lekarz w szpitalu na dyżurze wyraźnie wyróżnia pacjentki, które są prywatnie jego pacjentkami a ignoruje pozostałe, nawet jeśli zwijają się z bólu, nie można się doprosić pomocy.

Witam ponownie :) Jestem świeżo upieczoną mamusią z czego jestem bardzo dumna. Pracuję w prężnie rozwijającej się firmie, w której mam wykupiony abonament i mam możliwość korzystania z praktycznie wszystkich usług dostępnych w placówce Luxmedu. Zastanawia mnie czy to zazdrość czy ludzka zawiść powoduję, że ludzie wystawiają negatywne komentarze. Będąc w ciąży korzystałam z abonamentu gdy tylko zachodziła taka potrzeba, bądź pojawiła się obawa z mojej strony. Dla osoby postronnej taki problem jest niczym, ale każda matka pragnie dla swojego dziecka dobra i dba o swoje przy czym jego zdrowie. Więc dla wszystkich rada. Szukajcie porządnej pracy gdzie dostaniecie takie możliwości jak ja i będziecie korzystać z wizyt u każdego specjalisty bezpłatnie:))) Pozdrawiam Lejdi;)

Lekarz posiada dużą widze, posada czas dla pacjentek i do tego wszystko doskonale wyjaśni i odpowie na każde nawet najgłupsze pytanie. Jest rozgadany co oczywiscie w tym przypadku wplywa na jego korzyśc:)

Wspaniały fachowiec ktory zawsze ma czas dla pacjentki. polecam

Wspaniały fachowiec ktory zawsze ma czas dla pacjentki. polecam