miałam pani tu napisane"kazał sie ubrać jak wyszłam jego już nie było...badania wręczyła mi asystenska,która była przesympatyczna ale nie była w stanie odpowiedzieć na żadne moje pytanie. Podsumowując, zostałam źle potraktowana, może i ten lekarz ma doświadczenie, ale na pewno jak na 1 dziecko oczekiwałam innego zachowania. Zdecydowanie nie polecam

Wspaniały fachowiec ktory zawsze ma czas dla pacjentki. polecam

Wspaniały fachowiec ktory zawsze ma czas dla pacjentki. polecam

Lekarz posiada dużą widze, posada czas dla pacjentek i do tego wszystko doskonale wyjaśni i odpowie na każde nawet najgłupsze pytanie. Jest rozgadany co oczywiscie w tym przypadku wplywa na jego korzyśc:)

Lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy; zawsze byłam zadowolona z wizyty.

Lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy; zawsze byłam zadowolona z wizyty.

człowiek profesjonalcy z praktyczną i bierzącą wiedzą.

człowiek profesjonalcy z praktyczną i bierzącą wiedzą.

pierwsze wizyty wspominam milo!ale jak tylko przybralam na wadze wiecej niz doktor zalecal zaczely sie nieprzyjemnosci!!!Pan doktor bez rzadnych skrupulow nakazal mi zmienic lekarza,powiedzial ze ma prawo wyboru pacjentek,ze nie chce miec problemow podczas porodu,jak on mialby zrobic cesarskie ciecie przez moj tluszcz!!! nie polecam doktora Paniom o okraglejszych ksztaltach i majacych sklonnosci do tycia!!! Pan doktor nie ukrywa,ze wybiera tylko szczuplutkie pacjentki!!!

Pan doktor nie ukrywa,ze wybiera tylko szczuplutkie pacjentki!!!

Lekarz podchodzi do pacjenta zbyt książkowo i sucho.Powiem szczerze że bardziej straszy niż dodaje kobiecie otuchy...

Nie polecam tego lekarza, na poczatku miły i sprawia dobre wrazenie, potem wrecz arogancki, załuje, ze straciłam czas.